Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Ići dole 
+16
juznjaci01
LjubiteljFudbala
Neko
majstorBP
Напред Бачка
Nervno
Marko 89
Gogi
x-man
DimaBP
Uros Urke
miletesic01
patriota-pancevo
vlada budala
Daki86
Admin
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:53 am

DimaBP ::
Da mi je do klađenja, otišao bih u kladionicu.

Prestanimo sa spamom, pričajmo o utakmici.




Utakmice u sredu su sve bile namestene osim Backe i Metalca. Vasa utakmica uz jos par je izbacena sa svih lista. tako da sutra verovatno gubite hteli vi to ili ne...
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:54 am

x-man ::
Koliko je realno da izbace Lucane, tuzili ste ih?


tesko... da je ovo pravna drzava ne bi odigrali ni prvu utakmicu ove sezone u super ligi.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:54 am

u mozzart-u ima.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:55 am

Uros Urke ::
x-man ::
Koliko je realno da izbace Lucane, tuzili ste ih?


tesko... da je ovo pravna drzava ne bi odigrali ni prvu utakmicu ove sezone u super ligi.

hvala
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:58 am

I moj izvor kaze isto kao i izvor Urketa. Vi ste navijaci pa to drugacije posmatrate ali to sve itekako postoji u fudbalu. Ove sezone ste bili najpostenija ekipa mora malo na kraju i sami ste rekli da cete pustiti Slobodu Wink To je doduse tuzno bez obzira sto su oni za ovu ligu po svemu ali tim nemaju a to je ono najbitnije i nisu zasluzili da opstanu. Mozda je Urke moj kolega sportski radnik pa zna nesto sto vecina ne zna. Setite se kako sam pred Javor spomenuo sudjenje onako slucajno :suspect:
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 9:00 am

Gogi ::
Urke kako si tako dobro upoznat sa svim tim detaljima u vezi Backe ako si iz Milanovca? Ne sumnjam da jesi, svakako admini imaju u IP pa mogu da vide ali zasto bi neko iz GM znao sve to? Smile

Edit sad tek vidim da kazes da nisi obican navijac i da si malo bolje upucen. To je nesto drugo onda, izvini.


Nije bitno ko sam i sta sam ali sam upucen u to ne sumljajte :D ne samo kada su Backa i Metalac u pitanju nego i drugi klubovi pls :D
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 9:01 am

patriota-pancevo ::
I moj izvor kaze isto kao i izvor Urketa. Vi ste navijaci pa to drugacije posmatrate ali to sve itekako postoji u fudbalu. Ove sezone ste bili najpostenija ekipa mora malo na kraju i sami ste rekli da cete pustiti Slobodu Wink To je doduse tuzno bez obzira sto su oni za ovu ligu po svemu ali tim nemaju a to je ono najbitnije i nisu zasluzili da opstanu. Mozda je Urke moj kolega sportski radnik pa zna nesto sto vecina ne zna. Setite se kako sam pred Javor spomenuo sudjenje onako slucajno :suspect:


Kao sto sam ja danas spomenuo da je Ivelja bolestan svaku drugu Subotu kada Backa gostuje :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 9:02 am

patriota-pancevo ::
I moj izvor kaze isto kao i izvor Urketa. Vi ste navijaci pa to drugacije posmatrate ali to sve itekako postoji u fudbalu. Ove sezone ste bili najpostenija ekipa mora malo na kraju i sami ste rekli da cete pustiti Slobodu Wink To je doduse tuzno bez obzira sto su oni za ovu ligu po svemu ali tim nemaju a to je ono najbitnije i nisu zasluzili da opstanu. Mozda je Urke moj kolega sportski radnik pa zna nesto sto vecina ne zna. Setite se kako sam pred Javor spomenuo sudjenje onako slucajno :suspect:
Može link, to mi je promaklo.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 9:04 am

Mi smo samo pisali da bi voleli da Sloboda resi sve ranije pa da igramo fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 9:07 am

Ucestvovao si u caskanju na tu temu ne znam tacno puno se pise i to ostane iza niti znam na kojim temamam je niti na kojim stranicama je ali i uprava i navijaci ovde su pisali o istom da se pusti Sloboda. Jedini ja apelujem na regularnost. Kako mi je krivo sto ste pokradeni protiv Javora (da se ja pitam sudija Maslakovic vise nikad ne bi sudio) tako isto ne bi bilo fer prema svim klubovima koji se bore za opstanak da sad pustite Slobodu a ovamo ste gazili Kraljevo oba puta sa 3 razlike i tako dalje. Mislim da se slazes Dima bez obzira sto me bas ne gotivis Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: