Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 65 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 7:22 am

aimar ::
SAMO MALO,ja se bas zabrinu sto nema tvojih komentara sobzirom na situaciju u klubu,kad ono vratili Klisu pa verovatno zbog toga nema tvoje kritike.

Nema potrebe komentarisati amaterski potez uprave da odstrani dva igraca tj. da im zabrani da trenira. Ako trener ne racuna na nekog igraca klub je duzan da igracu obezbedi trening makar igrac trenirao i sam. A zasto i kako se Klisa vratio verovatno znas bolje od mene o tome tek ne bih da komentareisem.
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 7:56 am

Samo malo ::
aimar ::
SAMO MALO,ja se bas zabrinu sto nema tvojih komentara sobzirom na situaciju u klubu,kad ono vratili Klisu pa verovatno zbog toga nema tvoje kritike.

Nema potrebe komentarisati amaterski potez uprave da odstrani dva igraca tj. da im zabrani da trenira. Ako trener ne racuna na nekog igraca klub je duzan da igracu obezbedi trening makar igrac trenirao i sam. A zasto i kako se Klisa vratio verovatno znas bolje od mene o tome tek ne bih da komentareisem.
Jbg ociglednoje da uprava nije dorasla zadatku.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 8:07 am

Interesuje me vase misljenje koliko je Backa za ovih mesec dana bez Runija i Klise dobila ili izgubila? Konkurencija u timu svedena na minimum a samim tim i zalaganje igraca na utakmicama sto se moglo videti protiv Radnika i Napredka...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 8:16 am

Samo malo ::
Interesuje me vase misljenje koliko je Backa za ovih mesec dana bez Runija i Klise dobila ili izgubila? Konkurencija u timu svedena na minimum a samim tim i zalaganje igraca na utakmicama sto se moglo videti protiv Radnika i Napredka...
I da su bili sa ekipom nista bolje ne bi bilo,jednostavno nema vise hemije u ekipi,forsiraju se igraci koji nemaju kvalitet,pojedinci maltene treniraju kad hoce,kapiten se ne ponasa kapitenski.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 8:19 am

Na koje igrace mislis?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 8:28 am

Samo malo ::
Na koje igrace mislis?
To znas i ti nema potrebe da ih navodim i na kraju mislim da dovode loseg trenera ako vec nisu mogli da dovedu ozbiljnijeg onda nisu trebali Spasu da menjaju,ja iskreno mislim da Spasa nije sam sastavljao tim.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 10:44 am

Igrački, Smiljanić se pokazao odlično. Sa bekovima smo uboli, i Josimov je vrlo dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeSub Nov 12, 2016 11:14 am

Sve ce to doci na svoje od proleca, mnoge bolece Backino prolece cheers A to sto uprava nece da dresi kesu skroz podrzavam krizna su vremena opstaju samo oni koji troskove smanje na minimum ako je cilj dugorocan opstanak i stabilizacija. Ima Backa dobre mogucnosti i volju da opstane, uz tri dobra pojacanja mislim da nece biti problema, nace se dve slabije ekipe ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeNed Nov 13, 2016 12:34 pm

Da li je tačno da je Govedarica novi trener?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitimeNed Nov 13, 2016 3:32 pm

...


Poslednji izmenio Ventilvoje dana Ned Nov 13, 2016 8:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 37 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 37 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 65 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: