Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Ići dole 
+15
patriota-pancevo
zivanov
grnja
ilovebackapalanka
LjubiteljFudbala
1986Nenad
dunavska76neman
Pera
Daki86
Gogi
DimaBP
vlada budala
miletesic01
Шоне
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 1:43 pm

ista prica kod mene, nikog nisu pustali ispred mene, bio sam sa sinom on je mali pa je usao besplatno ali ne radi se o novcu nego o principu ovako su se mnogi samo razocarali. mislim da bi bio pravi potez pustiti besplatno protiv javora
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 1:49 pm

Taman smo pricali o marketingu Crying or Very sad ovo je najlosija reklama koja se mogla desiti, za ovakav gaf ja jos nisam cuo, neko je pomenuo cini mi se Gogi da bracni par sa decom nije usao, mozda je to deci prva poseta nasem stadionu i cega ce se secati da nisu mogli uci, neverovatno.
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:12 pm

Koliko ovi igraci cine za Backu trudom i zalaganjem toliko je danas sve baceno u vodu necijom greskom...Igracima skidam kapu, krivcu za ovakvu sramotu neka je nacast... Zar ne mislite da bi igracima najveci poklon bio da igraju bar jednom pred punim tribinama za sve sto su do sada ucinili makar i ulaz bio besplatan? Mislite o tome...
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:15 pm

Koliko ovi igraci cine za Backu trudom i zalaganjem toliko je danas sve baceno u vodu necijom greskom...Igracima skidam kapu, krivcu za ovakvu sramotu neka je nacast... Zar ne mislite da bi igracima najveci poklon bio da igraju bar jednom pred punim tribinama za sve sto su do sada ucinili makar i ulaz bio besplatan? Mislite o tome...
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:29 pm

Slazem se sa svim komentarima ali mislim da se moze ispraviti besplatnim ulazom protiv Javora, mislim da bi doslo dosta ljudi. Ali da je sramota jeste.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:32 pm

Postovani navijaci ,jutros sam sa Zoranom Karpovom Toljom dogovorio da ulaz na istok bude besplatan i on mi je obecao da ce to organizovati ...meni ostaje da vam se svima izvinem a i sam znam da se od izvinjenja ne zivi ...
Naravno da se osecam neprijatno zbog ovoga sto se desilo danas,Ja sam vam obecao da cu pricati sa upravom i stvarno jesam a Tolja mi je obecao da ce biti besplatno a zasto to nije sproveo do kraja mislim da znam jer je bio na druzenju sa Batom Mirkovicem sat ipo pre utakmice i zaboravio na nas dogovor....
prihvatam da sam ja kriv ,oprostite mi .
Razmisljam da vise ne dodjem na stadion ,ako se moja molba ne postuje cak i kada mi se obeca onda ni mene nepostuju a mislim da to nisam zasluzio a ja sigurno necu da dajem lazna obecanja...
razocaran sam i pored pobede zbog propusta besplatnih karata i neodgovornog ponasanja
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:36 pm

Postovani navijaci ,jutros sam sa Zoranom Karpovom Toljom dogovorio da ulaz na istok bude besplatan i on mi je obecao da ce to organizovati ...meni ostaje da vam se svima izvinem a i sam znam da se od izvinjenja ne zivi ...
Naravno da se osecam neprijatno zbog ovoga sto se desilo danas,Ja sam vam obecao da cu pricati sa upravom i stvarno jesam  a Tolja mi je obecao da ce biti besplatno a zasto to nije sproveo do kraja mislim da znam jer je bio na druzenju sa Batom Mirkovicem sat ipo pre utakmice i  zaboravio na nas dogovor....
prihvatam da sam ja kriv ,oprostite mi .
Razmisljam da vise ne dodjem na stadion ,ako se moja molba ne postuje cak i kada mi se obeca onda ni mene nepostuju a mislim da to nisam zasluzio a ja sigurno necu da dajem lazna obecanja...
razocaran sam i pored pobede zbog propusta besplatnih karata i neodgovornog ponasanja
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:38 pm

Nemojte Marjane na sebe preuzimati tudje greske. Vama niko nista nije zamerio ja sam znao da nije do Vas ali od Karpova potpuno neozbiljno. Toliki ljudi su vraceni.

Niko ne bi voleo da vi ne dolazite na stadion, to ne prihvatamo Marjane :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:51 pm

Daki 86 osecam se odvratno i pored pobede ,klubu ne znaci nista u finasijskom smislu to sto bi usli navijaci na istok besplatno ali nemar daje anti reklamu
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 19, 2015 2:53 pm

Toliko sam godinam ulagao truda da stignemo ovde gde smo sada da zadobijemo poverenje a jedna nesmotrenost sve moze da srusi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: