Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2015/16

Ići dole 
+44
Kobajla
nagib
Neko
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
SavoGajdobra
Jordan987
PLAVOGARDISTA
Slana Bara
JovanRaskovic
napredBacka
Daka5
Корида Детелинара
Marko Radic
Nervno
Гробари Каћ
Gogi
Шоне
aimar
Miki Veliki
Joca
Rale BP
Напред Бачка
kajzer soze
Симана БП
Vuk09
Carapan
sportista
Ventilvoje
LjubiteljFudbala
MarjanRnic
miletesic01
x-man
Pera
Sloboda Ili Ništa
Kleka
mihajlo
vox populi
dunavska76neman
DimaBP
patriota-pancevo
NikolaRadjenovic
Vojvoda
Admin
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 2:43 pm

patriota-pancevo ::
Nije u pitanju igrac. U pitanju je domar kluba koji vise ne radi jer mu dodjete 4 plate od po 25 bednih hiljada za ceo dan posla. Pa toliku platu imaju domari po beton ligama ali nije to sustina nego da platite coveku. Imate lopove u klubu necu po imenu da optuzujem neko je ostao duzan. Cuo sam da je to taj Tolja ali to je neprovereno, provereno je samo da je Marjan dao novac a neko iz kluba je potrosio. Da li su pili ili kupovali "opele kadete" u to ne ulazim. Miki je otkrio zaveru sa fk ofk i to ne bi da nije dobio zvanican izvestaj od svog kolege a ovaj je slikao mobilnim telefonom marke "jabuka".
Glupo je da pljujes nekoga a sam kazes da nije proverena informacija.Proleter moze samo uz puno srece da uzme bod i to samo zbog malog terena a prvu snagu Backe videces protiv Napredka,iskreno Backa nema slabog mesta u prvih 11 a ima i vise nego dobru klupu.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 2:46 pm

Aimar recice Marjan kad vidi ovo da li nagadjam ili je zaista tako a tako je Wink
Miki Veliki ne gresi kad je u pitanju to nemojte da dalje zamaramo temu sacekacemo Mileta ili Marjana obojici verujem mada je Marjan provereno dobar covek to mi je svako rekao i trudi se da od Backe napravi stabilan klub a da li ce uspeti videcemo tesko jer je sam.
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 3:17 pm

Aimar, "titula se osvaja na malim utakmicama." :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 3:43 pm

Miki Veliki je izgleda pancevacki Dejan Andjus, no da ne gresim dusu imate vi mnogo takvih sa "proverenim"informacijama.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 10:03 pm

Carapan ::
Ja vas poštujem, kao i većina Napretkovaca, ali je normalno da vam želim, kada ste prvi, seriju poraza, bar dok mi odmaknemo. :D
hahah Carapan mislim da ce to ostati samo na "vasim zeljama" ja vama zelim da pobedjujete kao sto to i nama zelim ,doduse malo vise nama nego vama hahaha a kada vas pobedimo u BP naravno pobedjute pa da zajedno udjemo u JSL elitu king
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 10:05 pm

patriota-pancevo ::
Nista Patriota nije omasio, samo oni koji ga obavestavaju to jest moji izvori Smile

Miki Veliki je otkrio zaveru sa fk ofk a ovih dana ce preko jednog prijatelja iz Backe Palanke saznati jos nesto zanimljivo to jest vec je saznao ali tek treba da bude 100 % potvrdjeno. Nekome se duguju 4 plate cisto da vam nagovestim, Marjan dao pare a Zoran Karpov koga zovu Tolja popio a i nekog rodjaka zaposlio, tako se ne vodi ozbiljan klub kad vam Patriota kaze, budite ozbiljni ako hocete da to potraje ja sam se pomirio sa tim da sam izgubio onu bitku ali ne bih voleo da Backa propadne kad se Dinamo digne iz pepela, hocu derbi i dva puna stadiona, huk sa tribina da se krv u zilama ledi. 2000 naelektrisanih Palancana na tribini i 7 do 10 hiljada jos ludjih i naravno glasnijih Pancevaca u plavoj odori. E sad da li Marjan zna to ili ne ne znam ali Miki je nepogresiv on moze svaku informaciju iz svakog kluba da izvuce kazem vam covek poznaje vise od mene nas fudbal i klubove.
Patriota ne siri ne istine ,molim te bavi se svojim klubom a ne podmetanjima ,ti si covek sporta ,fudbala i tako se i ponasaj molim te Basketball ovo ti kazem bas najdobronamernije ,nadam se da se bar mi sportisti razumemo king :face:
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 10:12 pm

patriota-pancevo ::
Nije u pitanju igrac. U pitanju je domar kluba koji vise ne radi jer mu dodjete 4 plate od po 25 bednih hiljada za ceo dan posla. Pa toliku platu imaju domari po beton ligama ali nije to sustina nego da platite coveku. Imate lopove u klubu necu po imenu da optuzujem neko je ostao duzan. Cuo sam da je to taj Tolja ali to je neprovereno, provereno je samo da je Marjan dao novac a neko iz kluba je potrosio. Da li su pili ili kupovali "opele kadete" u to ne ulazim. Miki je otkrio zaveru sa fk ofk i to ne bi da nije dobio zvanican izvestaj od svog kolege a ovaj je slikao mobilnim telefonom marke "jabuka".
prosli put je i tebi i Mikiju sve objasnjeno oko fk i ofk ,interesuje me sto to opet potezes kao zaveru .???
Kada je tu sve jasno i cisto ,cak ste dobili i uputsva kako sve da proverite i vidite ,sve su to javne isprave pa prema tome nemojte da iskrivljujete stvarnost ,znam da ne mozes da nam oprostis sto smo usli u ligu i taj deo razumem kao i da nas ne volis ali ne mogu da opravdam nacin na koji to radis to je neprimereno sportisti ,.
Odgovorno ti tvrdim da nikome ne dugujemo ni dinara od kada smo mi bivsi igraci u klubu a to je od februara 2012.g verovao ti ili ne verovao a sto se mene tice mozes pisati sta god hoces jer su to tvoje insuinacije i neistine samo da bi urusio nas klub ,zamisli da neko od nas pocne da se bavi nekim drugim klubovima da li je to normalno i sportski ,umesto da si srecan sto pravimo ovakve rezulatate ti nas omalovazavas ali bez razloga ...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 10:16 pm

Carapan ::
Aimar, "titula se osvaja na malim utakmicama." :D
tako je Carapan titula se osvaja na malim utakmicama a na velikim se postaje i potvrdjuje kao igrac king
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeUto Sep 29, 2015 10:32 pm

Ventilslav ::
Miki Veliki je izgleda pancevacki Dejan Andjus, no da ne gresim dusu imate vi mnogo takvih sa "proverenim"informacijama.
Ne mogu da verujem sta sve nekim ljudima pada na pamet i cime se bave.Kako vas nije sramota da na ovakav nacin prozivate mog prijatelja Tolju Zorana Karpova ,da li znate da je covek za BAcku odigrao najvise utakmica od postojanja kluba ,da je u Backoj u prvoj B ligi stare SFRJ polomio nogu na utakmici u Kikindi i da se za mesec ipo dana oporavio i da ima sipku u nozi i da je posle toga jos 10 godina standardno igrao ,da je on generalni sekretar kluba od 2001.g. da li znate da je imao vezani mozdani i srcani udar u junu ove godine a sve zbog stresa i nerviranja ,stvarno niste fer ,Tolja ne pije nista od alkohola od utakmice sa Sindjelicem to znam provereno jer smo svaki dan zajedno ,to sto izmisljate za nekog trenera da nije dobio cetiri plate su takva lupetanja da nemam reci jer cu vam sada napisati sve trenere od februara 2012.g do danas pa ih mozete licno pitati da li im je isplaceno ili nije ,od marta 2012.g pa do maja 2012.g trener u Backoj je bio Skoric Dragan iz Zrenjanina i iz Backe je u junu otisao za trenera u Vijetnam ,kada god je u Srbiji rado dodje i gleda Backu ( bio je trener nepuna tri meseca znaci po prirodi stvari njemu se ne duguje cetiri plate posto je on isplacen a to znam jer sam ga ja isplacivao )
u junu mesecu 2012. se dogovorilo sa Mirkom Tintarom da bude trener Backe i bio je trener samo u Julu i do pred kraja avgusta nepuna dva meseca i njega sam licno ja isplatio jer smo 20 jula mi otisli na more cak sam mu dao platu unapred a kada smo ga smenili istog dana sam ga isplatio i potpisali sporazumni raskid ,od kraja avgusta tj po papirima od 01.septeembra je trener backe Lazar Vjestica ( a tu je i danas kao pomocni trener ) pa sve do prvog januara 2014.g i on je isplacen jer da nije mislite li da bi neko radio za dzabe ,od 01.januar 2014.pa do 01.januara 2015.g trener je bio Trivo Ilic i za njega vam garantujem da je isplacen a njega i znate a mozete ga pitati i od 01.februara 2015.g pa sve do danas sef je Spasoje Jelacic i on se redovno isplacuje a to mozete proveriti i kod njega a za vasu informaciju sve smo isplatili cak smo 28.septembra isplatili sve igrace ,trenere i zaposlene u klubu za septembar mesece mada nam je ta obaveza ugovorena u periodu od 05. do 10.oktobra za predhodni mesec ...PREMA TOME POZDRAVI MIKIJA VELIKOG I MALOG i ne sirite neistine i neomalovazavajte BAcku a ni ljude koji u njoj rade i posteno zaradjuje svoje parce hleba .Ovo je jedna jedina istina i druge nema a bilo bi ljudski sportski da nam se javno izvinite zbog ovakvog pisanja po forumu . :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 4:01 am

Patriota u čemu je tvoj problem, verovatno što si ekstra neuspešan u fudbalu? Inače od nekih ljudi iz tvog mesta smo čuli sve najgore o tebi! Mani se nas i budi tamo gde ti je i mesto ispod Banatske zone 2 ranga. Patrioto da li si ikada bio u cirkusu?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 62 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2015/16
Nazad na vrh 
Strana 62 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Forumska kafana "Backa"
» Kup Srbije 2015/16
» Super liga Srbije 2016/17
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: