Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 79 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 5:02 am

http://www.backapalanka.rs/images/pdf/tenderi/ODLUKA%20O%20DODELI%20UGOVORA%20(26).pdf
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 5:03 am

ОФК Бачка - Вождовац

Субота, 29.07.2017 18:00 - Бачка Паланка

Делегат - Сп. радник: КОВИЋ Драган

Главни судија: ПИПЕР Петар
Први помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Други помоћни судија: СТАНОЈКОВИЋ Александар

Четврти судија: ШЕГРТ Јован

Посматрач: ЧОКАНИЦА Сава
Nazad na vrh Ići dole
steva




Број порука : 14
Join date : 14.05.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 9:20 am

Bilo bi lepo kad bi se utakmice igrale nedeljom. Vise ljudi je slobodno nedeljom i stadion bi bio poseceniji . Prosli put kad smo igrali protiv Novog Pazara u nedelju stadion je bio fino popunjen . Sledeca utakmica u sredu , isti protivnik utakmica jos bitnija a gledalaca duplo manje . Dal je izvodljivo ili nije ne znam , ali mislim da bi poseta bila znacajno veca da su utakmice nedeljom .
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 1:22 pm

Да, било би сјајно да Бачка игра недељом.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 2:19 pm

Nedelja.. možda..
Meni više odgovara subota. Termin određuje fudbalski savez u dogovoru sa TV kućom koja ima prava na direktne prenose. tj arenom. Klubovi dobijaju novac od arene a zato arena određuje termine utakmica. Najčešće se prenose partizan , Zvezda i Voša jer oni garantuju najveću gledanost. Shodno tome termini tih utakmica se gotovo nikad ne poklapaju u isto vreme. Ostali klubovi nisu interasntni i mođda bi i mogli na zahtev i dogovor da promene termin utakmica , ali to znaju ovde Marjan i Mile šta je moguće po statutu FSSa a šta nije. Mislim da je bespotrebno forsirati takvo nešto i to što bi došlo 100nak navijača više, kad već prošle sezone FSS nije imao sluha da pomeri termin utakmica koje su se igrale na Đurđevdan.

Ko hoće i želi da gleda utakmicu on če je gledati. Posao , obaveze , vremenske prilike, materijalne mogućnosti ... sve to utiče ... i razlikuje se od pojedinca do pojedinca. Subota ili nedelja .... razlika je mala. Meni je svejedno ali subota mi je sasvim ok. Jer kad bi se igralo nedeljom onda bi i subotom radio i ostajao bi mi samo nedelja kao dan za odmor, porodicu, rodbinu itd .... ovako ne radim ni subotom (ustvari radim od 9 do 12h) i posle toga pravac VAVA Forumska kafana "Backa" - Page 65 1093637683

Nazad na vrh Ići dole
steva




Број порука : 14
Join date : 14.05.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 6:32 pm

E ne zavisi Nagibe samo od zelje , ja radim u dve smene , jedna nedelja pre jedna posle i sad kako se pogodi ili cu gledati sve ili nista
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeSre Jul 26, 2017 10:37 pm

nagib ::
Nedelja.. možda..
Meni više odgovara subota. Termin određuje fudbalski savez u dogovoru sa TV kućom koja ima prava na direktne prenose. tj arenom. Klubovi dobijaju novac od arene a zato arena određuje termine utakmica. Najčešće se prenose partizan , Zvezda i Voša jer oni garantuju najveću gledanost. Shodno tome termini tih utakmica se gotovo nikad ne poklapaju u isto vreme. Ostali klubovi nisu interasntni i mođda bi i mogli na zahtev i dogovor da promene termin utakmica , ali to znaju ovde Marjan i Mile šta je moguće po statutu FSSa a šta nije. Mislim da je bespotrebno forsirati takvo nešto i to što bi došlo 100nak navijača više, kad već prošle sezone FSS nije imao sluha da pomeri termin utakmica koje su se igrale na Đurđevdan.

Ko hoće i želi da gleda utakmicu on če je gledati. Posao , obaveze , vremenske prilike, materijalne mogućnosti ... sve to utiče ... i razlikuje se od pojedinca do pojedinca. Subota ili nedelja .... razlika je mala. Meni je svejedno ali subota mi je sasvim ok. Jer kad bi se igralo nedeljom onda bi i subotom radio i ostajao bi mi samo nedelja kao dan za odmor, porodicu, rodbinu itd .... ovako ne radim ni subotom (ustvari radim od 9 do 12h) i posle toga pravac VAVA  Forumska kafana "Backa" - Page 65 1093637683

Potpuno si u pravu Nagibe ,TV ARENA diktira termine utakmica u super ligi jer je ugovorila tzv prava za prenose utakmica ...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeČet Jul 27, 2017 4:46 am

http://backapalankavesti.com/2017/07/27/izjava-za-medije-dragana-ivanovica-novog-trenera-ofk-backa-video/
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimePet Jul 28, 2017 12:19 pm

moze li se kupiti polusezonska karta? nije da mi je lako dati 3000 za godisnju.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitimeNed Jul 30, 2017 2:10 am

Interesuje me (radio pa nisam gledao tekmu) neki komentar o našoj igri,utakmici,publici...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 65 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 65 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 65 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 79 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: