Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 56 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeNed Mar 20, 2016 2:13 am

nagib ::
Samo bi dodao na Miletovo izlaganje oko izbora igrača a kad je već spomenuo dotične : Nakon odgledane dve utakmice ČSKa mislim da bi bez Aleske i Kerkeza u timu , čelaravčani završili učešće u prvoj ligi Srbije.
Na žalost ali i statistika golova ide tome u prilog . Mada njihova trenuta pozicija na tabeli ne izgleda tako.
Nemam ništa protiv komšija i želim im da poprave igru što pre , jer ovako kako igraju sada neće ići ......

Na Vukanovica nazalost zaboravite on je vec prodat Napretku i uveliko prima platu od njih, a na kraju sezone zajedno sa Gacetom u paketu selidba u Krusevac.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeNed Mar 20, 2016 2:22 am

Gledajte da sve stolice budu plave.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeNed Mar 20, 2016 2:34 am

Vojvoda ::
Gledajte da sve stolice budu plave.
na zapadnoj tribini ce biti sve stolice plave.TAmno plave na severo-zapadu a svetlo plave na jugo-zapadu , Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 1093637683
Sustina zapadna tribina ce biti u bojama Backe svetlo plavo -tamno plavo ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeNed Mar 20, 2016 5:15 am

Slazem se za ove igrace koje je Mile pomenuo da bi bilo dobro dovesti ih/vratiti ih, s tim sto nam Kerkez nije potreban ukoliko bi Klisura i Ilic ostali, s tim sto sam cuo da ga Partizan drzi na oku, a i ja sam cuo da je Vukanovic fakticki vec u Krusevcu.

Trebalo bi obratiti paznju na Mudrinskog ako Spartak ispadne, a verovatno hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeNed Mar 20, 2016 6:51 pm

Slazem se sa Vojvodom sve plave i po mogucnosti ista nijansa jer je upravna zgrada svakako svetla nijansa, znaci stolice plave kao sadasnje jer je i krov takav, ako moze i ako vec nisu porucene. To je stari oprobani recept.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 2:37 am

Joca ::
Slazem se sa Vojvodom sve plave i po mogucnosti ista nijansa jer je upravna zgrada svakako svetla nijansa, znaci stolice plave kao sadasnje jer je i krov takav, ako moze i ako vec nisu porucene. To je stari oprobani recept.
na zalost takva boja tamno plava kao postojece stolice nema vec samo svetlo plava kao sto je i na grbu Backe i morali smo da uzmemo takve i nadamo se da ce se uraditi do kraja aprila najdalje i da potom odmah i postave na jugo-zapadnom delu Zapadne tribine tj. desno od izlaska igraca na teren ( desno iz izlaska iz tunela ) ...ako budu pre gotove pre ce se i postaviti ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 1093637683
nasi verni navijaci ce nam oprostiti sto u period od Nedelje tj utakmice sa Sindjelicem pa dok ne dodju nove stolice taj jugo-zapadni deo nece imati stolica za sedenje vec samo betonirani deo ...a jasno vam i je i zasto ...
Jutros je pocela da se postavlja ograda iza gola ka severnoj tribini pa ako neko zeli da vidi kako to izgleda pozvan je da dodje na stadion ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 3733535733
Remont postojecih stolica i postavljanje je u toku ,kao i malterisanje zidova bedema stadiona ,od ponedeljka ce se farbati krovna konstrukcija iznad zapadne tribine i zavrsiti betoniranje na ulazu pored zapadne tribine kao i ar metara betoniranja puta za kola hitne pomoci kod istocnog ulaza kod kafane,zamena krova na magacinima podunavlja pocinje u cetvrtak kada ce limarska isporuciti plave limove ..tako da mislim da sve ide po planu i programu i da ce sve biti uradjeno do kraja aprila
Danas je trening u 1030. h posle toga sastanak sa strucnim stabom a za sutra su predvidjena dva treninga ,u sredu jedan prepodne u cetvrtak i petak po jedan pre podne a u subotu popodne trening i posle toga karantin villa grande a uvece nam dolazi Vlado Nogic u karantin i donosi na poklon svecane trenerke-za put i karantin za igrace i strucni stab kluba ,Tesanovic je poslao poruku da je obezbedio 100 pari carapa za trening ,Mesa preduzima radnje u cilju nabavke tri garniture dresova za trening u tri razlicite boje po 30 komada i misli da ce to moci da isporuci u toku ove nedelje a nadam se da cemo u narednih par dana naci i sponzora da plati te dresove te nam ostaje da posle toga u narednih dve nedelje obezbedimo jos sorceva za trening 90 komada i bar 100 peskira a mozda i prsluke za prelazni period ( prolece -jesen ) Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 11:27 am

Najbolje resenje za postavljanje semafora dao je Laki ,na zabatu krova kuce na jugo-zapadu ...a pre toga okreciti zabat te kuce u belo i postaviti semafor ..bravo za Lakija jer ce semafor biti na visini od triipo metra u donjoj tacki ...najboje i najvidljivije mesto na stadionu cheers Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 3:34 pm

Kako ja vidim teska krpacina ko zna na sta ce to da lici jer stare stolici stavljate na jednu stranu a nove na drugu. Sve u svemu tuzni ste. Marjane jel istina da vas je uprava Pancevackog Dinama ponovo odbila i da ste zbog toga ostali u manjem klubu odnosno u Backoj i to ne svojom voljom. U prilog tome ide i to sto vas vise nema na forumu a pratim iz prikrajka.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 4:47 pm

[quote="Miki Veliki"]Kako ja vidim teska krpacina ko zna na sta ce to da lici jer stare stolici stavljate na jednu stranu a nove na drugu. Sve u svemu tuzni ste. Marjane jel istina da vas je uprava Pancevackog Dinama ponovo odbila i da ste zbog toga ostali u manjem klubu odnosno u Backoj i to ne svojom voljom. U prilog tome ide i to sto vas vise nema na forumu a pratim iz prikrajka.[/quote
Ti svaki put dođeš ovde i provališ neku glupost , ja da sam na tvom mestu bilo bi me sramota kakve besmislice pišeš Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 3733535733 ]
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 11:02 pm

Miki Veliki ::
Kako ja vidim teska krpacina ko zna na sta ce to da lici jer stare stolici stavljate na jednu stranu a nove na drugu. Sve u svemu tuzni ste. Marjane jel istina da vas je uprava Pancevackog Dinama ponovo odbila i da ste zbog toga ostali u manjem klubu odnosno u Backoj i to ne svojom voljom. U prilog tome ide i to sto vas vise nema na forumu a pratim iz prikrajka.
TZV Miki Veliki ,u startu sam mislio da si saljiv i dobronameran a posle toga sam te nazvao Miki Mali a sada si za mene posle ove izjave Miki minijaturni jer se sluzis takvim neistinama da je i tebe samog sramota ,kako da Marjan dodje kod vas u upravu kad je ni nemate ,nemate ni klub a kamoli upravu ,koju ligu igrate ,ko vam je uprava .?
Da nisi mozda ti sam uprava doduse to bi licilo na nekog ko je bio bivsi neuspesni fudbalski sudija ali necu vise da trosim reci na tvoje monstruozne i neprimerene pisane reci ...Vama ne bi ni Marjan mogao da pomogne jer kako iz tvog teksta vidim imas postovanje prema njemu samo tako sto mu se obracas sa Vi a ponizavas ga tako sto kazes da se nudio da bude u upravi kod vas vi ste ga odbili da li stvarno mislis tako o mom bratu Marjanu ( da se nudi da ne kazem da je moralna prostitutka ) .?
Koji efekat zelis da postignes ,svojim neprimerenim pisanjem po nasem sajtu .???
Znam ja da se u Srbij uspeh ne prasta ali napravite i vi klub pa cete imati cime da se ponosite a rezultati ce doci ...citas li ti nas sajt ,vidis li koliko se nasih bivsih igraca ukljucilo u doniranje sportske opreme klubu .? da li si svestan sta oni osecaju prema Backoj .? Covece ti ljudi zive u Svajcarskoj,Nemackoj,Austriji ,Bosni i nezavisni su a delom podrzavaju klub koji im je ostao u neizbrisivom secanju ,to su vrednosti koje se grade vise decenija pa ti preporucujem da na tome radite a obecavam ti kao sportski direktor da cemo sa vama ako budete imali klub odigrati jednu prijateljsku utakmicu da poznavaoci fudbala u Pancevu ( koje postujem ) vide kako igra i kako izgleda jedan superligas ne tipican za nase uslove ...
Kazes teska krpacina stadion ,covece Backa je usla u Super ligu i mora da ispuni infrastrukturne uslove a izgradnja novog stadiona je planirana ( kod nas se sve planira i projektuje ) za 2018.g do tada moramo igrati na nasem old Trafordu ...Nadam se da ces iz ovoga sto sam ti napisao nesto nauciti .???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 34 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 34 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 56 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: