Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 12:42 am

borkorakic1 ::
Jel au gotovi radovi na postavljanju reklamnih panoa?
Ram za reklamne panoe je zavrsen ,ceka se stampanje reklamnih panoa ( kao sto su na teniskim igralistima i na Radu i Cuki ) dobavljacu je sve placeno i ceka se isporuku ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733 cheers
Na to ne mozemo da uticemo ali ocekujemo da stignu do kraja ove nedelje a onda se moraju i "kaciti" na ramove na juznom i severnom bedemu kao i na jugoistocnom delu iza reflektora ,nadam se da sam sada pojasnio ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 12:43 am

MarjanRnic ::
borkorakic1 ::
Jel au gotovi radovi na postavljanju reklamnih panoa?
Ram za reklamne panoe je zavrsen ,ceka se stampanje reklamnih panoa ( kao sto su na teniskim igralistima i na Radu i Cuki ) dobavljacu je sve placeno i ceka se na isporuku ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733 cheers
Na to ne mozemo da uticemo ali ocekujemo da stignu do kraja ove nedelje a onda se moraju i "kaciti" na ramove na juznom i severnom bedemu kao i na jugoistocnom delu iza reflektora ,nadam se da sam sada pojasnio ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
borkorakic1




Број порука : 83
Join date : 15.07.2017

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Stadion   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 5:26 am

A jel gotovo postavljanje lima na Zapadu?
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 2:30 pm

Kad ce se skloniti zastave sa istoka, mi koji gledamo iza delegata ne vidimo pola terena
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 10:51 pm

maurinjo ::
Kad ce se skloniti zastave sa istoka, mi koji gledamo iza delegata ne vidimo pola terena
Pitacu Lakija kada ce to uraditi a slobodno moze i neko od vas sa foruma Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera Kojot Genije




Број порука : 85
Join date : 25.02.2018

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSre Avg 15, 2018 11:25 pm

Mislim da ni u jednom klubu ne postoji takva bliskost između navijača i uprave, kao kod nas. Mi pitamo, kritikujemo, dajemo predloge, sugestije, a vodeći ljudi kluba nam daju odgovore u rekordnom roku. Zdrava atmosfera na svim nivoima je pola uspeha, zaista je lepo biti navijač Bačke!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeČet Avg 16, 2018 12:12 am

Pera Kojot Genije ::
Mislim da ni u jednom klubu ne postoji takva bliskost između navijača i uprave, kao kod nas. Mi pitamo, kritikujemo, dajemo predloge, sugestije, a vodeći ljudi kluba nam daju odgovore u rekordnom roku. Zdrava atmosfera na svim nivoima je pola uspeha, zaista je lepo biti navijač Bačke!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimePet Avg 17, 2018 10:32 pm

Pera Kojot Genije ::
Mislim da ni u jednom klubu ne postoji takva bliskost između navijača i uprave, kao kod nas. Mi pitamo, kritikujemo, dajemo predloge, sugestije, a vodeći ljudi kluba nam daju odgovore u rekordnom roku. Zdrava atmosfera na svim nivoima je pola uspeha, zaista je lepo biti navijač Bačke!
Pero ,ne znam da li si video juce je postavljena prva nova reklama na juznom bedemu ,kao proba da vidimo da li je to to ( tamo kod novog semafora ) ,
Semafor koji smo kupili pre nesto vise od godinu dana smo poklonili opstini da ga postavi na vestaku ali jos niko nije dosao da ga demontira i odnese a treba da odvije 10 srafova i sa postoljem ga odnese i postavi na Stari Grad tako da svi koji tamo igraju mogu da prate vreme i rezultat utakmice ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3553797800
Na ovaj nacin zelimo da podrzimo razvoj fudbala u nasoj opstini u nasem okruzenju kao i kroz razne akcije koje smo kao klub poklanjali lopte nasim klubovima ali i drugu sportsku opremu .
Nasa ideja na kojoj radimo je da obezbedimo fudbalske lopte i da svakom klubu u nasoj opstini poklonimo po tri da mogu da igraju prvenstevene utakmice sa njima ,zamislio sam da to budu lopte GIVOVA a onda da uputimo zvanican zahtev Givovi u Napulj da se nasa opstinska liga zove liga Givova i da oni doniraju deo sporske opreme svim klubovima pa makar to za pocetak bile i fudbalske lopte a nosilac tog projekta da bude Backa i opstinski fudbalski savez Backa Palanka Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Pera Kojot Genije




Број порука : 85
Join date : 25.02.2018

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimeSub Avg 18, 2018 12:49 am

Uopšte ne sumnjam da će sve što je planirano, biti sprovedeno u delo. Samo je za sve potrebno vreme. Sad kada su konačno i reflektori zasijali, i time smo ispunili (skoro) sve obaveze prema savezu (koji nam je puno pomogao, to ne smemo zaboraviti), ne moramo da žurimo oko ostalih stvari, sad možemo na miru, korak po korak da ulepšavamo naš stadion.
Nazad na vrh Ići dole
borkorakic1




Број порука : 83
Join date : 15.07.2017

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Stadion   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitimePon Avg 20, 2018 4:44 pm

Marijane ima li neki “update” sa stadiona?
Da li je lim stavljen na Zapadnoj tribini i da li se postavljaju reklamni panoi?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 77 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 77 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: