Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 84 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:19 pm

Sto jaci strucni stab bolji rezultati ,vise rada sa igracima a onda je rezultat tu
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:19 pm

Mile, Racic ima punu 31 godinu a Ivelja puni 31 za par meseci. Nije to 29...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:21 pm

godinu dve gore dole ne znaci nista ako oni budu igrali kako znaju i kao ove sezone :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:41 pm

Dinamo je bio oslabljen danas i potpuno je rezultatski nebitno ne znam zasto likujete ja vas nisam protivao ni posle one lakrdije u Lazarevcu setite se Wink Csk je u strasnoj seriji a poslednji poraz naneo mu je ni manje ni vise nego Dinamo u prvom delu sezone. Ja protiv njih nemam nista cak su mi i dragi jer ovu seriju ce preneti u PLS dobio sam informaciju da ce igrati PLS tako da ima ko da vam lupa samare tamo i da vam pokaze ko je glavni u opstini. Jedan predlog. Posto u Palanci nema nista svakako a i fudbal vam je slabiji od Celarevskog prebacite skupstinu u Celarevo i nazovite celu opstinu Celarevo a vi budite kao najvece naselje eto ako nista drugo, svejedno Celarevo ima pivaru i mnogo toga. Kad vec nije Dinamo u visoj ligi ovo je najbolja stvar koja se mogla desiti mnogo se radujem nek cela vasa opstina vidi ko je tu ustvari "babo". Opet ste mali i u ravni sa seoskim klubom iz vase opstine cheers
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:43 pm

patriota-pancevo ::
Dinamo je bio oslabljen danas i potpuno je rezultatski nebitno ne znam zasto likujete ja vas nisam protivao ni posle one lakrdije u Lazarevcu setite se Wink Csk je u strasnoj seriji a poslednji poraz naneo mu je ni manje ni vise nego Dinamo u prvom delu sezone. Ja protiv njih nemam nista cak su mi i dragi jer ovu seriju ce preneti u PLS dobio sam informaciju da ce igrati PLS tako da ima ko da vam lupa samare tamo i da vam pokaze ko je glavni u opstini. Jedan predlog. Posto u Palanci nema nista svakako a i fudbal vam je slabiji od Celarevskog prebacite skupstinu u Celarevo i nazovite celu opstinu Celarevo a vi budite kao najvece naselje eto ako nista drugo, svejedno Celarevo ima pivaru i mnogo toga. Kad vec nije Dinamo u visoj ligi ovo je najbolja stvar koja se mogla desiti mnogo se radujem nek cela vasa opstina vidi ko je tu ustvari "babo". Opet ste mali i u ravni sa seoskim klubom iz vase opstine cheers


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sloboda Ili Ništa

Sloboda Ili Ništa


Број порука : 106
Join date : 06.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:47 pm

Da bih objasnio dešavanja oko Slobode navijačima Bačke i navijačima "kluba" osnovanog 60ih koji je upao i nastanio se u tuđoj kući i nosi ime po preduzeću, moram ipak pružiti i malo širu sliku.
Sloboda je pravi i jedini gradski fudbalski klub u Užicu. Ovaj grad je nakon wwII kao i većina u Srbiji ušao u proces ubrzane industrijalizacije. Geografske karakteristike su dodatno doprinele da se naše fabrike smeste u industrijskom delu grada - Sevojnu, odnosno fabrike u Sevojnu su fabrike celog grada. Po starom srpskom običaju ništa ne ide normalno, pa je jedna od njih doprinela da umesto gradskog kluba do super lige dođe FK Sevojno.

Da krenem sada sa užom slikom. Sevojno nema stadion i nikakvu mogućnost da do njega dođe, pa i ne može da igra SL. Uz dogovor grada i rukovodećih u FK Sevojno, kao i glavnih finansijera tog kluba, Sloboda se ne fuzioiše već praktično preuzima rang drugog kluba (ostaje svoj račun (sa blagim minusom), godina osnivanja, adresa...). U celoj priči stadion Slobode prelazi u vlasništvo grada, a on koristi program u kome zajedno sa ministarstvom omladine i sporta obnavlja naš dom. Na rešenje stadiona svi imamo određenih zamerki (posebno imajući u vidiu da do novih radova može proći  duuugo) ali... država "subvencioniše" pola... brzo uzimaj, samo pravi nešto. Ne kažem ni da je užasno ispalo, ipak smo u globalu ponosni na Begluk.
Dakle Sloboda nikako nije na sumnjiv način ušla u SL niti je nekog molila, a ono što je dobila joj je praktično vraćeno uzeto.

Za ovu sezonu ne mogu da tvrdim da nismo nameštali. Čak mislim da jesmo, skoro da sam siguran  da je meč sa Javorom namešten (ja koji sam baš protiv tih priča), ali ne smem da "potpišem" dok nemam prave dokaze. Međutim priče da smo najbolji u nameštanju i da to oduvek radimo nisu tačne. U SL eri bili smo možda i najpošteniji klub a iz lige smo, i pored loših igara, brutalno izbačeni suđenjem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fksloboda.org
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 3:59 pm

Sevojno nije deo grada nego posebno gradsko naselje to sto je blizu Uzicu ne znaci da je deo grada. Nije ni Celarevo deo grada Backe Palanke niti je Starcevo deo grada Panceva. Nije uopste ni bitna vasa prica ali svi znamo da ste iz trece lige otisli u prvu a niste trebali ni u drugu tako da najpravednije bi bilo da ispadnete mada je meni svejedno. Meni je bitno da ce Csk Pivara usla u 2. ligu i da Backa vise nije glavni klub u opstini, vracaju se srecna vremena kao pocetnom dvehiljaditih kad je Csk bio ligu iznad a dok su bili u 3. ligi zna se ko je gazdovao :D Prosto prelepa stvar se dogodila a danas sam se unapred izgleda napio kao da sam znao sta ce biti. Da li bi ova ekipa Backe imala 15 uzastopnih pobeda u SLV kao sto to ima Csk? Nema sanse bar bi negde kiksnuli tako da ima sledece sezone da vas mlate i u Celarevu i u Palanci stigla vas je kazna napokon a tako ce i Uzicane za silna namestanja i za preskakanje liga.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 4:02 pm

patriota-pancevo ::
Sevojno nije deo grada nego posebno gradsko naselje to sto je blizu Uzicu ne znaci da je deo grada. Nije ni Celarevo deo grada Backe Palanke niti je Starcevo deo grada Panceva. Nije uopste ni bitna vasa prica ali svi znamo da ste iz trece lige otisli u prvu a niste trebali ni u drugu tako da najpravednije bi bilo da ispadnete mada je meni svejedno. Meni je bitno da ce Csk Pivara usla u 2. ligu i da Backa vise nije glavni klub u opstini, vracaju se srecna vremena kao pocetnom dvehiljaditih kad je Csk bio ligu iznad a dok su bili u 3. ligi zna se ko je gazdovao :D Prosto prelepa stvar se dogodila a danas sam se unapred izgleda napio kao da sam znao sta ce biti. Da li bi ova ekipa Backe imala 15 uzastopnih pobeda u SLV kao sto to ima Csk? Nema sanse bar bi negde kiksnuli tako da ima sledece sezone da vas mlate i u Celarevu i u Palanci stigla vas je kazna napokon a tako ce i Uzicane za silna namestanja i za preskakanje liga.

Srecan si zbog Dinama priznaj, ode jak rival u rang vise ali oni ce proslaviti 90 godina pa se vracaju da opet pikaju sa vama sledeca sezona vam je "dan D". 8)
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 4:09 pm

Nece se oni nigde vratiti Xmane i ti to dobro znas nek ti Mile objasni ako je online. Mi ove sezone imamo sa njima 1-1, kuci dobili u gostima izgubili nismo mi vi pa da ih se plasimo Wink Konacno jedna dobra vest i za nas. Dinamo ove sezone nije imao nikakve ambicije za razliku od prethodne a pre pocetka sledece cemo znati sta i kako. Da smo ove sezone hteli i grizli od starta drugacije bi izgledalo jer je konkurencija za razliku od prosle mnogo slabija. Sledece sezone 2:0 u Celarevu i 1:2 u Palanci sve za Csk Pivaru, malo cete da im aplaudirate sto ste imali cast da ih gledate i polako kucama, neki i zgrada posto imate i zgrade u centru grada Basketball Ne ljutis se Xmane zezam se ovo za zgrade ali sve ostalo je ziva istina i ti znas da je tako.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitimeSre Maj 20, 2015 4:12 pm

Totalno si u krivu, kao prvo trener im dolazi kod nas, covek koji im nosi klub bukvalno na ledjima, znam im i finansijera, njemu je i ovo puno, covek nema kapacitet da ih vodi ni finansijski a intelektualno (bez da ga vredjam) pogotovo, jedino ako pivara ponovo pronadje interes ali da su ga imali ne bi ni ispali.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 78 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 78 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 84 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Super liga Srbije 2016/17

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: