Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sajt FK Backa

Ići dole 
+20
ilovebackapalanka
PLAVOGARDISTA
Шоне
x-man
MarjanRnic
patriota-pancevo
miletesic01
Kleka
Gogi
Neko
Rale BP
Pera
Daki86
vlada budala
LjubiteljFudbala
sportista
Televizor
Admin
Joca
Marko 89
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimePet Mar 13, 2015 1:04 pm

Sajt vodi neki momak Davor Calic ako se ne varam pitao sam ga na fejsbuku ali to je njegov sajt i on zeli da ga vodi. Tako da mi vodimo samo fejsbuk stranicu i ovaj forum. I ja mislim da moze to azurnije ali tako je kako je za sad. Ako bude mogucnosti uradicemo kao sto su navijaci Slobode iz Uzica. Napravicemo nezvanican sajt koji ce biti redovno azuriran i pun informacija. U njihovom slucaju niko ni ne ulazi na zvanican sajt jer se ne azurira redovno, manjeg je kvaliteta, manje informacija. Povezali su sajt, forum i fejsbuk stranicu.

Edit-Pero slobodno ako imate i neku zamerku na vodjenje foruma ili fejsbuk stranice mozete izneti bilo na javnom delu foruma bilo kroz poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 3:28 am

Pošto vidim da radite pametno i na duge staze jedan od odlika modernog kluba je i postojanje WEB sajta. Mi ga doduše imamo a kao da ga i nemamo, naprotiv, njime se sramotimo. Kao primer kvalitetnog sajta navodim već više pomenuti sajt Inđije (http://www.fkindjija.com/).
Forum nam je odličan kao i Facebook stranica ali sajt ...
Pitanje za Marjana i Mileta: da li planirate nešto povodom ovoga?
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 3:48 am

Zvanicni sajt mora da vodi neko iz kluba i da bude azuran kao sto je slucaj sa sajtom Indjije. Mi smo po pitanju marketinga nula. Da navijaci nisu organizovali fejsbuk i sajt bili bi potpuno nezastupljeni kao da smo beton liga.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 3:42 pm

Mislim da sajt mora azurirat neko blizak klubu ili bar fudbalu, ili da neko drugi vodi sajt ili napraviti nov sajt
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2015 12:06 am

Sajt, hvala Bogu, već duže vreme ne radi. Kažem hvala Bogu jer ovakav kakav je bio dok je postojao nije nam služio na čast; samo smo se brukali s njime.
Evo kako izgleda sajt našeg opštinskog kluba Vojvodina Tovariševo:
http://www.fkvojvodina.bap.rs/
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 12, 2015 10:19 am

Odlican im je sajt. Dobro kazes Pero, hvala Bogu da ne radi s obzirom kakav je bio Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 3:33 am

Pošto nam je sajt već duže vreme neaktivan zamolio bih Marjana ili Mileta da naprave sajt. Na internetu sam video link za besplatno kreiranje sajta http://www.sportlend.com/ a kako izgleda jedan od sajtova napravljen na ovoj strani možete videti na linku http://www.sportlend.com/fknapredakm-seniori/vest/pregled_vesti.
Veoma je bitno da sajtom upravljaju ljudi iz kluba jer sajt mora sadržati tačne i pravovremene informacije koje imaju jedino ljudi iz kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 11:37 am

Pero ovo ipak nije nacin da se napravi sajt. Backa nije seoski klub i potreban joj je ozbiljan sajt koji bi vodio neko ozbiljan, sajt sa domenom naravno. Mile i Marjan nemaju vremena a nisu ni strucni za te stvari. Ali svakako podrzavam da Backa treba da dobije sajt kao sto je slucaj sa vecinom klubova iz prve lige!
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 2:20 pm

Slazem se Rale. Backa zasluzuje ozbiljan oficijalni sajt ali to mora da vodi neko zaposlen u Backoj ko ide redovno sa klubom i ko bi pisao izvestaje. Pozeljno neko mladji. Ono sto je Calic Davor vodio je samo neki pokusaj to od samog pocetka nije slutilo na dobro jer momak ne prati fudbal uopste.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 3:25 pm

da li neko od nas vas moze da napravi sajt a ja obecavam da cu vas o svemu obavestavati .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sajt FK Backa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sajt FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» Backa Partizan 0-0
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: