Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR

Ići dole 
+8
Gogi
LjubiteljFudbala
nagib
dunavska76neman
Danac
NikolaRadjenovic
maurinjo
ProtivDiktature
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR   PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Icon_minitimePet Apr 07, 2017 2:18 pm

Da, prosek plata debelo iznad sredine, raj na zemlji. PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1353276769

Teško je očekivati ovde nešto masovnije, em je malo mesto, em je BP uvek bila prorežimsko naselje, em nije studentski centar.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR   PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Icon_minitimePet Apr 07, 2017 7:23 pm

ProtivDiktature ::
Razlicitih misljenja ali postovanje s obe strane svaka vam cast ljudi. Kazite mi ima li kakvih desavanja u Palanci po pitanju ovoga? Ili vam je toliko dobro da ne treba nista menjati s obzirom da pripadate razvijenijim sredinama u Srbiji PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1353276769

drugar.... moji mama i tata su bili obični radnici koji su kroz komunizam , socijalizam, "demokratiju" slobe , koštunjavog i sviju redom stvarali ovu državu. Kao i desetine hiljada njima sličnih u gradu itd .....  ja nisam bio mamin i tatin sin koji je mogao da bude ponavljač u 7om razredu osnovne škole i da završi 3 razreda srednje škole a potom odmah nakon toga bez dana na birou za zapošljavanje počne da radi u DDORu ..
već sam bio odličan učenik na birou celu večnost i dan danas jer mi tata nije bio direktor negde nečega . mama mi se nije prezivala prezimenom da mi neko ponudi posao , nisam molio Kerteza nit sam se nekom uvlačio u dupe niti ikada hoću..... već ću svima koji su NESPOSOBNI a imaju mama i tatu , "pljunuti u lice"  i reći da su produkt ove posrnule "države" koja  samo srlja u propast i uništenje Srpskog indetiteta sve u ime patriotizma itd....

LOPOVI , kriminalci , neradnici , bogohuljnici .... koji se kunu u poštenje itd ....

Imam 42 godine i sve ih poznajem i radio sam u državnim ustanovama .... nije ih sramota nerada , krađe, laži , .... nesposobnosti , neodgovornosti, ..... užas koliko je pošten , vredan i sposoban građanin bez veze od gore, osuđen na robovski rad da bi preživeo PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1264396300

koja smo mi razvijena opština ?? kada se godinama dnevno odlivalo 300.000€ za kosovo sa sve Čovićem na čelu za Kosovo koji je danas u neki Qrac u sportu najvećih klubova. Sa Vučelićem koji je bio direktor slobine LAŽOVIZIJE koja je u smrt odvela desetine ljudi u bombardovanju dok je tad bio direktor RTSa tj TV bastilje, a danas je glavni u partizanu ,  ...... i onda mi neko kaže sport nema veze sa politikom ??

Da je moje dete ne daj bože stradalo zbog takvih, ja bih im ZUBIMA VRAT PREGRIZAO !!!!! a ne da nakon svega budu nagrađeni platom na teret budžeta  nas koji danas radimo za 200€ dok oni primaju Kurtza iz Austrije  PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1264396300  PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1264396300  PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 1264396300 koji nas je bombardovao dok su oni tada pljuvali po njemu a danas sa njim piju šampanjac  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


sramota i laž koja umesto kazne , kažnjava nas obične smrtnike .....
Nazad na vrh Ići dole
Kobajla

Kobajla


Број порука : 27
Join date : 17.08.2014
Age : 49
Локација : Backa Palanka

PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR   PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 09, 2017 6:33 am

U Backoj Palanci vlada tolika apatija da na besplatan koncert dodje 30 ljudi(nebitno kog benda i koje vrste muzike).Sa druge strane vlada strah.Ljudi se boje da se pojave na skupu da nebi ostali i bez te crkavice koju primaju.Cak i njihovi rodjaci i prijatelji ne zele da dodju da im nebi pravili neprijatnosti.Svako gleda kako da i on nadje neku vezu i uhlebljenje u partijskom zaposlenju.Svi do sada su ih razocarali i izvarali da vise ne veruju ni sami sebi.Proteste podrzavam sim srcem i mislim da je odlicno zamisljeno.Skup nezadooljnih gradjana bez vodje i partijskih obelezja.Samo tako nastavite.Mirno i istrajte do kraja.NEMA PREDAJE!!!O vučiću i njegovom rezimu necu da trosim reči.Kao i o ostalim korumpiranim političarima.Sve je rečeno.

P.S. Bio sam na trgu.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR   PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Icon_minitimePon Apr 10, 2017 1:08 pm

Jako sam dobro upucen u te proteste, samo sam od pocetka se skroz povukao jer idu u pogresnom smeru, sada kao uzimaju neki kurs, ali riba smrdi od glave, no...

Nego htedoh da vas pitam...da li bi neko od vas podrzao revoluciju ako bi se stvorili uslovi za nju? Na revoluciju naravno mislim kompletnu promenu postojeceg sistema.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR   PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PROTESTI PROTIV DIKTATURE BG NS NI SU KG BP ZR SO LE VR
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 1. Kolo: FK BACKA - FK Moravac Orion

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: