Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga navijaju Palancani?

Ići dole 
+23
Bane
DimaBP
NemirnaBacka
Joca
Sloboda Ili Ništa
Гробари Каћ
Pera
Marko Radic
Симана БП
Daki86
patriota-pancevo
КзеФ89
LjubiteljFudbala
Gogi
sportista
Vojvoda
Danac
Шоне
grnja
vlada budala
dunavska76neman
NikolaRadjenovic
Rale BP
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 6:47 am

То би могло да се реши неком монтажном трибиницом и полицијом око "делија".
Не дирати нас са истока који смо ту и кад је киша и кад пржи сунце!
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 9:33 am

Ova utakmica ce dobrim delom pokazati za koga navijaju Palancani. Stize nam klub sa najvise navijaca. Sad ce se pokazati ko zaista voli Backu. Optimista sam.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaMartic92




Број порука : 6
Join date : 07.04.2015

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 15, 2015 5:01 pm

Gradski fudbalski klub u Backoj Palanci se zove Backa i logicno je da se navija za Backu. Svi ostali dodju i prodju kao sto ce i Zvezda za koji dan ali Backa ostaje. Tu su ljudi koji je gledaju nevezano za protivnika i nevezano za uspehe a takve najvise cenim. Lako je navijati za pobednike. Najbolji su plavi.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 15, 2015 11:15 pm

MilicaMartic92 ::
Gradski fudbalski klub u Backoj Palanci se zove Backa i logicno je da se navija za Backu. Svi ostali dodju i prodju kao sto ce i Zvezda za koji dan ali Backa ostaje. Tu su ljudi koji je gledaju nevezano za protivnika i nevezano za uspehe a takve najvise cenim. Lako je navijati za pobednike. Najbolji su plavi.

Svaka ti je ka u Njegoša. Bravo Milice!
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 28, 2015 10:19 pm

Za Bačku. Jučerašnja utakmica sa Zvezdom je to definitivno pokazala. Pribojavao sam se da će mnogo Palančana navijati za Zvezdu ali sam se na svu sreću prevario.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 29, 2015 3:40 am

To mi je i drug iz Novog Sada rekao kada sam mu poslao snimak gola. Kaze on i za Vosu ne navija toliko Novosadjana kada igraju sa blizancima, kao sto kod vas Palancani navijaju za lokalni klub.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 29, 2015 4:03 am

Neka oni Pancevci cuveni vide za koga navija BP.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 29, 2015 7:41 am

Pera ::
Za  Bačku.  Jučerašnja  utakmica  sa  Zvezdom  je  to  definitivno  pokazala.  Pribojavao  sam  se  da  će  mnogo  Palančana  navijati  za  Zvezdu  ali  sam  se  na  svu  sreću  prevario.  

Preko na istocnoj tribini Palancana nije bilo ni 100. Koliko je uspela da skupi "familija bp" toliko ih je tamo otislo organizovano i to je to. Na zapadu samo pojedinci i to je pitanje da li su svi iz BP, cisto sumnjam. S obzirom da u Palanci ima vise Zvezdasa siguran sam da je Partizan gostovao komotno bi 80-90 % stadiona bilo uz plave. Cela opstina je uz plave!
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 07, 2015 11:49 am

Pera ::
Za  Bačku.  Jučerašnja  utakmica  sa  Zvezdom  je  to  definitivno  pokazala.  Pribojavao  sam  se  da  će  mnogo  Palančana  navijati  za  Zvezdu  ali  sam  se  na  svu  sreću  prevario.  

Od srca mi je drago sto je tako zaista. Kod nas stanje nije bilo zadovoljavajuce kad smo igrali sa njima jer su i Zvezdasi i Partizanovci bili ubedljiva vecina na svim tribinama. Kad je Zvezda gostovala bukvalno niko nije navijao za Indjiju. Jako je tuzno videti ljude iz Indjije kako navijaju protiv kluba iz svog grada No Ne dajte se kad imate toliko prostora za napredak u smislu kluba i u smislu simpatizera.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 24, 2016 4:31 pm

Све масовније за БАЧКУ Za koga navijaju Palancani? - Page 4 1093637683 Клуб мора бити стабилан наредни период, маркетинг што јачи и имамо све предиспозиције да ускоро више од две трећине стадиона бодри БАЧКУ и против бг близанаца ма како то нереално звучало.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga navijaju Palancani?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: