Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti iz kluba

Ići dole 
+21
Gogi
Limanac
Admin
Шоне
x-man
Pera
sportista
Joca
MarjanRnic
BraneBP
Daki86
NorDerPG89
Напред Бачка
tebra bp
majstorBP
IstocnaTribina
dunavska76neman
ПлавоБели
ZarkoPG89
LjubiteljFudbala
Kleka
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimePon Sep 29, 2014 11:43 am

Нису уопште спортски прихватили пораз неки појединци из Панчева. Ко је мало пратио сајт спортин.биз могао је видети прошле године да исто тако неки појединци нису лако поднели кад је Бачка у ВФЛ запад однела прво место али прошло их је, проће и ове. Није то случај само са нама, видим да у свим лигама тако иде. Иако не знам 99 посто сам сигуран да Марјан није прешао код њих и да је и даље у Бачкој а зашто не коментарише на форуму, можда је заузет, можда је на путу, можда неће више да се дружи с нама Smile Једино не верујем да је код њих.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimePon Sep 29, 2014 11:10 pm

Evo mene evo vas ,davno je rekao Knjaz Milos Obrenovic :D
Nisam ja presao nigde hahah pa nije prelazni rok hahahaha a i imam dosta godina da bi mogao da igram aktivno fudbal u Srpskoj ligi :D
Molim vas da se ne ljutite na ponekog coveka iz Panceva sto tako pise ,covek nije informisan ... :D
Mozda me je pomesao sa rodjenim bratom koji zivi u Kovinu ... :o :D :o
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 30, 2014 9:28 am

Као што рекох ту је Марјан :D
Панчевци би мало да направе конфузију у редовима Бачке ја бих рекао. Досадили су и Богу и народ, гори су од оних са најлон пијаце :D
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 30, 2014 10:28 am

Ne treba im davati puno paznje, smorice se oni brzo. Nije im nista Backa kriva imali su mec u Sidu da pobede nisu pobedili i to je to.
Marjane evo Vas evo nas mi pobedismo danas :D
Idemo dalje!
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 30, 2014 10:53 am

Joca ::
Marjana nema vec neko vreme na forumu bas sam se pitao jel sve ok ali opet cisto sumnjam da bi otisao u Dinamo pored toliko klubova sve i da je ovde neki nesporazum. Kleka jel imas ti neki info???

Nisam bio sinoc na forumu, Marjan me preduhitrio.
Pisu pojedinci iz Panceva svasta i sto jeste i sto nije ali vecinom neistine. Nemojte obracati paznju na njih. Sve sto vas zanima ovde mozete pitati i saznati.
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimeUto Sep 30, 2014 11:18 am

Tu je Marjan nigde ne ide :D 8)
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimeSub Avg 22, 2015 10:11 am

U današnjime Nedeljnim Novinama sam pročitao članak da je gospodin Dušan Bajatović Bačkoj uplatio pozamašnu finansijsku donaciju!
Zaista gospodski gospodine Dušane Bajatoviću!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 2:52 pm

Taj ne bi dao donaciju ni rodjenoj materi. Ako je dao pare verovatno mu je cilj da se ukotvi u transfere sto ce Backa da pravi i sl...
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 2:58 pm

Cak i da je tako svaka mu cast
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 3:57 pm

Ja mislim da je bas tako kao sto kaze Ventilslav ali ako ce i Backa imati koristi od svega toga onda zasto ne. Samo treba gledati dugorocno da je klub jak i stabilan nevezano za izbore i stranke. Sto vise malih sponzora kako bi se doprinelo stabilnosti kluba. Puno bolje nego jedan jak koji ako prestane da finansira dolazi do katastrofe. Znam da Marjan ide ka tome.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz kluba - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz kluba
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» FK Backa - himna kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: