Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 49 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 9:34 am

SirkBP ::
Da li može da se izbije istočni ulaz za sadašnji stadion recimo iz ulice Žarka Zrenjanina? Čini mi se da tamo ima jedna stara kuća što se prodaje i plac ide taman pored magacina Podunavlja. Mislim da je to manji posao od recimo izmeštanja betonskih terena na rekreacionom što je napisao Ventilmir.

Ovo je dobar predlog. Znacilo bi i zbog dodatnih ulaza na stadion Slavko Maletin Vava.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 12:05 pm

Da li mogu Mile ili Marjan da odgovore da li se razmišlja o predlozima forumaša?
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimePet Dec 18, 2015 3:22 am

I mene zanima isto.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimePet Dec 25, 2015 10:25 pm

Vojvoda ::
I mene zanima isto.
naravno da se razmislja ,mi radimo ne spavamo zimski san hahah
Mislim da cemo obezbediti 2.000.-novih stolica koje cemo cim vremenski uslovi to dozvole najverovatnije u martu postaviti na ZAPADNU TRIBINU a da cemo ove stolice sa zapada prebaciti na istok i time ispuniti uslov FSS o broju sedecih mesta a naravno da ce se napraviti velika kapija pored kafica Korner za ulaz na istok tako da kroz nju mogu da prodju kola hitne pomoci i vatrogasno vozilo sto zahteva Pravilnik i da ce se od ulaza na zapad pa do trotora u ulici V.Maslese postaviti ograda tako da se ulaz na zapad i restriktivni prostor odvoji ...to su zahtevi koje nam "postavlja " Pravilnik i naravno REFLEKTORI a to se mora dogovarati sa lokalnom samoupravom i FSS ce nam donirati osvetljenje za reflektore ( vrednos oko 200.000.-eura ) ...
sto se tice terena sa vestackom travom dimenzija 105 metara puta 65 metara sa lokalnom samoupravom je dogovoreno da se on postavi paralelno sa terenom STAROG GRADA ,
sto se tice finansiranja Backa je usla u Budzet opstine ,tako da neverne Tome vise ne brinu oko finansiranja Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 1093637683
Nadam se da ste videli da ne spavamo i da vredno radimo... ne samo oko stadiona ,terena i vec i igrackog kadra ...a ekipa je pocela predpripremnu fazu 23 decembra i juce su imali trening a sve do 11 januara 2016.g. kada i zvanicno pocinju pripreme svake nedelje do tada ce se triputa nedeljno okupljati i raditi uvodni deo priprema kako bi od 11.januara bili spremni na strogi rezim rada i teske fizicke pripreme ...Strucni stab Spaso Jelacic,Lazar Vjestica ,Stevo Knezevic je napravio plan priprema (a mozda i njih ojacamo sa jos jednim trenerom ) po kome ce se do pocetka prvenstva 05.marta obaviti tacno 60 treninga ...do nove godine ce se definisati i konacni spisak razpolozivih igraca TOLJA I JA NE MOZEMO DA ZIVIMO OD POZIVA MENADZERA KOJI NUDE IGRACE Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 3733535733 a najverovatnije da ce se u marketinskom radu kluba pridruziti i nas proslavljeni igrac Marinko Petkovic U pocetku rada u marketingu a verovatno ako se opredeli i upise u skolu FSS za dobijanje A plus B licence stecice uslov da radi kao asistent u strucno stabu na terenu sa igracima ...za sada toliko king
Vas Mile Tesic - Pace cheers
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 4:48 am

Svaka čast, puna podrška. Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 1:30 pm

Mile hvala na ovom opsirnom postu bar ja licno sam sad saznao vecinu onoga sto me je zanimalo Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 3733535733

FK Backa je trenutno najuspesniji projekat u gradu i ljudi u Backoj najvise rade ono sto im je zadatak. Kad bi tako i drugi radili i napredovali gde bi nam bio kraj.

Sto se tice istoka ta tribina se mora malo prebetonirati i podici nagib to smo vise puta spomenuli problem ce biti i kad dodju vece navijacke grupe poput delija i grobara njih bi trebalo nekako smestiti iza juznog gola kad bi tamo mogla doci neka montazna tribina kontam da je to izvodljivo. Tu im ne trebaju stolice oni svejedno stoje.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 1:36 pm

Zaboravih da pitam kako ce se na zapad smestiti 2000 stolica ako je do sad bilo 1000? Kad tu nema mesta za vise?
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 2:19 pm

Na zapadu ima 1 240 stolica. Donji red je prazan. Na poslednjem gornjem moze stati bar jos 150 i zapadna tribina nije do aut linije fali joj jos 5-6 metara. To je preko 2 000.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 4:42 pm

sezonska za 2016 2 000din.znaci ulazimo u super ligu.jel zna neko kakav je taj iz metalca sto se pregovara sa njim
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitimeSub Dec 26, 2015 7:06 pm

Plavogardista taj sto kazes donji red i nije red suvise je to nisko to je gaziste. Tribina se moze sa obe strane prosiriti ali treba gledati da to bude podjednako i da ne bude vise od krova pa da ti delovi kisnu, krov je inace trenutno siri od tribina sa obe strane. Znam da se sa obe strane loze moze dodati jos koji red to da...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 21 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 49 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: