Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Ići dole 
+16
juznjaci01
LjubiteljFudbala
Neko
majstorBP
Напред Бачка
Nervno
Marko 89
Gogi
x-man
DimaBP
Uros Urke
miletesic01
patriota-pancevo
vlada budala
Daki86
Admin
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 1:24 pm

MarjanRnic ::
slazem se da su odlicni igraci

Citao sam da ste rekli da ih Vojvodina ozbiljno prati... kolike su sanse da zaista odu u Vojvodinu?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 1:28 pm

sve zavisi od ponude Vojvodine kako prema njima tako i prema klubu
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:06 pm

MarjanRnic ::
mene brine nesto drugo a to je  kako ce proci sastanak predsednika opstine i predsednika naseg kluba u utorak ,jer je Tolja jedva pristao da odigramo utakmicu u Lazerevcu i ocekuje da predsednik opstine odrzi svoje obecanje ...u protivno moze biti svasta

Marjane ako ne bude dogovora sa opstinom i Tolja ne pristane da odigrate utakmicu samim tim vam sledi izbacivanje u nizi rang i nista od superlige. Ali ne brini nece Patriota dozvoliti da Backa zavrsi u 4 ili poslednjoj ligi morate da budete tu da kad Dinamo ojaca dodje i pobedi vas posteno u sred Backe Palankke prema tome dolazim i donosim rakiju made in Pancevo pa kad je Tolja i ja slistimo da vidis kako ce da kaze istorijsko da posto znam da voli ljuto :D :D :D

Nego Marjane sta vicu vasi navijaci kad Backa igra u gostima? Napred rozi? :lol!:
Kakvi su vam ono dresovi hahahahahah? :afro:
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:12 pm

dresovi su super, dok se domaci oporave od soka mi vec vodimo :D , made by JOMA.
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:23 pm

patriota-pancevo ::
MarjanRnic ::
mene brine nesto drugo a to je  kako ce proci sastanak predsednika opstine i predsednika naseg kluba u utorak ,jer je Tolja jedva pristao da odigramo utakmicu u Lazerevcu i ocekuje da predsednik opstine odrzi svoje obecanje ...u protivno moze biti svasta

Marjane ako ne bude dogovora sa opstinom i Tolja ne pristane da odigrate utakmicu samim tim vam sledi izbacivanje u nizi rang i nista od superlige. Ali ne brini nece Patriota dozvoliti da Backa zavrsi u 4 ili poslednjoj ligi morate da budete tu da kad Dinamo ojaca dodje i pobedi vas posteno u sred Backe Palankke prema tome dolazim i donosim rakiju made in Pancevo pa kad je Tolja i ja slistimo da vidis kako ce da kaze istorijsko da posto znam da voli ljuto  :D  :D  :D

Nego Marjane sta vicu vasi navijaci kad Backa igra u gostima? Napred rozi? :lol!:
Kakvi su vam ono dresovi hahahahahah? :afro:


Gospodine Marjane sacekacu ishod tog sastanka (nadam se da ce biti pozitivan) , pa cu napisati par reci i zaista ne bih voleo da se na tom sastanku desi ono sto sam cuo pred vasu utakmicu sa Macvom u Sabcu. Jos jednom ponavljam vise od svega bih voleo da ishod tog sastanka sa opstinarima bude pozitivan....
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:36 pm

Urke malo si bio bezobrazan i prozivao Palancane bez razloga odnosno za nesto sto i tvoj klub radi kao i svi ali skidam kapu za poznavanje situacije vidi se da si covek od fudbala. Nisi ti Patriota ne moze svako da dodje ovde i da proziva bre. Ja konkretno imam razloga i nasa prica je mnogo opsirnija, nama je Backa sve planove poremetila i promasaj Djokica u Sidu kada smo trebali da udjemo u 2. ligu. Sacekacemo ipak Marjana ili Mileta Wink Nisam ja bez razloga rekao da nema od Backe nista mada sam siguran da bi Marjan mogao da vodi Backu u 4. ligi recimo bez ikakvih problema za ovo je potrebno malo vise zapeti. Odoh u kafanu valja malo i popiti ceo dan bez rakije Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:39 pm

patriota-pancevo ::
Urke malo si bio bezobrazan i prozivao Palancane bez razloga odnosno za nesto sto i tvoj klub radi kao i svi ali skidam kapu za poznavanje situacije vidi se da si covek od fudbala. Sacekacemo ipak Marjana ili Mileta Wink Nisam ja bez razloga rekao da nema od Backe nista mada sam siguran da bi Marjan mogao da vodi Backu u 4. ligi recimo bez ikakvih problema za ovo je potrebno malo vise zapeti.

Zato je Vas post korektan hahahahahhahaha.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:44 pm

Xmane drugo sam ja. Ja mogu vidis da se Marjan na mene nikad nije naljutio dok na Urketa jeste jer mali nije taktican a i nije rival. Ti si upucen i znas celu pricu, znas i kako smo se prosle sezone prozivali, sta se sve tu izdesavalo, pamtis kako vas je Dinamo u dve utakmice gazio bod u Palanci i sva tri u Pancevu, pamtis da ste usli zahvaljujuci tome sto ste premirali Sidjane da grizu protiv nas a platili ste i publiku u Sidu da nas psuju 90 minuta kao da smo siptari i da vicu Backa Backa. A osim toga svedok si da ja ovde nikog nisam optuzivao za namestaljke malo je neozbiljno, upucen sam ja u sve ali mislis da neko iz uprave bilo kog kluba sme javno da iznese predali smo utakmicu dobili smo toliko para ili ovi i ovi su nam to rekli i tako dalje? Naravno da ne ja ne razumem sta Urke pokusava da postigne. Ja imam pravo da prozivam jer je moj klub nepravedno u 3. ligi a mogli smo biti u 2. ligi i resiti dugove jer bi grad sve to sredio da je bilo tako bilo je tu raznih dogovora i pregovora ali sad je kasno Backa je otisla gore. Drugo sam ja Xmane Smile
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:48 pm

Vi ste pravedno u 3 ligi, imali ste sve na talonu, niste pobedili i tu je prici kraj.

Nisam znao da smo toliko bogati da placamo protivnicke navijace, i dosta vise sa tom proslom sezonom i Djokicem i sansom :D

OPROSTI NAM PAPE.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:52 pm

Kad se setim prosle sezone pritisak mi skoci sad bih svasta napisao ali znam da ni Marjan ne bi mogao da spreci da me banujete tako da cu preskociti dalje komentarisanje odoh u kafanu da se sa mojim Dinamovcima uroljam pa pisemo posle veceras ili sutra. Pozdrav Palancani.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: