Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga navijaju Palancani?

Ići dole 
+23
Bane
DimaBP
NemirnaBacka
Joca
Sloboda Ili Ništa
Гробари Каћ
Pera
Marko Radic
Симана БП
Daki86
patriota-pancevo
КзеФ89
LjubiteljFudbala
Gogi
sportista
Vojvoda
Danac
Шоне
grnja
vlada budala
dunavska76neman
NikolaRadjenovic
Rale BP
27 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:57 am

S obzirom da nas na forumu ima iz celog grada, mnogi samo posmatraju bez da se ukljuce evo idealne teme. Za koga navijate? Ako pored Backe navijate za jos neki klub recite za koga bi u tom slucaju navijali da dodje do eventualnog okrsaja izmedju ta dva kluba.

Ja samo za Backu cheers
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:01 am

Jesam ranije za Zvezdu, vremenom sve slabije a poslednjih nekoliko godina samo za Backu.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:09 am

samo backa samo plavi Smile
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:21 am

Za plave od malih nogu deda me je vodio na utakmice Backe i dok me fudbal nije bas zanimao hvala mu na tome!!!!!!!

Kod mene u razredu su nazalost vecina zvezdasi ali sve u svemu s obzirom koliko smo malo mesto i koliko je backa bila u senci u trecoj ligi pa i ispod u vreme kad su se razvijali navijacki pokreti i sve ostalo ovo je jos i dobro a mislim da ce biti bolje vremenom!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:30 am

Iskljucivo za Backu i svoj grad. I moj klinac ce samo za Backu nece sigurno ici po Beogradu da izigrava mangupa. Trend je da se ljudi u Backoj Palanci sve vise okrecu Backoj i mislim da je dobro sto se ne radi agresivna propaganda i slicno. Konkretno u Novom Sadu su se navijaci tukli vise puta medjusobno i rodjeni Novosadjani mrze Vojvodinu a navijaju za blizance. Moze se dosta na ovom planu i jednoglasni smo. Rezultati, ozbiljnost uprave i marketing mozemo onda mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:41 am

Напред Бачка!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 12:19 pm

Backa Palanka navija za Backu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 2:00 pm

Navijam samo za nasu Backu i ni za koga vise!
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 2:16 pm

mi sportisti palancani plavu boju nosimo gol za golom mi dajemo i pobede nosimo
mi se gola ne bojimo jer ga znamo i dati protivnici racunajte da cemo se boriti
backa plavi!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitimePon Maj 11, 2015 5:21 am

Za Backu Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za koga navijaju Palancani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga navijaju Palancani?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: