Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 49 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
deki




Број порука : 4
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeNed Okt 25, 2015 6:53 pm

dajte neke slike
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimePon Okt 26, 2015 12:11 am

Ventilslav ::
Pera i ja smo ocistili zapadnu tribinu i ofarbali ograde, da je bio bar jos jedan bilo bi daleko lakse i brze,no sta je tu je, bitno je da je uradjeno.

Bilo mi je drago da sam makar mizerno pomogao klubu. Kada god budete pravili akcije (da budu vikendom) računajte na mene.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimePon Okt 26, 2015 4:49 am

Pera ::
Ventilslav ::
Pera i ja smo ocistili zapadnu tribinu i ofarbali ograde, da je bio bar jos jedan bilo bi daleko lakse i brze,no sta je tu je, bitno je da je uradjeno.

Bilo mi je drago da sam makar mizerno pomogao klubu. Kada god budete pravili akcije (da budu vikendom) računajte na mene.
Hvala svima koji poput tebe Pero dodju i pomognu klubu ,ako bi neko mogao popodne da dodje i da pomogne da se operu reklame na stadionu mnogo bi nam znacilo ...
Hvala svakom ko izdvoji vreme i dodje ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeČet Nov 05, 2015 7:51 am

Dokle se stiglo
u obezbeđivanju sredstava za 3000 stolica?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeSre Nov 11, 2015 4:35 am

SirkBP ::
Dokle se stiglo
u obezbeđivanju sredstava za 3000 stolica?
JOs uvek se ceka da se ova akcija pokrene po zavrsetku sezone sa lokalnom samoupravom Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeSre Dec 09, 2015 7:20 pm

Procitao sam u dnevniku da je problem lokacija. Marjane zar ne bi moglo negde kod Bagremare? Taman postoje paviljoni gde fudbaleri mogu da odmaraju, postoje njive koje se za male pare mogu uzeti, jedna je dovoljna ona koja je direktno pored onih klupa gde se rostilja a pri tom nije podvodno jer je na lepoj visini.

"Терен с вештачком травом

Скупштини је присуствовао и члан ИО ФСС Марјан Рнић, који је навео да је претходни четворогодишњи период био јако тежак за фудбал и осврнуо се на добијање терена са вештачком травом. ФК Бачка и локална самоуправа су конкурисали за добијање терена код ФСС и, по речима Рнића, на добром су путу да га и добију. Међутим,проблем је где га поставити.

- Покушали смо са локалном самоуправом да се тај терен постави поред терена Крила Крајине,међутим,неће моћи па ћемо морати да потражимо нову локацију. Велика би била штета да се такав терен пропусти, то је донација од 180.000 евра. Непримерено би било да не прихватимо ову инвестицију која пуно значи за развој фудбала. Претпостављам да ћемо наћи заједничке интересе и поставимо терен са вештачком травом – рекао је Рнић."

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeSre Dec 09, 2015 11:00 pm

Bagremara pripada Karadjordjevu,ne Palanci, ako se ne varam :D a i greh bi bilo jos devastirati onu ionako razredjenu sumu... Kod Krila negde se mora...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 12:32 am

Ili jednostavno srusiti betonske terene na rekreacionom i njih prebaciti na drugo mesto. To je velik prostor, mislim da stadion moze tamo srativsa sve tribinama, tj. siguran sam da moze.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 1:37 am

Da li može da se izbije istočni ulaz za sadašnji stadion recimo iz ulice Žarka Zrenjanina? Čini mi se da tamo ima jedna stara kuća što se prodaje i plac ide taman pored magacina Podunavlja. Mislim da je to manji posao od recimo izmeštanja betonskih terena na rekreacionom što je napisao Ventilmir.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitimeČet Dec 10, 2015 8:55 am

Ili tamo gde su fudbalski tereni kod Majevice, ima gomila praznog prostora. Iako ta lokacija nije najreprezentativnija za Palanku, no nije ni losa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 20 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 20 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 49 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: