Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Ići dole 
+16
juznjaci01
LjubiteljFudbala
Neko
majstorBP
Напред Бачка
Nervno
Marko 89
Gogi
x-man
DimaBP
Uros Urke
miletesic01
patriota-pancevo
vlada budala
Daki86
Admin
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 2:53 pm

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 3:02 pm

patriota-pancevo ::
Xmane drugo sam ja. Ja mogu vidis da se Marjan na mene nikad nije naljutio dok na Urketa jeste jer mali nije taktican a i nije rival. Ti si upucen i znas celu pricu, znas i kako smo se prosle sezone prozivali, sta se sve tu izdesavalo, pamtis kako vas je Dinamo u dve utakmice gazio bod u Palanci i sva tri u Pancevu, pamtis da ste usli zahvaljujuci tome sto ste premirali Sidjane da grizu protiv nas a platili ste i publiku u Sidu da nas psuju 90 minuta kao da smo siptari i da vicu Backa Backa. A osim toga svedok si da ja ovde nikog nisam optuzivao za namestaljke malo je neozbiljno, upucen sam ja u sve ali mislis da neko iz uprave bilo kog kluba sme javno da iznese predali smo utakmicu dobili smo toliko para ili ovi i ovi su nam to rekli i tako dalje? Naravno da ne ja ne razumem sta Urke pokusava da postigne. Ja imam pravo da prozivam jer je moj klub nepravedno u 3. ligi a mogli smo biti u 2. ligi i resiti dugove jer bi grad sve to sredio da je bilo tako bilo je tu raznih dogovora i pregovora ali sad je kasno Backa je otisla gore. Drugo sam ja Xmane Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 3:12 pm

Hahahahahahaah!!!!!!

Dobra je prosla sezona bila nista sladje nego kad se iscekivao rezultat iz Sida meni nije bilo svejedno iskreno i nekako sam mislio da ce Dinamo dati taj gol kako tako na silu u poslednjim minutama medjutim i nas je sreca jednom pogledala!!!!!!

Jako neocekivano smo se nasli u visoj ligi!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Bujak




Број порука : 1
Join date : 14.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 6:35 pm

Nakon ove utakmice sa Kolubarom budite srecni ako budete imali 200-250 gledalaca sa Slobodom sve se zna pustate zadnje dve i Slobodu necete pobediti da i vas ne bi savez pritegao mora se tako.Pozdrav iz Beograda neutralan sam po ovom pitanju inace sam obican navijac jednog superligasa.I svi ostali su isto tako morali bas kao i vi gde god je bilo rezultatske vaznosti.Mislim da ste jako lep tim sastavili i steta je sto niste imali ambicije za superligu vi ste mi uz Slogu Kraljevacku,Slobodu iz Uzica i Macvu iz Sabca najdrazi u ovoj ligi.Jedini klub iz grada sa manje od 40 000 stanovnika je Backa i Radnicki iz Pirota koji je u trecoj ligi ali je isto.Imaju tu jos neki naprimer ugaseni Srem ali ne Donji Srem nego Srem iz Sremske Mitrovice isto manje od 40 000 stanovnika grad ali zbog mnogo cega bih voleo Srem kao jedini predstavnik Sremske regije u superligi i Proleter iz Zrenjanina podrazumeva se uz Spartak i Vojvodinu.Pet klubova iz Vojvodine,dva iz Beograda i ostatalih 9 iz "centralne" Srbije.Steta zaista sto niste hteli ove sezone gore jer sledece sezone samo 2 kluba idu u superligu ukida se baraz ne znam koliko ste obavesteni tako da nemate nikakve sanse nazalost.Uvek se pojave neki kandidati.Stvarno nemam nista protiv vas ali ja smem da se zakunem da ste ove dve utakmice pustili jer imam proverene ljude od kojih sam cuo.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 2:09 am

Uzivacu kada mi se posle utakmice sa Slobodom budete izvinjavali :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 2:13 am

Ako na sos kanalu budete odgledali snimak utakmice iz Lazarevca i golove koji su dali a posebno prva dva sve ce vam biti jasno i vise necete nikad reci da smo prodali utakmicu ,nisam hteo ovo da napisem ali vas molim posle pregleda kola da me pitate kako je prosla utakmica .
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 8:13 am

miletesic01 ::
Uzivacu kada mi se posle utakmice sa Slobodom budete izvinjavali :D

Bilo bi u redu! :D
Nazad na vrh Ići dole
juznjaci01




Број порука : 21
Join date : 16.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 12:55 pm

Admin ::
miletesic01 ::
Uzivacu kada mi se posle utakmice sa Slobodom budete izvinjavali :D

Bilo bi u redu! :D
Ja kao Leskovčanin mislim da Sloboda kao grad zaslužuje pre Moravca da ostane u ligu.Gledao sam Moravac ove sezone i tvrdim da ima jaču ekipu i od Slobode i Kolubare,Sindje,Bežanije,BSK.I to dosta jaču, da su imali ovu ekipu u jesenjem delu, bili medju prvih 8 timova.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: