Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 48 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 1:22 pm

aimar ::
Milko ::
miletesic01 ::
Ventilmir ::
Mislim da treba da primirimo superligasku euforiju koja nas prati jos od slane bare i da slavimo tek kad i matematicki obezbedimo ulazak.
Slazem se ali moramo dati punu podrsku nasim igracima da na terenu izbore ulazak u super ligu Forumska kafana "Backa" - Page 4 1093637683

Godpodine Mile interesuje me vase misljenje posle jucerasnje utakmice ko od rezervista zasluzuje sansu? Gledao sam juce utakmicu i na mene su najbolji utisak ostavilil Zec i Kovacevic.
Aj malo mi pojasni to,posto sam i ja gledao utakmicu.

Izneo sam svoje misljenje... Sta treba da ti pojasnim? Momci dobro trce i imaju kvalitet po mom ukusu. Voleo bih da cujem tvoje misljenje posto kazes da si gledao?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 1:39 pm

Milko ::
aimar ::
Milko ::
miletesic01 ::
Ventilmir ::
Mislim da treba da primirimo superligasku euforiju koja nas prati jos od slane bare i da slavimo tek kad i matematicki obezbedimo ulazak.
Slazem se ali moramo dati punu podrsku nasim igracima da na terenu izbore ulazak u super ligu Forumska kafana "Backa" - Page 4 1093637683

Godpodine Mile interesuje me vase misljenje posle jucerasnje utakmice ko od rezervista zasluzuje sansu? Gledao sam juce utakmicu i na mene su najbolji utisak ostavilil Zec i Kovacevic.
Aj malo mi pojasni to,posto sam i ja gledao utakmicu.

Izneo sam svoje misljenje... Sta treba da ti pojasnim? Momci dobro trce i imaju kvalitet po mom ukusu. Voleo bih da cujem tvoje misljenje posto kazes da si gledao?
Pa o tom tvom utisku,kad kazes ostavili su na mene dobar utisak,ja smatram kao igraci sredine terena da su napravili par zicera,usli u par sanse...jedino vredno pomena su par klinaca koji su usli u pred kraj drugog poluvremena.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 10:11 pm

aimar ::
Milko ::
aimar ::
Milko ::
miletesic01 ::
Ventilmir ::
Mislim da treba da primirimo superligasku euforiju koja nas prati jos od slane bare i da slavimo tek kad i matematicki obezbedimo ulazak.
Slazem se ali moramo dati punu podrsku nasim igracima da na terenu izbore ulazak u super ligu Forumska kafana "Backa" - Page 4 1093637683

Godpodine Mile interesuje me vase misljenje posle jucerasnje utakmice ko od rezervista zasluzuje sansu? Gledao sam juce utakmicu i na mene su najbolji utisak ostavilil Zec i Kovacevic.
Aj malo mi pojasni to,posto sam i ja gledao utakmicu.

Izneo sam svoje misljenje... Sta treba da ti pojasnim? Momci dobro trce i imaju kvalitet po mom ukusu. Voleo bih da cujem tvoje misljenje posto kazes da si gledao?
Pa o tom tvom utisku,kad kazes ostavili su na mene dobar utisak,ja smatram kao igraci sredine terena da su napravili par zicera,usli u par sanse...jedino vredno pomena su par klinaca koji su usli u pred kraj  drugog poluvremena.
Vreme radi za te mlade igrace koji su iz nase skole igrali na utakmici sa Vojvodinom a od ponedeljka jos njih pet se prikljucuje u rad sa prvim timom do sada su u rad ukljuceni Mitrovic ,Rodic i Plavanjski a od ponedeljka i ostali mladi talentovani igraci te ako bog da osetice pred kraj ovog dela prvenstva i barut Prve lige Srbije ,sto kroz prisutstvo sa ekipom na treningu ,na putovanjima u karantinima ali ce i ulaziti u igru ...to je deo dogovora iz januara sa Spasom ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 7:29 am

Nek neko postavi temu Dinamo(Vranje) Backa, nemrem sve to detaljno sad preko fona
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 10:52 pm

Ventilmir ::
Nek neko postavi temu Dinamo(Vranje) Backa, nemrem sve to detaljno sad preko fona
Sto se 'forumske kafane " tice ,Brane Grahovac uredjuje uz svoj lokal "Korner" prostor kako bi se ulepsao i taj deo pored ulaza na istocnu tribinu i omogucio svima nama da uz kafu i pice nesmetano pratimo kako radove,tako i treninge ekipe ...
Misljenja sam da treba da svi zajedno zamolimo Nenada Platnera da na delu zelene travnate povrsine pored tuja koje su posadjene postavi za decu sprave poput klacalica ,merdevina ,tobogana i slicno kako bi nasim najmladjim sugradjanima na prostoru ispred stadiona omogucili sadrzaje koje deca vole a samim tim bi napravili i naviku da sa roditeljima,bakama,dekama i ostalom rodbinom dolaze na utakmice jer ovako nesto u samom centru grada cini mi se da nema nigde u Srbiji Forumska kafana "Backa" - Page 4 3733535733 Mislim da smo od jednog neuglednog prilaza stadionu napravili "pravu stvar " za ponos svih nas u BP ...
Juce popodne smo Marjan,Laki ,Tolja i ja detaljno obisli sve na stadionu ,pregledali sve radove i dogovarali se o daljim radovima a onda je Laki dao ideju da kada se sve na stadionu zavrsi ,kada obezbedimo ulazak u super ligu da na centru terena postavimo sto za cetiri osobe sa jelom i picem i da pozovemo TV ekipu da to snimi ,kaze kao sto je to u Varosarijama uradio Vava ...hahaha
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 16, 2016 1:03 am

miletesic01 ::
......a onda je Laki dao ideju da kada se sve na stadionu zavrsi ,kada obezbedimo ulazak u super ligu da na centru terena postavimo sto za cetiri osobe sa jelom i picem i da pozovemo TV ekipu da to snimi ,kaze kao sto je to u Varosarijama uradio Vava ...hahaha

Mile da li Laki čita forum ?

mora da je pročitao šta sam napisao 11 januara i ako jeste baš mi je drago !!!! Forumska kafana "Backa" - Page 4 3733535733

https://fkbacka.forumsr.com/t115p800-forumska-kafana-backa

Doduše text sam napisao na yuotube-u

Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 16, 2016 3:51 am

Mile super predlog. To igraliste ispred stadiona bih nazvao "Decije igraliste Backa". Treba sto vise marketinga to nam dobro fali mada se vide pomaci svakako.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 16, 2016 8:48 am

Po svemu sudeci Sindja ce nam do sutra doci na samo tri boda. Tako da bi sutra pobeda legla k'o cigancetu Nestle.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 16, 2016 11:05 am

Ventilmir ::
Po svemu sudeci Sindja ce nam do sutra doci na samo tri boda. Tako da bi sutra pobeda legla k'o cigancetu Nestle.

Ventile ...

Po igri i formi (bez uvrede) Dinamo i Vranja je trenuto najlošija ekipa u PLS . AKo ih sutra ne pobedimo onda koga ćemo ??

Bez potcenjivanja i uvrede, I mi smo bili i u super najformi i u lošijoj ali sad smo po meni srednje solidno dobri i nakon sutrašnje pobede idemo na bolje i veruje u pobedu i protiv Proletera a i u dobar rezultat sa Napretkom.
napredak možda ne mora da igra bolje od zadnjih 4-5 utakmica. 3 je dobio na sreću a zadnje 2 remizirao. Neću da vas smaram da sam igrao na donji srem 1X a danas X2 ....

ajmo gardooooooo .. plavi ... plavi ... plavi .... !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 16, 2016 9:59 pm

nagib ::
Ventilmir ::
Po svemu sudeci Sindja ce nam do sutra doci na samo tri boda. Tako da bi sutra pobeda legla k'o cigancetu Nestle.

Ventile ...

Po igri i formi (bez uvrede) Dinamo i Vranja je trenuto najlošija ekipa u PLS . AKo ih sutra ne pobedimo onda koga ćemo ??

Bez potcenjivanja i uvrede, I mi smo bili i u super najformi i u lošijoj ali sad smo po meni srednje solidno dobri i nakon sutrašnje pobede idemo na bolje i veruje u pobedu i protiv Proletera a i u dobar rezultat sa Napretkom.
napredak možda ne mora da igra bolje od zadnjih 4-5 utakmica. 3 je dobio na sreću a zadnje 2 remizirao. Neću da vas smaram da sam igrao na donji srem 1X a danas X2 ....

ajmo gardooooooo .. plavi ... plavi ... plavi .... !!!!!
Sve je u "NASIM RUKAMA,GLAVI I NOGAMA " sami odlucujemo o svojoj sudbini Forumska kafana "Backa" - Page 4 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 4 od 93Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 48 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: