Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2015/16

Ići dole 
+44
Kobajla
nagib
Neko
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
SavoGajdobra
Jordan987
PLAVOGARDISTA
Slana Bara
JovanRaskovic
napredBacka
Daka5
Корида Детелинара
Marko Radic
Nervno
Гробари Каћ
Gogi
Шоне
aimar
Miki Veliki
Joca
Rale BP
Напред Бачка
kajzer soze
Симана БП
Vuk09
Carapan
sportista
Ventilvoje
LjubiteljFudbala
MarjanRnic
miletesic01
x-man
Pera
Sloboda Ili Ništa
Kleka
mihajlo
vox populi
dunavska76neman
DimaBP
patriota-pancevo
NikolaRadjenovic
Vojvoda
Admin
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 81 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 6:47 am

Ne napadajte Patriotu. Sta je sa vasim domarom i zasto taj covek vise nije domar nemojte prelaziti na igrace ili upravu govorimo o domaru kluba. Da li je tacno da je plata 25 hiljada, da li je tacno da su mu inicijali RD ili DR, ne bih javno pisao imena jer ni svoje ne zelim da iznosim posto me poznaje celo Pancevo, i iz kog razloga covek nije dobio 100 hiljada odnosno svoje 4 plate? Miki sve zna ali u poredjenju sa drugim klubovima u Backoj je malo mutnih radnji trenutno priznajem. Ipak jako je ruzno negirati to da ste ostali sirotom coveku koji ima i decu tolike pare duzni. Cim se Mile tako uvredio jasno je da govorim istinu smeo bih se zakleti da je ovo istina a da vidim Mileta da li se sme zakleti. Ako je ovo forum onda ne vidim sta je lose pricati otvoreno o svemu?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 6:54 am

nije losa plata za domara
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:00 am

Domar je tu od 7 sati do 9 uvece, tolika je plata domarima u nizim ligama. Nema slobodnog dana dakle to je oko 420 sati mesecno ili u prevodu 60 dinara po satu. Nigde nema ispod sto ako vec pricamo o poslu a tu je kosenje celog terena, linije, pranje vesa i sve ostalo.
Saznacu vam ovih dana kolika je plata domara u 6 ligi u proseku odnosno pogledacu vise klubova pa cu napraviti prosek, znam da ima onih koji daju blizu 20 hiljada a to je beton liga. Ok je za platu ali valja to i isplatiti. Nemam lose namere prema Backoj treba da udjete u JSL ove sezone ali uvek sam bio za posteno. Da nije tako ne bih danas vozio biciklo, nudili su mi grdne pare, bilo je i pretnji i nisam hteo. To je razlog zasto sam ranije zavrsio karijeru pa sad deci nemam za skolu da dam.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:04 am

Miki Veliki ::
Domar je tu od 7 sati do 9 uvece, tolika je plata domarima u nizim ligama. Nema slobodnog dana dakle to je oko 420 sati mesecno ili u prevodu 60 dinara po satu. Nigde nema ispod sto ako vec pricamo o poslu a tu je kosenje celog terena, linije, pranje vesa i sve ostalo.
Saznacu vam ovih dana kolika je plata domara u 6 ligi u proseku odnosno pogledacu vise klubova pa cu napraviti prosek, znam da ima onih koji daju blizu 20 hiljada a to je beton liga. Ok je za platu ali valja to i isplatiti. Nemam lose namere prema Backoj treba da udjete u JSL ove sezone ali uvek sam bio za posteno. Da nije tako ne bih danas vozio biciklo, nudili su mi grdne pare, bilo je i pretnji i nisam hteo. To je razlog zasto sam ranije zavrsio karijeru pa sad deci nemam za skolu da dam.

Kada domari budu fakultetski obrazovani imace i vecu platu, u Nektaru je jedan covek imao 30 radnih dana ej 30 a dobio je platu 32 000 to kada sam cuo pao sam sa stolice
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:13 am

Promasujes sustinu. Nek uprava plati coveka DR vaseg bivseg domara i bice ok. Saznacu ja i ako igrace ne budete platili posebno grupu Novosadjana jer ih manje vise sve poznajem licno Wink Znam takodje da vas CS Pivara nece pustiti poslednje kolo a s obzirom kakvu ekipu imaju smesi vam se poraz a znam da bi Patrioti te dve utakmice sa Pivarom bile draze da izgubite nego sve do kraja pa eto i moje podrske tome. Inace sa srecom u JSL sledece sezone, Napredak je sampion vi mozete do drugog mesta sto nije lose.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:15 am

Samo sam rekao da je dobra plata. CSK i ne treba da nas pusta bolji smo od njih jedno 30% i tu ocekejum bar 4 boda
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:20 am

Bodom u Loznici pokazali su ko su i sta su, mogu svakog da pobede bilo gde. U ovoj ligi Kolubara i Sloboda su najmutniji klubovi, jako puno sumnjivih tipova, previse namestaljki i ostalih gluposti. Vi ste za sad cisti ali prosle sezone ste ukaljali obraz kad ste ih pustili i dobili sta ste vec dobili a igraci najbolje znaju kakav su vazduh udisali i gde.

Da zavrsim pricu oko domara. Gospodin Rnic je dao pare regularno a one su se izgubile negde, verovatno slucajno... Neko krade kod vas a vi verujte ili ne sasvim mi je svejedno. Ja kao navijac Dinama sam pljuvao takve koji su bili u upravi i potkradali ga, nanosili stetu ugledu jedne institucije kao sto je pancevacki brzi voz!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 7:27 am

A i sto se tice vazduha gresis.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 3:03 am

Miki Veliki ::
Ne napadajte Patriotu. Sta je sa vasim domarom i zasto taj covek vise nije domar nemojte prelaziti na igrace ili upravu govorimo o domaru kluba. Da li je tacno da je plata 25 hiljada, da li je tacno da su mu inicijali RD ili DR, ne bih javno pisao imena jer ni svoje ne zelim da iznosim posto me poznaje celo Pancevo, i iz kog razloga covek nije dobio 100 hiljada odnosno svoje 4 plate? Miki sve zna ali u poredjenju sa drugim klubovima u Backoj je malo mutnih radnji trenutno priznajem. Ipak jako je ruzno negirati to da ste ostali sirotom coveku koji ima i decu tolike pare duzni. Cim se Mile tako uvredio jasno je da govorim istinu smeo bih se zakleti da je ovo istina a da vidim Mileta da li se sme zakleti. Ako je ovo forum onda ne vidim sta je lose pricati otvoreno o svemu?
Miki veliki jos jedan promasaj imas ,i to u delu da domar nije isplacen sve mu je do dinara isplaceno i to svakog meseca kada i igracima ,sto znaci dug prema njemu je nula a tacno je da ima zaradu 25.000.-malo ili puno mi toliko mozemo i toliko dobija kada i svi u klubu dobijaju svoje naknade i od 2012.g nikada nikom nismo kasnili za isplatom to mogu da ti licno potvrdim a i svakom da pogledam u oci cheers vidis ja ne pitam da li vi vase redovno isplacujete jer se mi ne hvalimo redovnim islpatama to je za nas normalna i uobicajena stvar ,prema tome pokusavs da rusis negde gde nema sanse :D da ti nisi mozda nas pomesao sa nekim klubom .?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 3:10 am

Miki Veliki ::
Bodom u Loznici pokazali su ko su i sta su, mogu svakog da pobede bilo gde. U ovoj ligi Kolubara i Sloboda su najmutniji klubovi, jako puno sumnjivih tipova, previse namestaljki i ostalih gluposti. Vi ste za sad cisti ali prosle sezone ste ukaljali obraz kad ste ih pustili i dobili sta ste vec dobili a igraci najbolje znaju kakav su vazduh udisali i gde.

Da zavrsim pricu oko domara. Gospodin Rnic je dao pare regularno a one su se izgubile negde, verovatno slucajno... Neko krade kod vas a vi verujte ili ne sasvim mi je svejedno. Ja kao navijac Dinama sam pljuvao takve koji su bili u upravi i potkradali ga, nanosili stetu ugledu jedne institucije kao sto je pancevacki brzi voz!
Miki molim te ne gresi dusu ako si istinski borac za pravdu onda si se o nas ogresio jer niko od nas ne bi podcenio svog domara a da te obavestim da znas igaci kada dobiju svoje premije i plate uvek po nesto odvoje i za domara i kapiten mu da ,kada se organizuju skupovi ruckovi vecere i slicno on uvek ide sa nama ,ne znam da li znas da je u julu mesecu kada smo bili na pripremama i on isao sa nama 10-dana da se odmori i bude uz ekipu e to se zove harmonija kvalitetne grupe ... king kada bi ti rekao da od 1967 .g imamo istog lekara ne znam da li bi nam verovao i to je covek koji je pre par godina sam rekao mene ne treba da placate ja volim Backu i radicu besplatno dr.Milan Mirkovic nasa legenda ,hvala mu king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 63 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2015/16
Nazad na vrh 
Strana 63 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 81 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Forumska kafana "Backa"
» Kup Srbije 2015/16
» Super liga Srbije 2016/17
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: