Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA

Ići dole 
+15
Rale BP
vlada budala
Danac
x-man
RashaShea
Joca
Marko 89
NikolaRadjenovic
BraneBP
Vojvoda
sportista
napredBacka
Pera
Шоне
Kleka
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeSre Sep 17, 2014 3:23 pm

Proleter Novi Sad - BACKA, subota 20. septembar 16:30. Stadion Slana Bara, Novi Sad.

Najblize gostovanje u sezoni i ocekuje se da dosta Palancana krene put Novog Sada. Takodje tu su i brojni Palancani koji su u Novom Sadu na studijama i prilika da u sto vecem broju pruzimo podrsku Backoj na strani kako bi prekinuli ovu mini seriju poraza.

cheers


Poslednji izmenio Kleka dana Čet Sep 25, 2014 10:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeSre Sep 17, 2014 11:01 pm

Искрено бод би био премија. Пролетер је као и Бачка класично домаћинска екипа с тим да су они у овом рангу већ пар година у врху и имају потребно искуство. Ми смо прошло коло бодове изгубили како смо изгубили али шта је ту је не треба се освртати. Добро је све ово за сада.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 12:43 am

Od kako smo izgubili utakmicu protiv Sloge nešto su sve svi ućutali; na forumu ima jako malo postova od tada. Izgubili pa šta. Biće još i poraza i pobeda. Izgubili smo i sudijskom nepravdom i našom nesmotrenošću. U ovoj ligi pada malo golova pa je jako bitno iskoristiti naše šanse a bilo ih je. Dve stoprocentne šanse nismo iskoristili i na kraju smo izgubili. Život ide dalje. Podignite glave i napred u nove pobede. Sudije su i do sada krojile reziltat dosta utakmica i protiv drugih klubova.
Ja verujem u naše momke. Pokazali su i znanje, borbenost i želju za pobedom. Još samo da proradi i efikasnost i uopšte se ne bojim za nas. Ne osvrćite se na nepravde i bilo šta što vas može poremetiti i gledajte samo napred. Ipak smo mi klub sa tradicijom. Imajte na umu da je dosta ljudi uz Bačku i iz Palanke a i iz bliže i dalje okoline.
Za Bačku se ne navija, Bačka se voli.

Napred BAČKA
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 2:13 am

Pera ::
Od kako smo izgubili utakmicu protiv Sloge nešto su sve svi ućutali; na forumu ima jako malo postova od tada. Izgubili pa šta. Biće još i poraza i pobeda. Izgubili smo i sudijskom nepravdom i našom nesmotrenošću. U ovoj ligi pada malo golova pa je jako bitno iskoristiti naše šanse a bilo ih je. Dve stoprocentne šanse nismo iskoristili i na kraju smo izgubili. Život ide dalje. Podignite glave i napred u nove pobede. Sudije su i do sada krojile reziltat dosta utakmica i protiv drugih klubova.
Ja verujem u naše momke. Pokazali su i znanje, borbenost i želju za pobedom. Još samo da proradi i efikasnost i uopšte se ne bojim za nas. Ne osvrćite se na nepravde i bilo šta što vas može poremetiti i gledajte samo napred. Ipak smo mi klub sa tradicijom. Imajte na umu da je dosta ljudi uz Bačku i iz Palanke a i iz bliže i dalje okoline.
Za Bačku se ne navija, Bačka se voli.

Napred BAČKA

Upravo tako Pero.,nemam sta da dodam!

Edit.Ipak imam sta da dodam :D
I ja sam se malo razocarao ali ne u nasu ekipu,pa mi smo tu i sve da smo poslednji nego upravo jer sam cuo kako su prolazili neki klubovi iz slv i da to ustvari kroje neki pojedinci kako im odgovara.Toga je bilo i bice ja ipak verujem da mi mozemo do opstanka.Kuci moramo da malo damo glasniju podrsku i da stavimo sudiji do znanja od starta da sudi makar posteno kad vec nema nista od domacinskog sudjenja Smile Mislim da bi bilo odlicno da se organizuje prevoz i verujem da bi bas dosta ljudi poslo jer nije daleko a i ovo je visi rang a islo je i prosle sezone pun bus na dosta dalja gostovanja.
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 3:24 am

Super bi bilo organizovan prevoz.
Sto se tice meca bicemo prilicno oslabljeni fali Zeka, Klisura, Sale i Srdjan Ivkovic. Nadam se da ce Lacarak sto pre ozdraviti i zaigrati. Ne znam jel jos neko povredjen? Sta je sa Pesicem kad ce on zaigrati?

Samo dobro postaviti taktiku ima ovaj tim snage da se bori i na strani ja verujem u pozitivan ishod, nisam pesimista ovog puta.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimeČet Sep 18, 2014 10:40 am

Napred plavi do pobede, nasa podrska nece izostati! Dobro Pera kaze malo smo se utisali Smile
Nazad na vrh Ići dole
BraneBP




Број порука : 38
Join date : 30.07.2014
Локација : Juzno-Backi okrug

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimePet Sep 19, 2014 1:57 am

Против Слоге смо видели колико значи Зечевић у нападу. Без њега нема нико да зна дати гол иако ни он није класичан нападач. Опет ћемо бити без њега али и без два можда најбоља штопера у тиму. Ја сам обично песимиста али верујем у бод најмање 👅
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimePet Sep 19, 2014 2:58 am

Posto zivim u Novom Sadu zbog studiranja sutra obavezno gledam Backu sa drugarima. Bilo bi super da sto vise Palancana dodje. Ja mislim da je sve moguce sutra posebno sto smo po kvalitetu tu negde i u veznom redu sigurno mozemo da im pariramo. Nadam se da ce se naci prave zamene u odbrani ako su Avakumovic i Zogovic spreman to ce biti dobro. Jedino taj spic nam fali ja ne vidim da imamo centarfora.

@sportista Zoran Pesic bi trebao sutra da zaigra a Lacarak je dobro ali nije jos potpuno spreman da zaigra. Povrede nas od starta prate.

Napred Backa!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimePet Sep 19, 2014 3:25 am

Pera ::
Od kako smo izgubili utakmicu protiv Sloge nešto su sve svi ućutali; na forumu ima jako malo postova od tada. Izgubili pa šta. Biće još i poraza i pobeda. Izgubili smo i sudijskom nepravdom i našom nesmotrenošću. U ovoj ligi pada malo golova pa je jako bitno iskoristiti naše šanse a bilo ih je. Dve stoprocentne šanse nismo iskoristili i na kraju smo izgubili. Život ide dalje. Podignite glave i napred u nove pobede. Sudije su i do sada krojile reziltat dosta utakmica i protiv drugih klubova.
Ja verujem u naše momke. Pokazali su i znanje, borbenost i želju za pobedom. Još samo da proradi i efikasnost i uopšte se ne bojim za nas. Ne osvrćite se na nepravde i bilo šta što vas može poremetiti i gledajte samo napred. Ipak smo mi klub sa tradicijom. Imajte na umu da je dosta ljudi uz Bačku i iz Palanke a i iz bliže i dalje okoline.
Za Bačku se ne navija, Bačka se voli.

Napred BAČKA

Ja nisam primetio da se forum ucutao, citam bar jednom dnevno jer uvek bude nesto zanimljivo a i najlakse mi je za obavestavanje. Zbog vaseg komentara sam se i ja malo ukljucio inace sam lenj :D prvi put sam se registrovao uopste na neki forum. Ranije nije o Backoj nista bilo ni o prvom timu a mladje selekcije nisam ni znao gde igraju uopste a ne s kim, himna Backe je konacno postavljena na net, vodi se lepa prica i sve je ovo odlicno. Treba pozvati i starije i mladje da se svi pridruze.
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitimePet Sep 19, 2014 1:20 pm

Brisite ovakve poslao ih Goran Mrdja, ne moze covek da preboli sto Dinamo nije usao makar i na silu u pls. I sam kucka po srbijasport-u procitao sam nekoliko komentara u njegovom stilu. Odmah brisite takve.

Sutra jako tezak mec za Backu. Proleter je kompletan osim Borisa Varge koji ima parne kartone, radi se o igracu sredine tabele i jednom od najboljih u timu Proletera. Ostali su spremni. Ajmo do boda ili bodova u inat pojedincima koji ne mogu da prebole poraz. Nadam se korektnom mecu i nek pobedi bolji pa makar to bio i domacin ali da o pobedniku odluce fudbaleri na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA   6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: