Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)

Ići dole 
+15
Шоне
x-man
tebra bp
DimaBP
ajmo plavi
majstorBP
grnja
vlada budala
Vojvoda
Напред Бачка
Daki86
role bp
Marko 89
Joca
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)   5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 9:16 am

Pozdrav svima na forumu.Na ovakvo sudjenje protiv nas su upozoravali pre starta sezone sve se to zna.Nije savez umesan u ovo to rade odredjeni ljudi koji kroje ovu ligu nazalost svuda se to pisalo i dovoljno je malo pratiti sve vam je jasno.Gledao sam mec i vec u prvom poluvremenu sam stekao utisak da je sudija na strani gostiju.Po zavrsetku meca aplauz igracima koji su se borili koliko su mogli iako igra nije bila na nivou,meni taktika trenera Ilica se uopste ne svidja ma sta mislili o Laziji kao treneru nemam mu sta zameriti utakmice koje je on vodio bile su mnogo lepse za gledanje iako je i on isao na rezultat ali to je bila ofanziva uvek i bilo gde.Samo nek se ekipa dobro spremi za Proleter imamo mi solidne zamene za igrace koji ne mogu nazalost da igraju.Bilo bi dobro organizovati prevoz za navijace u Novi Sad bilo bi mozda dva autobusa.Ja ako ne budem radio isao bih sigurno.Ne odustajte plavi ocekivano je sve to ali nemojte se predati i pokolebati zbog takvih stvari,nismo mi jedini u ovoj ligi protiv koga se tako sudi.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)   5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 2:13 pm

Sad gledam na Bapu snimak utakmice. Katastrofa i od sudjenja i od gostujucih igraca, kakvo grozno ponasanje. Jedno 10 minuta je proteklo u lezanju njihovih igraca. Steta za stativu sto je Cekovic pogodio nakon Trivunovicevog suta i odbitka.
Nek ti je na cast Kocicu.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)   5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 2:48 pm

Gledam i ja dobro kaze Jarcevic sudijska lakrdija.Kaze covek sa 30 godina pracenja Backe ne pamtim ovakvu lakrdiju.Za koga se igra fudbal?Ovo je rezirano iz odredjenih krugova ispascemo kao Dolina.Kako sam odgledao mec ponovo tako mi se opet javio onaj osecaj nepravde kao i nakon meca.Gospodine Rnic zar je moguce da nam ovo rade i pored vas?Sta bi bilo da nije vas,izbacili bi nas iz lige jer odbijamo da ispadnemo???
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)   5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 3:02 pm

Stvarno nemam reci. Ne treba odustajati, mislim da i ako se nastavi kradja opstanak mozemo obezbediti. Ni ako se nastavi takvo sudjenje videli smo svi koji smo gledali utakmicu uzivo a evo sad i snimak pa su mogli svi da se uvere o cemu se radi. Sudija Igor Kocic nek ne dolazi vise u Backu Palanku i od srca mu zelim da ga prebace u neki nizi rang jer toj seljacini je tamo mesto.
Ova njuska tesko se zaboravlja
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)   5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM) - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 17. kolo: FK BACKA - FK Sloga Kraljevo
» 18. kolo: FK BSK Borča - FK BAČKA
» 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA
» 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: