Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion

Ići dole 
+22
vox populi
Vojvoda
x-man
Admin
Напред Бачка
joeee bp
ПлавоБели
napredBacka
LosmiLPI
shilePG89
RashaShea
IstocnaTribina
Joca
LjubiteljFudbala
dunavska76neman
sportista
BraneBP
Danac
majstorBP
tebra bp
Marko 89
Kleka
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 1:10 pm

Bice da Moravac ipak nije toliko strasan, mi smo delovali dosta nesigurno u zadnjoj liniji, gol su dali iz nase greske, mogli su i pri kraju meca opet iz slicne situacije.
Ali ono sto mi se svidja to je borba za svaku loptu, igrali su kao da je mec finala kupa a ne obican prvenstveni. Bravo momci svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 1:36 pm

Vrlo borbena igra slazem se. Ono sto mi se ne svidja to je zadrzavanje lopte 10 minuta pre kraja meca kad smo u napadu, to mi se nikako ne svidja.
Ostalo je sve bilo za svaku pohvalu, publika, igra na terenu protiv jedne vise nego solidne ekipe, rezultat...
Nisam stekao utisak da su oni kvalitetniji od nas kao sto se pise po sportskim forumima. Da se igralo kod njih sigurno da bi oni bolji odigrali ali ako oni hoce u superligu morace bolje.

Lepo je danas bilo biti na stadionu, video sam puno ljudi koji godinama nisu dolazili, cujem i da je bilo dosta ljudi iz okolnih mesta sto raduje i nadamo se da ce do kraja prvenstva biti sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 1:45 pm

Pozdrav svima, odlicna atmosfera, borbena Backa i pobeda nije mogla izostati, realno ono sto mi je zasmetalo je to sto su klinci(kada kazem klinci ne zelim da vredjam, za moje godine su klinci) iz "plave garde" pevali "pale mi se dzamije" sto nije korektno ako ni zbog cega drugog onda zbog Cekovica koji nosi dres naseg kluba i cije je otac Meša tako dje nosio dres Backe
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 1:57 pm

Cekovicu to sigurno nije smetalo nisu oni u tom fazonu ali potpuno se slaze sa Vama x-man, treba omladini skrenuti paznju i uciti ih sta je zdrav nacionalizam a sta sovinizam. Nazalost to je prisutno u omladini uopste, ne samo kod nas. Istoriju ne znaju ali vec im se pale dzamije.

Sto se tice tih momaka to su sve dobri momci i sigurno ce saslusati i verovatno nece pevati sledeci put. Ima toliko lepih srpskih patriotskih pesama od "krece se ladja Francuska" "tamo daleko" itd...Dobro su navijali dok im nije otisao bubanj  👅 
Lepa atmosfera i vazna 3. boda jer u ovoj ligi je stvarno svaki bod bitan.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 6:36 pm

Ma dobro sve navijacke grupe pevaju svasta i zezaju se mada i ja se slazem nema bolje od zdravog nacionalizma. Volis svoje a tudje postujes.

Sama igra bolja nego sto sam ocekivao, srednja linija na celu sa Trivunovicem je odradila posao, vec na sredini terena neutralisana je velika vecina napada gostiju. Spica nemamo Cekovic nema kvalitet za ovu ligu to je svima jasno zato i jeste na klupi. U odbrani Jevic rutinski odradjivao posao, svaka cast momku bice pravo pojacanje. Gol Klisure petom za neveru  8) 

Na zapadnoj strani atmosfera pri kraju meca prokljucala, odavno nisam video toliko bucnu publiku, prosto smo nosili igrace.

I da, na kraju bih se osvrnuo na sudije, cudi me da ih niko nije pomenuo. Verovatno zato sto smo pobedili pa kao nebitno.
Onakav bezobrazluk sudija ja nisam video do sad na stadionu Backe. Moravac ocito zagrizao zestoko pa se sredstva ne biraju. Od tri penala svirao je jedan, igraci Moravca neverovatno grubi, moglo je pasti dva crvena. Svaki duel svirao u njihovu korist, bukvalno svaki. Jedan od najgrubljih prekrsaja, s ledja igrac Moravca pokosio naseg igraca koji je bio sam pred golmanom sudija okarakterisao kao start na loptu iako je lopta bila dobrih pola metra ispred. Linijske sudije pogotovo da ne spominjem. Retko komentarisem sudjenje ali ono je bila katastrofa.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 3:57 am

Danas slusam na radiju kazu 3500 ljudi. Mislim da preteruju, sa zapada se to cini ali kad se predje na istok onda se vidi da ipak nije bilo toliko. 2500 ljudi i to je to! Ali nije malo, kazu u novinama da je cak i Macva iz Sabca koja isto dugo godina nije bila u drugoj ligi i koja je igrala sa BSK kuci igrala pred tek 1000 ljudi.

Igrom sam vise nego zadovoljan s obzirom da je prvi mec i pitanje je koliko su igraci uigrani. Po Zecevicu se videlo da decko nije spreman za svih 90 minuta i zato je izmenjen ali do tad je mnogo opasan bio po desnoj strani, prava masina. Odbrana nije bila losa osim sto su se spetljali u par navrata, valjda ce se i to ispraviti kako bude odmicalo takmicenje. Moze Backa u gornji deo tabele ako se svaka utakmica bude shvatala ozbiljno i ako se bude igralo ozbiljno do kraja!

Dodatak:slazem se za sudije, stvarno sramota sta su nam radili. Bojim se da ne prodjemo kao Dolina prosle sezone koja je ispala iako je imala tim za sredinu tabele. Ko zna sta ce nam raditi na gostovanjima kad su takvi kod kuce.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 4:30 am

Bio sam na istoku, po meni bilo je izmedju 1200-1300 ljudi, uostalom klub verovatno zna koliko je prodao karata
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 4:43 am

Svaka cast Vama sa istoka, 10 puta Vas manje a glasniji od nas osim u nekim momentima :D 
Evo ovde ima zanimljivih slika, 2500 ljudi, preko 2000 je prodatko karata, ne zaboravite da stadion moze da primi vise od 5000 ljudi, istok je kompletno stajaci i kao i zapad dugacka tribina a uz to ima siroka gazista.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 4:48 am

Na istoku je malo ljudi bilo ocekivao sam stvarno da ce biti vise,na zapadu se nije moglo disati posebno prva strana,tu smo i sedeli i stajali,bilo je maksimalno nagurano.Da se ne frljamo ciframa dal je 1500,2500 ili 3000 bilo je prelepo juce na gradskom stadionu.
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 6:20 am

Prezadovoljan sam jucerasnjom igrom plavih. Borbeno do zadnjeg momenta, nekako uopste nisam strepeo za rezultat mada me je presekla ona sansa gostiju u 85 minutu. Bukvalno ni iz cega su dosli do sanse.
Neko kaze ovako neko onako ali imali smo kontrolu nad mecom cak i posle vodjstva gostiju. Gosti dobri, s obzirom da smo mi ipak domacini njima se nema sta zameriti, dosli su da se nadigravaju da napadaju i sigurno da ce mnogima pomrsiti konce.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion   1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 16.kolo: FK Moravac Orion (Mrštane) - FK BAČKA
» 13. kolo: FK Metalac (GM) - FK BACKA
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 28. kolo: FK BACKA - FK Metalac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: