Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Ići dole 
+15
patriota-pancevo
zivanov
grnja
ilovebackapalanka
LjubiteljFudbala
1986Nenad
dunavska76neman
Pera
Daki86
Gogi
DimaBP
vlada budala
miletesic01
Шоне
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:08 pm

Onda je to jos strasnije, to je vec bolest.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:14 pm

Xman da nisi ti mozda Lazar Vjestica hteo bih nesto da ga pitam. Jel registrovan on ovde? Bolesni ste vi koji ne umete da udjete u raspravu bez svadje i ne umete da prihvatite kritike. Banovali ste sve nase ljude koji su samo komentarisali. Zasto imate pik na nas? Ja vidim da je svima dozvoljeno da kod vas komentarisu osim nama. Vi nama kazete da smo mi bolesni a kako bi ste se tek odnosili prema nama da smo mi ispred vas bili za bod prosle sezone?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:15 pm

Ko onda tu koga mrzi? Vi nama ne date da kazemo sta mislimo na sta to lici. Cekam Marjana Rnica da vidim sta on kaze na sve to.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:19 pm

Nemoj da lazes, sram te bilo, niko ovde nije banovan ko nije vredjao, dodjes ovde i zagadis svaku temu koja postoji, zar nije bolest kada postavis iste slike na svim mogucim temama, stavi prst na celo i razmisli da li ti je dobro i zbog cega to radis, to svakako nije normalno ponasanje
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:26 pm

Dobro Xman slike obrisi malo jesam popio danas veceras ali nervirate me koliko ste se uzdigli i umislili da ste postali neko kao da ste u superligu usli kad ste usli u PLS. A ovo da su mnogi banovani jeste istina smem da se zakunem mogu ti deset ljudi iz Panceva nabrojati koje si banovao ti ili neko drugi ovde ako si administrator ili moderator onda znas ako nisi pitaj da li ste banovali i koliko ljudi iz Panceva koji su hteli da procaskaju jer forum valjda i sluzi za to. Svako moze osim nas i nisi mi rekao jesi ti Lazar Vjestica?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:28 pm

Svako moze osim nas iz Panceva da komentarise to sam hteo da napisem. Da je Djokic pogodio u nadoknadi protiv Sidjana sve bi drugacije bilo jako malo je falilo i kad se setim tog promasaja nije mi dobro .
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:29 pm

Nisu svi banovani, nisam administrator, da vredjali su, nisam LaZar Vjestica, imamo ovde ljude i iz Sapca i iz Uzica, da igramo drugu ligu, igramo odlicno, imamo pozitivnu gol razliku, nismo u sredini tabele, ne dobijamo bodove od komsija.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:35 pm

Ne verujem da su vredjali ali nije ni bitno samo nije u redu da nas toliko mrzite. Zamisli da je Djokic pogodio i da smo mi bili sampioni koliko bi nas tek onda mrzeli ne bi smo imali mira od vas. Ti mislis da ja ne vidim sta radite vi? Organizovali ste se na svim drustvenim mrezama, forumima, na fejsbuku ima vas svuda kao mrava to mora da je neko iz uprave pokrenuo i nagovorio ljude da vode takve kampanje. Pet puta veci gradovi i klubovi od vas nemaju tako aktivnih navijaca zar mislis da je to slucajno ajde sad reci iskreno kao covek ako vec nisi clan uprave ako jesi opet reci kao covek? Ispadoste vi neka velicina a to nije tako.

Ah dizte mi pritisak
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:44 pm

Nemojte upadati u paranoju bezveze, kakva organizacija kakvi bakraci, danas svaka kuca ima korisnika interneta ne znam sta je cudno da Backa u opstini od 60 000 ima na FB-u 2500+ ljudi koje je prate ili ovaj forum 300+ clanova, cisto sumnjam da neko posecuje forum fk Dinama ili FB stranicu. 2000 ljudi protiv Sindjelica ili 2500 protiv BSK jesenas nisu virtuelni nego stvarni ljudi a ulaz se naplacuje.

Sto se mene tice slobodno pisite ovde, otvorite temu Fk Dinamo ako zelite, pisite o rezultatima vaseg kluba ali vodite racuna o pristojnosti. Za promasaj vijajte tog Djokica a ne Backu, nije Backa sutnula tu loptu.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 4:51 pm

Eto jel vidis da moze i lepo. Sto se tice teme necu otvarati nista jer nema ko da cita puno mojih sugradjana je banovano. Forumcic jeste lep nije da nije to moram da priznam ja uvek kazem onako kako jeste. Zasto toliko ljudi dolazi na vase utakmice ne razumem? Nemoj mi reci kvalitet fudbala ako neko hoce da gleda kvalitetan fudbal on prati ligu sampiona nece sigurno pratiti srpski fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: