Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 78 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
shaneri shabac

shaneri shabac


Број порука : 9
Join date : 12.10.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 3:14 pm

nadam se da se necemo videti u pls vishe nego u superligi tamo je mesto i nama i slobodi i backkoj budi siguran x-man.ps:gotivni ste ne znam zashto ali od kad pratim forum dragi ste mi nisam ja dosta stvari o bachkoj znao sada znam
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 3:15 pm

Daj Boze da tako bude.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 3:16 pm

Potpuno si u pravu shaneri shabac. Srecno da se odmah vratite barem u drugu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
shaneri shabac

shaneri shabac


Број порука : 9
Join date : 12.10.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 3:17 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:48 pm

Hvala Sapcani,mi cemo protiv Kolubare igrati fudbal i necemo se sklanjati .Kakvo ce sudjenje biti e to vec ne znam samo da ne bude sramno ,sudije su iz KG, Cacka i UZICA ,mislim da se nece puno brukati a to je nama dovoljno ,jedino se "plasimo " kartoniranja . Backinig sest igraca moraju da paze jer ako bilo ko od njih dobije karton ne mogu igrati poslednje kolo sa Slobodom ,valjda necemo sa kartonima u Lazarevcu biti maskrirani pa da protiv Slobode poslednje kolo igramo desetkovani ,sudija Sreckovic je mlad i neverujemo da je sklon "kombinacijama " zelimo da mu verujemo da ce suditi po pravilima fudbalske igre a onda neka pobedi bolji .Kada se vec neki bave matematikama treba da znate da Kolubara ako izgubi od Backe ne moze da ispadne tj. moze samo u slucaju da danas Moravac pobedi kuci a da onda u zadnjem kolu pobedi Javora u Ivanjici e tada bi i Kolubara morala da uzme makar bod iz utakmice sa Backom ili u zadnjem kolu u Indjiji sa Injdjijom ,pa vi vidite koliko je to realno .?
Danas u Lazrevcu po meni utakmica ima takmicarski prestiz i ko bude bolji na terenu bez pomoci sudija pobedice a nadam sa nasem dobrom rezultatu,igracima je posebno skrenuta paznja da nesmeju da komentarisu sudijske odluke da nam ne podeli kartone .Ljudi ovo je ozbiljan rang takmicenja ,nas stav je da sve utakmice igramo a ne da namestamo ni da pustamo nikoga .!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 12:54 am

Bravo Mile,stvarno nemam komentar o tome da mi ucestvujemo u neregularnosti a najcudniji mi je komentar da smo sa Mrstanima igrali 3 za 3 ,da nije zalosno bilo bi smesno ,pomislim kako bi mnogo bolje bilo da se energija usmeri kreativno u prave sportsko-fudbalske stvari a ne u teorije zavera i slicno ,igrace smo dovodili u Backu tako sto smo ih pratili iz utakmice u utakmicu kako u sopstvenoj fudbalskoj skoli tako i u drugim klubovima,obebedili im odlicne trenere i uslove za rad ,sigurna primanja doduse mozda i mala ali sasvim primerena uslovima u nasoj zemlji ,bez lazi i prevara ,borimo se da sa lokalnom samoupravom stvorimo jos bolje uslove za rad i izgradimo novu infrastrukturu ,popravimo postojecu ,da svi klubovi imaju kao i u poslednjih godina siguran i stabilan izvor finansiranja iz budzeta i jos mnogo toga ...potpuno svesni da moramo prvo da sredimo sopstveno dvoriste ,damo primer kako treba da se radi da bi nase ideje i njihovu realizaciju "zakonom spojenih sudova "prelili i na druge sredine a samim tim stvorili obrazac ponasanja koji je primeren stabilnom i sigurnom napredovanju i odrzivom razvoju .Sve radimo javno i transparentno ,uvazavamo sve primedbe ,sugestije i ideje ,nista ne odbacujemo jer znamo da svi koji ucestvuju u nasem forumu klubu i fudbalu zele dobro a u stvari je samo pitanje nacina po kome se razlikujemo kako stici do cilja .
Da li ovo sto radimo nekome smeta ,da li ovo sto radimo pretstavlja novinu na ovim prostorima i da li ce neko prepoznati da smo ili nismo na pravom putu e to je vec stvar subjektivne percepcije .!
to sto smo okupili sjajnu grupu igraca koji su na prvom mestu odlicni ljudi sa karakterom i sto su iz utakmice u utakmicu postali sjajan tim ,ljudi pa to nam je svima zadatak od uprave,preko strucnog staba,navijaca ...broj bodova ili rezultati su samo posledica svega ovoga o cemu vam pisem ...
to sto nam je cilj u mladjim selekcijama bavljenje igracima,njihovom obukom a nije nam primaran rezultat da li je to pogresno .? da kroz obuku napreduju i jednog dana budu igraci prvog tima a mozda i odu u neki veci klub da igraju ...jer sve sto propuste u periodu obuke do 18.g tesko ce moci jednog dana da isprave ,zato na tome insistiramo jer smo svi igrali fudbal i toga smo svesni .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 1:07 am

Necu se braniti "FLOSKULOM OVO JE SRBIJA" i za najpametnije stvari uvek se ima opozicija ali necu ni tvrdoglavo ici kroz zid ,ono sto cu predloziti ili ono sto stalno radimo a to je preispitivanje nacina kako stici do postavljenog cilja ,da li nam je put dobar e to je ono na cemu cemo zajedno sa svima vama svakodnevno i javno staviti svima na izvolte i na uvid ..
Izvolite,svi ste dobro dosli sa idejama i planovima o realizaciji .!
Patriota ,znam da nisi zlonameran covek vec si samo rezigniran i pomalo razocaran sto Dinamo nije usao u PLS umesto Backe ,veruj mi za to nije kriva Backa ,po meni uvek treba traziti gde se pogresilo u sopstvenim redovima kako se greska vise nikada ne bi ponovila a ne znam da li ste svesni koliko nam svojim komentarima pomazete da brze i bolje napredujemo i zbog toga sam vam zahvalan .Neko bi vas komentar doziveo kao kritiku ali ne i ja ,za mene je on samo nacin razmisljanja ponekada prihvatljiv a ponekada mi pomognete da kazem odlicno bas nam je pomogao ovako sigruno necemo raditi ..hvala vam na ucescu u forumu ,vi ste sportski covek koji ima ambicija i ja to postujem .
Hvala svim forumasima bez obzira iz kog dela nam pisu ,ovaj forum je dokaz da je Backa magnet za sve ljubitelje fudbala a nasim navijacima najveca moguca zahvalnost na podrsci koju smo imali i koju cemo imati i kada nam ne ide i kada nam ide ,pokazujete da iskreno volite svoj klub a posto je tako i mi koji direktno radimo u klubu dobijamo novu energiju ,snagu da sve ideje sprovodimo u delo .
SVIMA VELIKO HVALA
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 1:19 am

Marjane sta mislite dokle ce te stici postenom igrom? Ja znam da Sloboda zadnje dve-tri godine nije namestila utakmicu (ove ne znam) i kakve vajde od toga, kakvu statisfakciju da imamo. Dok mi glumimo postenje i svake godine klizimo i ispadamo rang nize, drugi namestaju samo tako i nije ih briga. Pogledajte kako se Sinđelic prosle sezone pobedom 4:3 u zadnjem kolu spasio od ispadanja
obratite paznju od 05:15 gde sudija u 90 min svira indirekt za Sinđelic pa penal
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 1:23 am

Postovani Nervno ,znam da je put koji smo izabrali trnovit ali cemo istrajati na njemu ,kamo srece da je vise klubova poput Slobode ,Backe i slicnih
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 9:20 am

Која смејурија Пролетер губи 2:0 од Бежаније, Пролетер који има екипу за сами врх. ФК Трговачки нешто попут Дунава из Старих Бановаца у трећој лиги.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 66 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 66 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 78 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: