Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prelazni rok 2014/15

Ići dole 
+6
vlada budala
sportista
Fico
LjubiteljFudbala
Kleka
MarjanRnic
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 2:07 am

najnovija vest ,pojacao se i strucni stab Backe kao trener  u rad sa prvim timom ukljucen je i legenda Backe Mile Tesic-Pace ,danas je ugovor o ustupanju iz fk Vojvodina Novi Sad u Backu dosao i igrac Zogovovic
tako da sada Backa ima na svim pozicijama po dva igraca i kompletiran strucni stab ,nadamo se da ce Tesicevo iskustvo i znanje u mnogome doprineti u individualnom radu sa igracima i da ce svoje driblinge ne samo demonstrirati igracima vec da ce ih njima i nauciti ...a u toku je jos jedno iznenadjenje ...upravo sam obavesten da je za Backu potpisao i omladiniski reprezentativac Srbije  Marko Bulat koji dolazi iz superligasa Jagodine .. :D  :D  :D  vrlo brzo se ocekuje povratak sa "priveremnog rada " iz Kanade V.Vujasinovic i Miroslav Bjelos ... :D  Smile  :D danas u 12.h ekipa i strucni stab krecu put Kraljeva tacnije u krug manastira Zica  gde ce u karantinu biti do pocetka utakamice a sutra ocekujemo vesti koje ce nas obradovati ...
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 3:59 am

Svaka cast. Mile Tesic je jedan od najboljih igraca koji je igrao u Backoj ne sumnjam da ce svojim iskustvom pomoci radu strucnog staba.
Za Zogovica sam cuo, a o malom Bulatu sam i citao bas skoro u zurnalu, kazu da je veliki talenat jedino sto je dosta mlad, on ima 16-17 godina a videli smo na primeru Trivunovica koliko iskustvo znaci. Raduje sve ovo i da Backa polako postaje jaka stabilna ekipa koja moze svima da pomrsi konce!
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 5:52 am

Hoce biti kakvih pojacanja u spicu? Kod nas nema ko da da gol, Cekovic iz svake pete dobre prilike da gol, Rasa Ivkovic dobar ali kad je sam pred golmana retko se to dobro zavrsi, igra uopste nije losa, ali kao i prosle sezone cini mi se da ce biti problema u napadu, nemamo kvalitetnog jakog napadaca.
Nazad na vrh Ići dole
Fico




Број порука : 3
Join date : 22.08.2014

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimePet Avg 22, 2014 6:57 am

MarjanRnic ::
najnovija vest ,pojacao se i strucni stab Backe kao trener  u rad sa prvim timom ukljucen je i legenda Backe Mile Tesic-Pace ,danas je ugovor o ustupanju iz fk Vojvodina Novi Sad u Backu dosao i igrac Zogovovic
tako da sada Backa ima na svim pozicijama po dva igraca i kompletiran strucni stab ,nadamo se da ce Tesicevo iskustvo i znanje u mnogome doprineti u individualnom radu sa igracima i da ce svoje driblinge ne samo demonstrirati igracima vec da ce ih njima i nauciti ...a u toku je jos jedno iznenadjenje ...upravo sam obavesten da je za Backu potpisao i omladiniski reprezentativac Srbije  Marko Bulat koji dolazi iz superligasa Jagodine .. :D  :D  :D  vrlo brzo se ocekuje povratak sa "priveremnog rada " iz Kanade V.Vujasinovic i Miroslav Bjelos ... :D  Smile  :D danas u 12.h ekipa i strucni stab krecu put Kraljeva tacnije u krug manastira Zica  gde ce u karantinu biti do pocetka utakamice a sutra ocekujemo vesti koje ce nas obradovati ...

svaka cast.ozbiljno se radi i to nas sve raduje,tuzno je bilo gledati sta se desavalo backoj,ja sam mislio proce kao sintelon a onda mozemo slobodno ugasiti sav sport u bp jer sintelon i backa su institucije,sintelon devedesetih i dvehiljaditih a backa oduvek.samo bez dugovanja pa po cenu superlige,opstina da pomogne a ne da razbacuju,sport je preventiva i tu u mladjim kategorijama treniraju deca iz nase opstine,backa se decenijama prati,stvar je kucnog vaspitanja i simbol je grada.
bilo je predivno videti onoliko ljudi i sve te nase sugradjane kako zajedno navijaju za jedan cilj,za pobedu backe!

a ovaj deo sa vujasom i bjelosem i jeste smesan  :D Smile po koji put se vracaju
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 12:43 pm

Veso Trivunovic se oporavio i u ponedeljak se prikljucuje redovnom trenaznom procesu ...Rasa Ivkovic jos malo oseca bol ali ce i on u ponedeljak krenuti sa radom ... :D  da bi zadrzali poziciju na tabeli moramo svi da strpljivo radimo i razvijamo karakter i pobednicki duh a onda ce pobeda protiv BSK Borce doci kao posledica zajednickog kreativnog rada  :D Smile :D :D da u ponedeljak ce i Zogovic biti u raspolozivim igracima za predstojeci mec .. :D  Slatke muke sefa struke ( Trive Ilica  :D 8) )
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 12:48 pm

Ala ovo lepo zvuci :D Prosto neverovatno da je to nasa Backa i da je Backa ozbiljan klub. Pre samo dve i po godine ljudi su mislili to je kraj Backe i sporta u nasoj opstini. Posle gasenja jedne institucije Sintelona jos veca institucija FK Backa ispada u peti rang kad ono ode kazaljka u suprotnom smeru. U to ime  cheers 
Ja sam jos jedan od navijaca koji ne moze da poveruje  :D 
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimePon Avg 25, 2014 3:18 am

za Backu nema nemoguce misije ...mi smo univerzalni vojnici :D Smile 8) :lol:
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 10:09 am

Cika Marjane jel to sad zavrsen letnji prelazni rok????!!!

Pratio sam pojacanja ali ne znam ovih poslednjih par igraca po prezimenu koji su dosli!!

Ako mozete samo ponoviti dva tri poslednja igraca koja su dosla u Backu???!!!

Odokativno dobar je to posao forsiraju se igraci iz nase opstine i iz Novog Sada ima tu sasvim kvalitetnih fudbalera zasto moramo dovoditi iz daleka i placati vise.

Backa Srem plus Beograd naravno to su oblasti prepune talentovanih fudbalera!!!!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 10:57 am

Prelazni rok se zavrsava 31.08 e sad da li je za Backu vec gotov to mora reci neko iz kluba
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 1:46 pm

jos nije gotrov ,sem Zorana Pesica koji stize za par dana pregovara se sa jos tri igraca iz nase okoline ali to je za sada tajna ,oprostite mi sto vam ne mogu obelodaniti imena ... :D samo znam da cete biti prijatno iznenadjeni sa njima :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prelazni rok 2014/15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prelazni rok 2014/15   Prelazni rok 2014/15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prelazni rok 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Prelazni rok 2015/16
» PRELAZNI ROK LETO 2017 G
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: