Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:02 pm

Realno to vase i nije bilo na zdravim nogama ako zavisi od jednog meca
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:03 pm

patriota-pancevo ::
DimaBP ::
Uopšte nisam nervozan, naprotiv, letargija mi je srednje ime.
Tebe posmatram sa smehom, stariji čovek sa ponašanem osnovca. Dobar materijal za neku studiju slučaja.

Ako mislis na medjusobna prepucavanja izmedju Marjana, Mileta i mene znaj da su to sve sale i zezancije, mi smo kolege sportisti njih dvojica to znaju i zbog toga me zovu na forum a to znaju i administratori inace bih odavno bio banovan. Meni je onaj Backin bod vise mnogo toga odneo, moj Dinamo je zavrsio tu gde je a trebao je da igra superligu. Jesam besan ali nikog ne mrzim. Smirivao sam navijace i terao od vase fejsbuk stranice gde su se prepucavali sa vasim navijacima.
Ne mislim na to, ne bih se nikad mešao u tuđa posla.

Mislim na tvoj dolazak na forum i seriju omalovažavajućih poruka o klubu i gradu.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:08 pm

x-man ::
Realno to vase i nije bilo na zdravim nogama ako zavisi od jednog meca

To je bila sansa za grad stane iza kluba, trebali su da preuzmu dugove na sebe itd. Duga prica. Izvuce se Dinamo mislim da bi tome trebalo da se raduju i Palancani jer bez obzira na rivalstvo koje imamo treba se setiti perioda iz stare Jugoslavije kada smo imali ceste okrsaje u drugoj saveznoj ligi. I Backa da ispadne u beton ligu to bi bila tragedija za nas fudbal po meni kao sto je tragedija nestanak Srema, Proletera, Smedereva.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:14 pm

Prijatelju patriota posto mi ulazimo u JSL ove sezone bices nam drag gost na proslavi :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:15 pm

Njega na čelo kao kuma na slavi, desno Djokića Smile
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:19 pm

Marjane druze stari jel ti zaista verujes u to? Smile U to da ulazite u superligu? :lol:
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:20 pm

zivi bili pa videli bounce
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:22 pm

Nisi mi verovao kada smo iz cetvrte lige usli u trecu pa odmah iz trece u prvu u konkurenciji sa vama tj.Dinamom pa kada sam rekao da cemo da sezonu 2014-2015.g stabilizujemo klub i osetimo ligu upoznamo klubove i da ove godine napadamo ulaz u JSL to sam napisao jos 2012.g kao plan i strategiju i ona se ostvaruje :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:30 pm

Marjane znam ja tebe ne sumnjam king Ali granice postoje mislim da je ovde podvucena.
Ja nisam nista imao sa vama kad ste postali sampioni 4. lige. U trecu kad ste dosli tek posle utakmice sa Dunavom sam obratio paznju na tebe mada sam upozoravao i na utakmicu u Temerinu da je moguca vasa pobeda Twisted Evil Ako ste kvalitetniji kako to da u medjusobnim utakmicama Dinamo ima 4 boda a vi 1 iako ste imali u jednoj penal a u drugoj igraca vise? Ove sezone Napredak je prvi a za drugu poziciju ako se pojacate mozete da se borite mada ima vise uslova tu. Lepse je biti sampion lige ali za vas bi i to bio nestvaran uspeh zaista.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:33 pm

patriota nemas razloga da zivis u proslosti ,ko je bio prvi te sezone kada ste vi nama uzeli 4 boda .?
Sta se na kraju pise i ko se pamti ,samo oni koji su prvi ili udju u ligu ,sta koga briga koji je Metalac bio prosle godine ali je usao u super ligu ... bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 4 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: