Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti iz kluba

Ići dole 
+21
Gogi
Limanac
Admin
Шоне
x-man
Pera
sportista
Joca
MarjanRnic
BraneBP
Daki86
NorDerPG89
Напред Бачка
tebra bp
majstorBP
IstocnaTribina
dunavska76neman
ПлавоБели
ZarkoPG89
LjubiteljFudbala
Kleka
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:07 am

MarjanRnic ::
Postovani Pero ,Hvala vam na primedbama i na pitanjima ,poslao sam adminstratoru foruma broj prodatih karata sa utakmice sa MOravcem a to je 463 sto cete i sami priznati jako malo s obzirom da deca i zene kod nas ne placaju ulaznice a da je oko 2.000.gledalaca docekalo kraj utakmice sa Moravcem to nam je pokazatelj da moramo bolje organizovati samu utakmicu i pojacati kontrolu na ulazu ,jasno je meni da narod nema para i da je za mnoge odvojiti 200.-dinara po utakmici iz kucnog budzeta velika suma te smo zato i odredili godisnju pretplatnu kartu za jesenju polusezonu u iznosu od 1.000.-dinara ovim putem apelujem na savest svih nasih vernih navijaca i simpatizera da kupe karte ,sto je svakako znacajna pommoc klubu ,Na prvoj utakmici smo prodajom karata pokrili sve troskove organizacije utakmice ...ja nemam dilemu da sve sto se tice finansija treba jasno obelodaniti i da svi budu upoznati sa situacijom u klubu ...

Raduje veliki broj dece na tribini, takodje puno devojaka na zapadnom delu je stvarno za pohvalu. Svakako je odlican i marketinski potez a omladina je nasa buducnost.

Ipak ono sto nije za pohvalu jeste broj ljudi koje sam video da prolaze i ne placaju.
Koga god su redari znali iz vidjenja taj je prosao bez karte a klub i ovako ne stoji posebno dobro kad su finansije u pitanju. Trebalo bi opomenuti redare

Edit: izgleda nisam najbolje procitao komentar, vi ste i spomenuli da treba bolje organizovati kontrolu ulaza.
Naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Odgovor   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:18 am

Poštovani Marjane, posećujem razne forume i na komentare iz Pančeva (patriota, ...) sam se iskreno govoreći prvo uplašio da su istiniti a nakon što sam se uverio da su neistiniti i razočarao u ljude koji mogu tako da razmišljaju.
U BAČKU uvek verujem i volim je što dokazuje moja posećenost utakmicama bez obzira na stepen takmičenja. Bačku sam prvi put gledao oko 1975. godine a od 1979. godine gledam non stop sa prekidom od možda nekih godinu dana. Bačku sam osim na domaćem terenu pratio i na mnogobrojnim gostovanjima što po Vojvodini što po ostalim republikama bivše nam Jugoslavije (u 2. i 3. stepenu takmičenja). Iskreno, voleo bih da nam Bačka bude stabilan klub kojim ćemo se i dalje ponositi a veoma me raduje i planiranje renoviranja stadiona. Sedim uvek na zapadu a dao bih predlog da se , ukoliko se bude stadion renovirao, uspravan pleh na krovu sa zapadne strane još malo spusti kako ne bi nanosio kišu na tribinu.
Drago mi je da odgovarate na sva pitanja bez obzira da li se nekom od nas to pitanje svidi ili ne. Štaviše, sva mišljenja treba čuti i razmotriti ih. Što više ljudi razmišlja to bolje za sve nas.
Ovom prilikom bih zamolio sve navijače da kupe kartu i tako pomognu klubu.
Privrženost klubu sam potvrdio kupovinom pretplatne karte.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:20 am

@Pero, od 2500-3000 po mecu tesko, ali ja ocekujem prosecnu posetu oko 2000 ljudi. Prvi mec je pokazao da je to realno i samo treba nastaviti sa radom u dobrom smeru. Igraci i strucni stab na terenu, uprava mozda sa marketingom, primetio sam letke i malo dalje od centra grada sto raduje mozda bi bilo dobro po ostalim delovima grada izlepiti, blizu skola i slicno. Mi navijaci smo tu da iscimamo oko sebe ljude i da svi zajedno ucestvujemo jer Backa je nas klub i simbol naseg grada. Divan je osecaj bio videti onoliko ljudi koji su dosli da bodre Backu, nije bila pozorisna publika Smile
Takodje mnogo je ljudi bilo iz Palanackih sela ali i van opstine sto raduje i nadam se da ce se nastaviti u tom smeru.

Pero sto se tice krova on se ne moze spustiti ja mislim, jedino ona dva pleha sa strana mogu da mozda budu visi ili podici tribinu malo, ili dodati osmi red jer ima prostora po celoj duzini, u jednom delu ljudi sede na betonu naslonjeni na upravnu zgradu, ako ste na zapadnoj strani znate sigurno za to.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:33 am

Uskoro pocinje skolska godina, treba neko iz kluba otici u skole, verujem da ce svaki direktor pronaci modus za jedan zajednicki skolski cas gde bi predstavnik Backe animirao decu i omladinu da dodju na stadion
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:40 am

x-man svaka ti je zlatna!!!

Jako dobar predlog.
Takve akcije su radili mnogi ozbiljni klubovi i to im se vratilo duplo vecom posetom.
Ne treba zaboraviti da je navijacka grupa Vojvodine "firma 1989" u jednom periodu imala takve akcije po Novom Sadu i da je njihova severna tribina narasla sa 300-400 ljudi na 2000 ljudi po mecu u periodu oko 2005-2008 godine, posle se smanjivali kad se kriminal upleo u grupu i do danas se nisu ocistili toga.

Jos je bolje kad se klub trudi da privuce publiku to uvek da rezultata.
Mnogi od te dece ce postati istinski zaljubljenici u FK Backu i u fudbal i sport uopste.
Neke ne zanima naravno ali na mnoge ce ostaviti utisak, i ja sam svoj prvi fudbalski mec pogledao upravo na stadionu Backe i tad sam znao za koga cu navijati Smile
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 7:53 am

To se mora odraditi odmah u prvoj nedelji, znam da nastavni plan i program dozvoljavaju to, to se u prosveti zove slobodna ucenicka aktivnost no da ne gnjavim sa strucnom terminologijom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Krov   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 8:22 am

@Kleka, izvinjavam se što nisam bio precizan; nisam ni mislio da se krov spušta već da se zatvori praznina između krova i tribina jer sam često bio u prilici da krov ne pomaže jer je vetar nanosio kišu između tog prostora. U svakom slučaju hvala na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 9:05 am

x-man ::
Uskoro pocinje skolska godina, treba neko iz kluba otici u skole, verujem da ce svaki direktor pronaci modus za jedan zajednicki skolski cas gde bi predstavnik Backe animirao decu i omladinu da dodju na stadion

Форум је одличан, ажурни сте и свашта може да се види, доста паметних ствари може да се прочита а ово је свакако један од бољих проблема. Приближити клуб омладини и нагласити зашто треба да навијају за клуб из свог града, можда и поделити неке ситнице а клупским обележјима. Буквално бесплатно и са мало труда анимирати омладину и будуће симпатизере клуба.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 9:55 am

Pera ::
@Kleka, izvinjavam se što nisam bio precizan; nisam ni mislio da se krov spušta već da se zatvori praznina između krova i tribina jer sam često bio u prilici da krov ne pomaže jer je vetar nanosio kišu između tog prostora. U svakom slučaju hvala na odgovoru.

Meni je jasno na sta mislis. Evo na slici sa neke prijateljske docarano.

http://postimg.org/image/bx8n550o7/c13ebc6b/

Kad krene vetar uz kisu suv ostane samo dao gde je ta loza i tuda oko zgrade. Kad bi se zatvorilo na ta dva mesta suv bi bio ceo stadion.
Isto se slazem da bi bilo super kad bi bilo uslova za sve plave stolice i te detalje dole sve osim stepenica ofarbati u tamno plavo kao sto je i ostatak a samo upravnu zgradu i tu limariju sa dve strane u svetlo plavo. Vrhunski bi izgledalo.

@Marjane, koliko je izvodljivo da se ograda malo spusti i da dodje osmi red stolica celom duzinom kako su i ostale, mislim da ima dovoljno prostora cak i u tom delu gde je zgrada.


Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 12:50 pm

Zavrsila se emisija na SOS kanalu u kojoj su gosti su bili Trivo Ilic i Lazar Vjestica i sa njima najbolji igrac drugog kola, igrac Backe Marko Zecevic.
Ukratko rekli su sve ono sto vecina nas ovde na forumu zna Smile
To je uglavnom bilo za siri audotorijum tako da ko nije gledao nije mnogo propustio 8)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz kluba   Novosti iz kluba - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz kluba
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» FK Backa - himna kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: