Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta

Ići dole 
+10
x-man
LjubiteljFudbala
Напред Бачка
Шоне
Ventilvoje
Neko
Gogi
miletesic01
nagib
DimaBP
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 29, 2017 5:29 pm

Diletantsko vadjenje Veseljka i ubacivanje Stepanovica koji jos nema sta da trazi u ovoj ligi, je vrhunac diletantizma Govedaricinog zamenika. Od tada je borac preuzeo igru.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 12:20 am

Stepanović i Makarić su totalni promašaj. I to ne samo u ovoj utakmici nego u svakom minutu koji su proveli na terenu. Bošković bože pomozi. Balabanović jeste juče bio loš ali nije uvek tako. Dečko se zaljubio Rolling Eyes Rolling Eyes
Jedina svetla tačka od zadnjeg prelaznog roka je Varga. Dečko je jak , stabilan , brz, malo greši, pravovremeno startuje .... izuzetno mi se sviđa kao igrač.
Ne znam šta se dešava sa Macanovićem. Zašto ne igra. Mislim da je ipak bolje da je on u igri ili da barem uđe umesto Luke u recimo 60oj minuti. Luka jednostavno ne može da trči više od sat vremena a onda mu se noge tresu i lopta leti oko stadiona kao golubovi što pokakaše stolice na tribinama koje niko nije očistio par meseci...

Mislim da sastav i pristup igri za preostale 4 utakmice mora da se ozbiljno definiše inače vremena je sve manje i svaka naredna greška će biti jako skupa

Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 3:10 am

Odigrali smo kao poslednji pederi, na poluvremenu je trebalo biti 0:2. Igra bez muda, žalosno je kako smo ušli u meč. O stručnogm štabu ne bih trošio tastaturu, onako bi moja baba vodila utakmicu.

Još jednom, pederska taktika kući, protiv direktnog rivala, doviđenja.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 3:14 am

Sa svima se slazem. Igra bez muda kao cele sezone. Kuci povedemo i onda se povucemo??? Van svake pameti. Sto se tice utakmice sa Borcem izvuci pouke i poslednje cetiri utakmice pokusati uzeti sto vise bodova pa sta nam Bog da...
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 4:05 am

nagib ::
Stepanović i Makarić su totalni promašaj. I to ne samo u ovoj utakmici nego u svakom minutu koji su proveli na terenu. Bošković bože pomozi. Balabanović jeste juče bio loš ali nije uvek tako. Dečko se zaljubio Rolling Eyes Rolling Eyes
Jedina svetla tačka od zadnjeg prelaznog roka je Varga. Dečko je jak , stabilan , brz, malo greši, pravovremeno startuje .... izuzetno mi se sviđa kao igrač.
Ne znam šta se dešava sa Macanovićem. Zašto ne igra. Mislim da je ipak bolje da je on u igri ili da barem uđe umesto Luke u recimo 60oj minuti. Luka jednostavno ne može da trči više od sat vremena a onda mu se noge tresu i lopta leti oko stadiona kao golubovi što pokakaše stolice na tribinama koje niko nije očistio par meseci...

Mislim da sastav i pristup igri za preostale 4 utakmice mora da se ozbiljno definiše inače vremena je sve manje i svaka naredna greška će biti jako skupa


A vi necete da slusate moju sestru koja vam je sve napisala pre utakmice, nego brze bolje banuj!Za tog istog Stepija i Makarica sam pisala da nemaju pojma kada ih je veliki strucnjak Mile kovao u zvezde u prelaznom roku. Drago mi je da na forumu ipak postoji par vas koji se razumete u fudbal. Glavni krivac za ovaj poraz je Mile Tesic koji je stvorio negativnu atmosferu pre utakmice napadom na igraca koji tom Ofenbeheru rekao sve u lice posle utakmice sa Metalcem...od forsiranja Boskovica koji vise lici na prodavca semenki nego na fudbalera a koji se konstantno forsira ali jbg Boskovic ima utiocaj da ode kod trenera i kaze ko mu smeta u ekipi i ovaj odmah sklanja, mora Bole lepo da se oseca na terenu, a u klub ga je sasvim slucajno doveo isti taj Ofenbeher....kada imas muda i kazes svima u lice ono sto mislis a ne pricas iza ledja zavrsis u omladincima! Tesko ce Backa ostati u ligi...sledeca utakmica bez
Vese, Svonje, Apije, Klise do kraja sezone....Nemojte zameriti Ofenbeheru na postavi i izmenama mora i on da uzme koji dinar od menadzera docekao covek svojih 5 minuta Smile
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 30, 2017 8:24 am

Sekretarice.... u pravu si skroz za ovo zadnje

Takva nam je dRŽAVA i to odavnina u svakom pogledu. Po milioniti put kažem :"Mama, tata , brat i kravata." Imam više nego dovoljno godina i životnog iskustva i kao sirotinja od rođenja u životu sam prošao poštenim shvatanjima i ponašanjem kao bos trnju, kao slep po autoputu ...

Moj otac nije bio direktor niti politički poltron, bio je običan radnik. Nije imao rođake direktore , sudije , doktore ovakve ili onakve...
Nije mogao da mi za 18ti rođendan 1993će u inflaciji da ni 10DM (Deutsche maraka) a kamoli da mi kupi BMW od 50.000€ u današnje vreme. koji su sigurno pošteno zarađeni. Da se vratim na poentu. Ko je na vlasti uvek namešta nekog svog .Pa makar taj neko ne imao pojma o bilo čemu . ALi mora biti tako. Dok 1000de drugih znaju i hoće mnogo bolje , jednostavno NE MOŽE !!!! jer su oni "gore" bogom dani i mora biti kako oni kažu.
Odvratno da ne može biti gore.
Bio sam u vosjci u kasarni SAJa. Malobrojna vojska  a sve preko veze. Od 4 voda tj 80 vojnika 70 su bili mamini i tatini sinovi. Najjači lik je bio Dačićeve žene brat rođeni. Sreća pa je dečko bio fino vaspitan i nije bio baraba. Ostali tipa sestrić ( od Ojdanića iz Crne gore tada komandanta 3ćeg korpusa ili kao se već to zvalo 1994te) mangupčina i probisvet. Isto tako beograđana sam imao sijaset. Izlazili su u grad (a živeli su samo od 1km do 20km od kasarne a to je po zakonu bilo zabranjeno) svaki vikend. I kada sam napokon nakon dužeg vremena dobio izlazak u grad za 20ti rođendan  i već se bio obukao u civilku , dolaze 2 brata blizanca iz BGa i kažu mi da ne idem ja već oni . Naravno njihov rođak je taj dan bio dežurni oficir u kasarni. Isto tako tu je bio i dečko kome je tetka radila u državnom trezoru SFRJ. A najpametniji od svih je bio lik koji je sa parka TMS gledao u svoju zgradu u Zemun polju i koji se skinuo iz vojske nakon 15 dana jer je sredio na VMA papir da ima Tuberkulozu.

Da ne pišem dalje svoja životna iskustva jer bi potrajalo danima ako ne i mesecima koja bi opisala gomilu nesposobnih ljudi koji drmaju arogancijom, bezobrazlukom, kirminalom samo zato što im se može i prolaze u životu kao bogom dani ....

tako je u svemu i tako je i u sportu. Napisao sam negde pitanje da li će Partizan biti kažnjen za pevanje nebuloza na utakmici sa Vojvodinom.? Naravno da neće !! A zašto ? Pa veoma jednostavno. Zato što ih vode ljudi koji od svrga toga imaju intres. A zovu se državom i vlašću. Sve je naopako u ovoj zemlji . I kad miliš da ne može više da bude gore ... grešimo. MOŽE i BIĆE !!

E pa nazdravlje i živeli !!!!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimePon Maj 01, 2017 10:53 pm

Vojvoda ::
Sa svima se slazem. Igra bez muda kao cele sezone. Kuci povedemo i onda se povucemo??? Van svake pameti. Sto se tice utakmice sa Borcem izvuci pouke i poslednje cetiri utakmice pokusati uzeti sto vise bodova pa sta nam Bog da...
Na zalost svi ste u pravu sa svim vasim komentarima i sta nama onda preostaje u klubu vec da ucinimo sve da pobedimo Cukarickog i tako preko 95% obezbedimo opstanak .
Na ovoj utakmici mi nismo licili na sebe u igri kojoj igramo u BP i zato smo i izgubili ,svako je hteo od igraca da demonstrira svoju licnu sposobnost umesto da igraju timski a najvise gresaka je bilo u veznom redu ...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 02, 2017 12:32 am

Sekretaricina sestra ::
nagib ::
Stepanović i Makarić su totalni promašaj. I to ne samo u ovoj utakmici nego u svakom minutu koji su proveli na terenu. Bošković bože pomozi. Balabanović jeste juče bio loš ali nije uvek tako. Dečko se zaljubio Rolling Eyes Rolling Eyes
Jedina svetla tačka od zadnjeg prelaznog roka je Varga. Dečko je jak , stabilan , brz, malo greši, pravovremeno startuje .... izuzetno mi se sviđa kao igrač.
Ne znam šta se dešava sa Macanovićem. Zašto ne igra. Mislim da je ipak bolje da je on u igri ili da barem uđe umesto Luke u recimo 60oj minuti. Luka jednostavno ne može da trči više od sat vremena a onda mu se noge tresu i lopta leti oko stadiona kao golubovi što pokakaše stolice na tribinama koje niko nije očistio par meseci...

Mislim da sastav i pristup igri za preostale 4 utakmice mora da se ozbiljno definiše inače vremena je sve manje i svaka naredna greška će biti jako skupa


A vi necete da slusate moju sestru koja vam je sve napisala pre utakmice, nego brze bolje banuj!Za tog istog Stepija i Makarica sam pisala  da nemaju pojma kada ih je veliki strucnjak Mile kovao u zvezde u prelaznom roku. Drago mi je da na forumu ipak postoji par vas koji se razumete u fudbal. Glavni krivac za ovaj poraz je Mile Tesic koji je stvorio negativnu atmosferu pre utakmice napadom na igraca koji tom Ofenbeheru rekao sve u lice posle utakmice sa Metalcem...od forsiranja Boskovica koji vise lici na prodavca semenki nego na fudbalera a koji se konstantno forsira ali jbg Boskovic ima utiocaj da ode kod trenera i kaze ko mu smeta u ekipi i ovaj odmah sklanja, mora Bole lepo da se oseca na terenu, a u klub ga je sasvim slucajno doveo isti taj Ofenbeher....kada imas muda i kazes svima u lice ono sto mislis a ne pricas iza ledja zavrsis u omladincima! Tesko ce Backa ostati u ligi...sledeca utakmica bez
Vese, Svonje, Apije, Klise do kraja sezone....Nemojte zameriti Ofenbeheru na postavi i izmenama mora i on da uzme koji dinar od menadzera docekao covek svojih 5 minuta Smile
Mislim da preterujes u svojim komentarima ...igrace u tim ne stavljuju ni Mile Tesic,ni Marjan niti menadzeri vec strucni stab (mozda gresimo sto se ne mesamo u sastav tima ali smo takvu odluku doneli pre pet godina da sef sastavalja tim i jedino i iskljucivo samo on sa svojim saradnicima ) da smo odigrali slabo i nedopustivo lose sa Borcem u potpunosti si u pravu a na poluvremenu je igracima receno da nam na ovoj utakmici i bod igra bitno je da ne primimo gol a verovatno bi ga i do kraja dali da je samo malo vise bilo volje i da nisu napravljene izmene kakve su napravljene ali to vise ne mozemo da vratimo moramo gledati sta dalje a prvi ispit je Cukaricki gde moramo igrati na pobedu ali ne smemo srljati jer su oni jako ozbiljna ekipa na kontru ...Nista u fudbalu ne leci tako dobro RANE kao pobeda a ova bi nam dosla kao melem na ranu ...bez obzira na neke buduce rezultate ostalih klubova ...a pogotovo sto se igra direktan okrsaj Borac - Metalac ... Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 1777517561 ako mi pobedimo svaki nam rezultat u njihovom duelu odgovara ...zar ne .?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 02, 2017 12:41 am

Ja ne znam kakav je to stručni štab kad nas stotine vidimo da je Macanović mnogo bolji igrač od Makarića a macan sedi na klupi dok Makarić vileni po terenu Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 02, 2017 1:17 am

MarjanRnic ::
Sekretaricina sestra ::
nagib ::
Stepanović i Makarić su totalni promašaj. I to ne samo u ovoj utakmici nego u svakom minutu koji su proveli na terenu. Bošković bože pomozi. Balabanović jeste juče bio loš ali nije uvek tako. Dečko se zaljubio Rolling Eyes Rolling Eyes
Jedina svetla tačka od zadnjeg prelaznog roka je Varga. Dečko je jak , stabilan , brz, malo greši, pravovremeno startuje .... izuzetno mi se sviđa kao igrač.
Ne znam šta se dešava sa Macanovićem. Zašto ne igra. Mislim da je ipak bolje da je on u igri ili da barem uđe umesto Luke u recimo 60oj minuti. Luka jednostavno ne može da trči više od sat vremena a onda mu se noge tresu i lopta leti oko stadiona kao golubovi što pokakaše stolice na tribinama koje niko nije očistio par meseci...

Mislim da sastav i pristup igri za preostale 4 utakmice mora da se ozbiljno definiše inače vremena je sve manje i svaka naredna greška će biti jako skupa


A vi necete da slusate moju sestru koja vam je sve napisala pre utakmice, nego brze bolje banuj!Za tog istog Stepija i Makarica sam pisala  da nemaju pojma kada ih je veliki strucnjak Mile kovao u zvezde u prelaznom roku. Drago mi je da na forumu ipak postoji par vas koji se razumete u fudbal. Glavni krivac za ovaj poraz je Mile Tesic koji je stvorio negativnu atmosferu pre utakmice napadom na igraca koji tom Ofenbeheru rekao sve u lice posle utakmice sa Metalcem...od forsiranja Boskovica koji vise lici na prodavca semenki nego na fudbalera a koji se konstantno forsira ali jbg Boskovic ima utiocaj da ode kod trenera i kaze ko mu smeta u ekipi i ovaj odmah sklanja, mora Bole lepo da se oseca na terenu, a u klub ga je sasvim slucajno doveo isti taj Ofenbeher....kada imas muda i kazes svima u lice ono sto mislis a ne pricas iza ledja zavrsis u omladincima! Tesko ce Backa ostati u ligi...sledeca utakmica bez
Vese, Svonje, Apije, Klise do kraja sezone....Nemojte zameriti Ofenbeheru na postavi i izmenama mora i on da uzme koji dinar od menadzera docekao covek svojih 5 minuta Smile
Mislim da preterujes u svojim komentarima ...igrace u tim ne stavljuju ni Mile Tesic,ni Marjan niti menadzeri vec strucni stab (mozda gresimo sto se ne mesamo u sastav tima ali smo takvu odluku doneli pre pet godina da sef sastavalja tim i jedino i iskljucivo  samo on sa svojim saradnicima ) da smo odigrali slabo i nedopustivo lose sa Borcem u potpunosti si u pravu a na poluvremenu je igracima receno da nam na ovoj utakmici i bod igra bitno je da ne primimo gol a verovatno bi ga i do kraja dali da je samo malo vise bilo volje i da nisu napravljene izmene kakve su napravljene ali to vise ne mozemo da vratimo moramo gledati sta dalje a prvi ispit je Cukaricki gde moramo igrati na pobedu ali ne smemo srljati jer su oni jako ozbiljna ekipa na kontru ...Nista u fudbalu ne leci tako dobro RANE kao pobeda a ova bi nam dosla kao melem na ranu ...bez obzira na neke buduce rezultate ostalih klubova ...a pogotovo sto se igra direktan okrsaj Borac - Metalac ... Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 1777517561 ako mi pobedimo svaki nam rezultat u njihovom duelu odgovara ...zar ne .?

Gospodine Marjane ja nisam rekla da tim sastavljate Vi i Mile. Mileta sam kritikovala zbog negativne atmosfere koju je uneo u tim njegovim ispadom na treningu...znate o cemu govorim ali ne bih sada o tome. Upravo o strucnom stabu i govorim tacnije o pomocnom treneru koji izgleda ima veci uticaj od samog sefa strucnog staba, a svoju samovolju je pokazao upravo na prethodnoj utakmici kada je sticajem okolnosti dobio priliku da vodi tim, a pouzdano znam da ima veliki uticaj kada su izmene u pitanju i kada sef struke sedi na klupi. Znam da je glupo pitanje i da verovatno necu dobiti odgovor od Vas. Kako je moguce da se toliko forsira taj Boskovic koji po meni ima kvalitet za srpsku ligu dok jedan Zoran Svonja sedi na klupi? Ko je taj Boskovic da sugerise tom istom pomocnom treneru ko mu se u ekipi svidja a ko ne i da igraci koji mu se ne svidjaju slucajno ili namerno ne igraju....Ko je taj Boskovic da dan pred utakmicu na treningu kada ga trener pred kraj treninga prebaci iz prve postave u drugu samo minut posle brutalno povredi Cekovica koji je taman usao u formu i zbog toga propusti bitan mec sa Borcem. Ako Backa kojim slucajem ispadne iz lige krivicom strucnog staba da li ce Vam ti isti treneri vratiti sredstva i toliki trud koji ste Vi licno ulozili da Backa bude tu gde jeste?
Mislim da je potrebno pod hitno da stanete na put samovolji pojedinaca iz strucnog staba dok jos nije kasno....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta   Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bačka - Borac (16h), 3. kolo Plejauta
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 7. kolo SLS Bačka vs Borac (Čačak)
» 13. kolo JSL 2017/18 FK BACKA - FK Borac (Cacak) 15.10.2017 15:00
» Borac Cacak - Backa
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: