Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti iz kluba

Ići dole 
+21
Gogi
Limanac
Admin
Шоне
x-man
Pera
sportista
Joca
MarjanRnic
BraneBP
Daki86
NorDerPG89
Напред Бачка
tebra bp
majstorBP
IstocnaTribina
dunavska76neman
ПлавоБели
ZarkoPG89
LjubiteljFudbala
Kleka
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:37 pm

Morate da imate minimum 3000 sedecih mesta to nece biti problem prebetonirati onu manju tribinu i tu staviti stolice medjutim reflekore ako stavite tu sta ce biti kad budete pravili navodno novi stadion? Jasno je da od te price nema nista. Marjan ce mozda znati bolje da odgovori.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:39 pm

Mislim da su te price o novom stadionu price za buducnost, koliko sam ja upoznat planira se postavka reflektora na ovom stadionu, kojem po meni realno nista ne fali, sem da se postave te stvari.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 10:19 pm

Mi smo jedini klub u saveznom rangu takmicenja u kom je jedna dama predsednica kluba :D Tamara Karpov cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 11:26 pm

miletesic01 ::
Mi smo jedini klub u saveznom rangu takmicenja u kom je jedna dama predsednica kluba :D  Tamara Karpov cheers

Mile da li je to novost? Znam da je Tolja bio predsednik. Inače Tamaru sam sa Toljom, Lazijom i Marjanom video na utakmici Starog Grada. Prava ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 12:05 am

Pera ::
miletesic01 ::
Mi smo jedini klub u saveznom rangu takmicenja u kom je jedna dama predsednica kluba :D  Tamara Karpov cheers

Mile da li je to novost? Znam da je Tolja bio predsednik. Inače Tamaru sam sa Toljom, Lazijom i Marjanom video na utakmici Starog Grada. Prava ekipa.
Pero to nije novost ona je predsednica kluba od juna meseca 2015.g. kada je izvrseno pripajanje OFK Backe i FK Backe :D tako je to odredio APR :D
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 12:21 am

miletesic01 ::
Pera ::
miletesic01 ::
Mi smo jedini klub u saveznom rangu takmicenja u kom je jedna dama predsednica kluba :D  Tamara Karpov cheers

Mile da li je to novost? Znam da je Tolja bio predsednik. Inače Tamaru sam sa Toljom, Lazijom i Marjanom video na utakmici Starog Grada. Prava ekipa.
Pero to nije novost ona je predsednica kluba od juna meseca 2015.g. kada je izvrseno pripajanje OFK Backe i FK Backe :D tako je to odredio APR :D

Mile ukoliko nije problem zamolio bih Te da napišeš sastav ekipe koja vodi Bačku (ime i prezime, funkcija). Verujem da malo ljudi zna ove informacije.
Iskreno, bio sam ubeđen da je Tolja predsednik kluba.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 12:28 am

Pera ::
miletesic01 ::
Pera ::
miletesic01 ::
Mi smo jedini klub u saveznom rangu takmicenja u kom je jedna dama predsednica kluba :D  Tamara Karpov cheers

Mile da li je to novost? Znam da je Tolja bio predsednik. Inače Tamaru sam sa Toljom, Lazijom i Marjanom video na utakmici Starog Grada. Prava ekipa.
Pero to nije novost ona je predsednica kluba od juna meseca 2015.g. kada je izvrseno pripajanje OFK Backe i FK Backe :D tako je to odredio APR :D

Mile ukoliko nije problem zamolio bih Te da napišeš sastav ekipe koja vodi Bačku (ime i prezime, funkcija). Verujem da malo ljudi zna ove informacije.
Iskreno, bio sam ubeđen da je Tolja predsednik kluba.
trenutno do opstih izbora kao i zbog pripajanja ovako to izgleda ,predsednica Tamara Karpov koja treba da raspise izbore da bi se izabralo rukovodstvo kluba a u upravi su ostali i ne samo na papiru oni koji su tu i bili Zubac,Malinovic U.Dusan iz opstine ,ja i Dejanovic Dusan i to ti je to do izobora :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 6:31 am

Mislim da je dobro sto su tu Zubac i Malinovic, oni barem vole i poznaju fudbal, i nisu od onih sto ni kera nisu sutnuli :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 6:34 am

Ventilslav ::
Mislim da je dobro sto su tu Zubac i Malinovic, oni barem vole i poznaju fudbal, i nisu od onih sto ni kera nisu sutnuli :D
naravno da je dobro zato su i tu :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 6:35 am

Nadam se da i oni pritiskaju djedovca da da pare :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz kluba - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz kluba
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» FK Backa - himna kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: