Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Ići dole 
+15
patriota-pancevo
zivanov
grnja
ilovebackapalanka
LjubiteljFudbala
1986Nenad
dunavska76neman
Pera
Daki86
Gogi
DimaBP
vlada budala
miletesic01
Шоне
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 6:19 pm

tako je Nenad1986.Marjane puna podrska i od mene za Vas.
a Karpov da ima obraza i sam bi podneo ostavku,kao sto kaze moj prethodnik u ozbiljnim klubovima ovakvi dobijaju sut kartu,Backa je na putu da postane ozbiljan klub i treba raditi na tome.da su svi posveceni kao Marjan sad bi bili na prvom mestu lagano.ne poznajem Marjana licno ali znam ga iz jedne situacije gde je ispao i vise nego fer i vodi se onim cist racun duga ljubav.desilo se sta se desilo ali daleko od toga da je ispravke nema treba nastaviti u ovom tempu protiv Javora i ja se nadam slobodnom ulazu za CEO stadion i da bude krcato do poslednjeg mesta kao sto je bilo poslednji put protiv reprezentacije sa Piksijem,Mijatovicem i ekipom...
Nazad na vrh Ići dole
zivanov




Број порука : 5
Join date : 18.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 8:37 pm

marjane kakav vi odnos ovde imate prema navijacima tako i oni vracaju,ni jedan negativan komentar na vas racun.to sa ulazom treba regulisati da se znaju pravila.podrska za besplatan ulaz na sve tribine protiv javora i od mene.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 5:58 am

podrska i od mene da ulaz protiv Javora bude besplatan .
Tolja mora da promeni ponasanje u suprotnom mu mesto nije u klubu .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 6:18 am

Postovani prijatelji ,navijaci Backe ,zbog jucerasnjeg propusta osecam se odvratno ,sta drugo da vam kazem ...
Backa nije ni Marjan,ni Tolja ni bilo ko od nas Backa je instiucija veca od svakog pojedinca .!
Spletom okolnosti a iz iskljucivo sportskih motiva pokusavam da Backa postane uzoran klub svima za primer .
Znam da to nije lako a i da je lako ne bi to mene zapalo ... :D cheers
Da bi se lose navike menjale svako mora prvo sebe da promeni a to je najteza promena bounce
U uredjeom klubu ne vide se slabosti pojedinca vec samo vrline doslednosti
u jednom komentaru je moj prijatelj bivsi golman Janjic napisao "samo golman moze da bude tako uporan i tvrdoglav u postizanju ciljeva " ne odustajem ja lako a naravno imam i svoje trenutke slabosti kao npr. kada sam pisao odgovor na vase tekstove koji su bili vise nego korektni u odnosu na propust - glupost koju smo napravili ,osecao sam kao i sada da propust pojedinca ne amnestira ni mene .
LANAC JE JAK ONOLIKO KOLIKO JE NAJSLABIJA KARIKA JAKA ...
nama je u dogovoru za juce zakazala prekaljena karika i to me je povredilo a i sve vas .
Ulaz za zene i decu je od kad sam ja u klubu oduvek bio besplatan a ako neko to samovoljno prekraja i pokusava da naplati onda je to jos jedan propust u nizu ,zato vas molim da se u takvom slucaju kontaktira glavni redan Milan Tomanovic koji ce to resiti ...( na greskama se uci )
Ucinicu sve da bar malo povratimo poverenje nasih vernih navijaca i da ulaz na istocnu protiv Javora u sredu 29.aprila 2015.g. bude besplatan a daj boze da uprava donese odluku i za zapad . cheers jer kako i na koji drugi nacin ispraviti nepravdu prema svim ljudima koji nisu usli juce na utakmicu a verujte da mi je ovo vise nego odlicna skola i da vas ne davim vise zavrsicu tekst jednom misli Vladike Njegosa ( o prijateljima i saradnicima,poverenju i ispunjavanju dogovorenog ) "spustah se ja na vase uze umalo se uze ne pretrze od tada smo veci prijatelji u glavu mi pamet uteraste " Basketball
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 11:51 am

Kakav je ovo forum, ko su ovi ljudi? Otkud vas ovoliko? Skupilo se celo selo na forum.

Marjane Rnicu moje misljenje je da posle ove bruke i sramote treba da podnesete ostavku i da predjete u veci klub poput Csk Pivare ili cak u Dinama iz Panceva pod uslovom da pristanete na odredjene uslove. Ne isplati vam se ostajati u Backoj jer Csk ce uci u vasu ligu i onda ce vas tradicionalno sramotiti jer su uvek bili bolji i veci od Backe sto dokazuju i njihove mladje selekcije, puno je to ozbiljniji klub i dosegli ste neki limit sa Backom zasto da idete glavom kroz zid? Jeste pomalo iznenadjujuce to kako igrate ali dosta je bilo u Csk cete imati mnogo bolje uslove za rad. Backa nije nikakva institucija i trebalo bi zavrsiti vec jednom sa tom pricom. Prica o superligi se zavrsava vec na utakmici sa Macvom tamo Backa nema sansu da pobedi ista ta Macva vas je kod kuce pobedila 3-1.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 11:53 am

Palancani hoce opet biti ulaz besplatan :D Ja kad kazem selo vi se ljutite 8)
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 2:55 pm

Панчевци се воде оном паролом не је*е леп него упоран :D

Бачка се ове сезоне бори за суперлигу, и да не успемо ово је огроман успех и ми смо презадовољни, гледајте своја посла. Лепо је знати да се Бачка прати и у Банату ширимо се :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 3:06 pm

Lece komplekse i frustracije, i ja cesto posetim sajt nekog veceg kluba, to je potpuno normalno, razumem ih.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 3:53 pm

Sone otkud ti to da se vi borite za superligu? Imate 6 bodova manje od Javora a 7 od Metalca sa kojim imate u negativan medjusobnih skor jer su vas rasturili 3:0 tamo.

Xman po cemu frustracije? Gde ti ovde vidis frustracije, jesu frustracije to sto ne umete da primite kritike? O kakvom velikom klubu pricas zar su argumenti koje sam vam naveo malo?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitimePon Apr 20, 2015 3:56 pm

Nemate stadion za superligu odustanite od fiks ideja, nemate organizaciju zar sam ja kriv sto je Backa toliko mali klub da ni utakmicu ne znate da organizujete i da se desi to sto vam se desilo pogledaj komentare unazad a eno ti i na fejsbuku tamo sam i video ovu bruku ovo bi trebalo u dnevnik staviti da se ljudi smeju. Jel sam ja kriv sto ste na svom stadionu gubili od Radnika, Sloge, Macve i Jedinstva ako se ne varam?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: