Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:58 pm

Ima CSK dobrog trenera. Debeli Gace zna sta radi i kao trener je kvalitetan. Samo sto mi nije on izvor ako se pitate kako toliko znam o njihovim planovima. Zna i Marjan a ne treba mu Gace za to :D Ja gospodina i ne znam licno :D Marjane pa Napredak je sa vrlo kvalitetnim timom pobedio jedva na jedvite jade CSK ali znam na sta aludiras hhahaha Basketball
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:59 pm

Patriota da i mi primenimo istu taktiku na koju ti aludiras hahaha
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:01 pm

GACE JE odlican trener ali vise nije debeo mnogo je oslabio veruj mi .
znam da ti je on skautirao protivnike u Srpskoj ligi :D sto je ok i treba da se postujete i pomazete .
Da li znas da se Gace upisao na Profi licencu .?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:02 pm

Bojim se da je to nemoguce :D Nece im dati Napredak hahahhaa Basketball :lol!:
Sto se tice debelog Gaceta ne bih komentarisao nista :D Ne znam coveka mi Dinamovci sve sami i bez icije pomoci radimo :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:03 pm

Sta ima Napredak sa njima :D oni su "odigrali "svoje u Krusevcu Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:12 pm

Marjane ne znam o cemu pricas, hoces da kazes da prva liga ima namesten mec a da ti to znas? Moracu da obavestim organe reda :D

:lol!: :lol!: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:13 pm

ja to nisam rekao vec da su utakmicu odigrali a da sa nama treba tek da odigraju utakmicu bounce i to u zadnjem kolu Basketball
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 4:19 pm

Basketball
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 2:03 am

Patriota ,sto pre shvatis da smo mi prvi i pre nam se pridruzis bices dugorocno "Vidovitiji" u Pancevu i mocices svima da pricas da znas koja dva kluba ulaze u elitu .
Realno gledano Napredak i BAcka imaju najbolje timove u ovoj PLS a ko ce biti prvi ili drugi bice samo stvar prestiza i forme.Po meni to bi bilo najbolje za Srpski fudbal da mi udjemo jer bi se geografski karta JSL malo izmestila iz kruga tramvaja dvojke iz BG Basketball
Na kraju krajeva ,red je da igraci koji poniknu iz naseg okruzenja imaju gde da igraju u super ligi u Backoj a i u PLS u Celarevu u trecoj ligi u Glozanu ,Odzacima ,Sidu,Vrbasu,Kuli i do NS -Begec,Futog,NS i slicno zar ne mislis da nam je ovaj projekat sjajan ...
Kada se pravila nova fudbalska teriotorijalna podela na podrucja u Vojvodini odmah smo prepoznali buducnost u tome sto ce klubovi iz nase opstine biti u podrucju sa Bacem,Odzacima,Apatinom,Somborom...u ovom podrucju ima nepresusnih talenata i to ce nam biti baza za selekciju igraca plus do grada NS ...
Planiram da se orjentisem kao fudbalski covek i sportski direktor u ovom smeru i dovodjenju mladih talentovanih igraca sa ovih opstina koje sam vam nabrojao ali po sistemu ni po babu ni po stricevima a za ovo nam treba da Opstina sto pre instalira teren sa vestackom travom dimenzija 105 x 65 koji smo dobili kao donaciju od FSS tj .do kraja ove godine a onda je sve puno lakse i realnije .Sto se para tice opstina ce uci u finansiranje kluba znacajno ,dace 4 miliona do kraja ove godine sto nam omogucava da lagano ostanemo prvi na tabeli i da pravimo preduslove kako za prvi tim tako i za sve mladje selekcije a interesovanje za fudbalsku saradnju imamo iz Rubina Kazarn jer nas tarket ima vec privrednu saradnju sa njima ...Vidis patriota da mi dugorocno planiramo ,imamo i sa Italijanima neke razgovore ako ti je poznato nas Marko Bulat reprezentativac do 18.g je prosle godine igrao u Veroni Helas a i sve bas ne smem da ti otkrijem dok to ne postane stvarnost ozvanicena ugovorima .Na nasu zalost jedan smo od retkih klubova u Srbiji koji na ovaj nacin pravi dugorocnu strategiju ...fudbalski klub Backa je brend ne samo Backe Palanke kao grada vec celog ovog regiona a da ti ne govorim da nase utakmice gledaju komsije iz Evropske unije iz Hrvatske koje su na udaljenosti od 2.km ILOK ,Vukovar na 30 tak Osijek na 50 km ,Vinkovci na 60 -tak km nasi stari sportski prijatelji iz doba SFRJ ..buducnosti ima samo je treba spreman docekati ,neko je pre nas napravio tradiciju i brend i mi to ne smemo prokockati Basketball Da bi sve ovo uradili treba puno znanja ,da okupimo oko nas jos kako sportskih ljudi tako i privrednika da napravimo stabilnost i da ne zavisimo od jednog transfera ( najblize ovom sto mi hocemo radi FK Cukaricki BG i stvarno su klub za primer ) ,koliko cujem tako radi i Marko u Napredku Krusevac ,ovakvi primeri treba da pokrenu sve druge gradove u Srbiji i onda nas fudbal ima buducnost ,Ne pisem sve ovo na talasu pobede nad Sindjelicem u gostima vec da svi znaju sta nam je ideja i sta radimo ...:D pa da i drugi mozda krenu istim ili slicnim putevima :D
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 5:59 am

Odlican post Mile!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 9 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: