Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti iz kluba

Ići dole 
+21
Gogi
Limanac
Admin
Шоне
x-man
Pera
sportista
Joca
MarjanRnic
BraneBP
Daki86
NorDerPG89
Напред Бачка
tebra bp
majstorBP
IstocnaTribina
dunavska76neman
ПлавоБели
ZarkoPG89
LjubiteljFudbala
Kleka
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 5:00 pm

To jeste lepo nama navijacima ako gledamo na prvu loptu. Ali ako podjemo od toga da je on dao tu donaciju(ako je dao uopste) iz licnog interesa(sto je najlogicnije), najverovatnije vezano za buduce Backino poslovanje i uzimanje procenta od prodaje igraca npr. to ne moze dugorocno biti dobro jer ce on tih npr. 30.000 evra sto je "donirao" Backoj(fala bogu ako je i tolko :D ) brzo sebi desetostruko vratiti uzimajuci procenat od prodaje igraca, toliko da klubu ne ostane para od toga koliko treba, kao sto su danasnja Zvezda i Partizan najbolji primer toga da strani klub plati igraca recimo pet miliona a u klub se slije maksimalno milion jer su prava na igraca vec prodata, menadjeri i sl.

Puno je tu mutljaga, ne kazem da bi se bajati licno bavio time za igrace, ali bi sigurno imao njegove ljude koji su blize fudbalu od njega i tako uzimao kajmak.

A i sto je takodje vazno-to je bitanga koja zna gde treba pare uloziti i kako doci do lakih novaca, tako da je skontao da je Backa perspektivan klub sa ambicijama i sto ne bi on parazitirao na njenim ledjima kad mogu razni Ramadaniji i slicni po jos vecim klubovima.

Al opet ponavljam puno je ovde pretpostavki, ali mi deluje najlogicnije ako su postavke tacne :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 5:21 pm

Puno je mutljaga u nasem fudbalu, od transfera za koje niko ne zna koliko su i da li su placeni, do ugovora sa klubovima. Nema skoro nikakve regulacije a ima i previse prostora kojekakvim pijavicama da zive na racun klubova i igraca.

Takodje, meni je licno zapao za oko dobar posao koji Backa pravi sa Proleterom sa Slane Bare, pa mi smo doveli gomilu jako dobrih igraca iz Proletera zadnje dve-tri godine unazad, toliko da bi se moglo reci da nam je Proleter filijala :D ne kazem da su tu neke mutne radnje jer Marjan nije Bajatovic, niti Ramadani. A razlozi su verovatno u tome sto im je ili isticao ugovor ili Backa bolje i redovnije placa, ali eto, skrenula mi paznja na to.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 10:56 pm

Ventilslav ::
Puno je mutljaga u nasem fudbalu, od transfera za koje niko ne zna koliko su i da li su placeni, do ugovora sa klubovima. Nema skoro nikakve regulacije a ima i previse prostora kojekakvim pijavicama da zive na racun klubova i igraca.

Takodje, meni je licno zapao za oko dobar posao koji Backa pravi sa Proleterom sa Slane Bare, pa mi smo doveli gomilu jako dobrih igraca iz Proletera zadnje dve-tri godine unazad, toliko da bi se moglo reci da nam je Proleter filijala :D ne kazem da su tu neke mutne radnje jer Marjan nije Bajatovic, niti Ramadani. A razlozi su verovatno u tome sto im je ili isticao ugovor ili Backa bolje i redovnije placa, ali eto, skrenula mi paznja na to.
ISITNA JE DA JE BAJATOVIC PROSLE GODINE DAO BACKOJ DONACIJU U IZNOSU OD =200.000.-DINARA
Ovo pisem samo radi istine sto znaci ni dinara vise ni dinara manje .
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 5:29 am

Hvala na informaciji, a nedeljne novine azurne kao i uvek ahahah...:D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 4:09 am

dogovor nas iz Backe je da ne uzimamo u tim igrace koji imaju menadzere :D za koje moraju da igraju ako dolaze kod nas onda igraju za Backu :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 5:19 am

To je super potez, jedina mana mu je sto je onda repertoar igraca nekako mozda smanjen. Ali opet, verovatno nemaju svi dobri igraci u nasem fudbalu menadzere :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 5:20 am

hahahaa
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:22 pm

mozda bolje da ovo ovde stavim, jer ce tamo biti zatrpano u chetu pa mozda niko nece videti Smile


Danas sam dobio neke informacije o opstinarima i Backoj, nisu nista toliko posebno sem, da ce postavljanje stadiona sa vestackom travom biti velika jebada jer su ovi iz opstine vrlo azurni, jos plus to je deo "veceg projekta" koji se planira dugo vremena vec, tu treba da se krci i ko zna sta sve, i da ga ne trebamo ocekivati bas tako skoro :D

Drugo, istina je da Backa dugo nije dobila pare od opstine, toliko dugo da ne mogu ni da nadju kad su dali zadnji put, ali spominju neku uplatu od 120.000 pre par meseci, a 120.000 dinara nije nista, toliko se dobije od ulaznica za jednu utakmicu, a i ko zna sta su oni zapravo tu izracunali...(mozda onu Bajatovicevu "donaciju" hahaha)

Trece, sto je nama mozda i najbitnije, poznata im je prica o 4,5 miliona i to ce najverovatnije biti isporuceno Backoj uskoro.

Toliko sam uspeo da uhvatim.


Poslednji izmenio Ventilslav dana Ned Sep 13, 2015 1:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:32 pm

Ventilslave ja sam upozoravao Marjana bas zbog toga. Na taj teren sa vestackom travom cete se nacekati samo tako (isto bi bilo i kod nas da zavisi od gradske vlasti da se razumemo), o vasem novom stadionu necu ni da govorim to je prica za malu decu.

Backa ako udje u superligu kojim slucajem u skorije vreme igrace svoje utakmice na stadionu Karadjordje a to vam je gore nego da niste usli bukvalno. Taj vas stadioncic je lep ali dosta toga ne ispunjava po pitanju uslova za igranje superlige tako da sve u svemu nista dobro za vas. Nije to do Marjana ne moze ni on covek sve sam kad ima posla sa ljudima koji ne znaju da odrze REC. Ako si nesto obecao ispuni majku mu je*em.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:35 pm

Mislim da ce se taj stadion moci dovesti u red za superligu. Trebaju reflektori, i drugi ulaz, jel sam nesto zaboravio?

Drugi ulaz ne bi trebalo biti prevelik posao, a reflektore mozda pomaze FSS i draga nam opstina.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz kluba - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz kluba
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» FK Backa - himna kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: