Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 68 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 11:45 am

MarjanRnic ::
naravno ,radujem se susretu sa njima ,bide to pravo zadovoljstvo za sve od igraca preko publike pa neka pobedi bolji king
Joj koje crno zadovoljstvo, sve utakmice sa njima su pravi vasari, jos samo fali mecku da dovedu sa sobom pa da dozivljaj bude potpun. Ne zna se dal je gora stoka koja se skupi da dodje da navija za njih ili njihovi funkcioneri, sudije i delegati. Sve u svemu utakmice sa njima nagone na povracanje, bukvalno. Uostalom videcete i sami i seticete se ovih mojih reci. Utakmice sa njima su sve osim fudbala i sporta. A prave utakmice za uzivanje i zadovoljstvo su oni pravi stari srpski lokalni derbiji. Posle cu postaviti snimak jednog od njih.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 12:18 pm

Uz vest da Spasa ostaje na mestu trenera vest da se radi na izradi šalova i majica je pravo osveženje. Čestitam od sveg srca.
Kao što su i drugi predložili mislim da je u početku najbolje da krenete sa manjom količinom (100-150 komada) i da najavite kada će biti u prodaji kako bi ljudi poneli novac a najbolji termin je pre početka neke utakmice. Ne znam koji je vremenski period potreban da se ovo uradi ali u vreme savremenih mašina mislim da se ovo može brzo uraditi. Ne znam koliko je to izvodljivo ali bilo bi lepo da to uradite pred utakmicu sa Metalcem kada očekujem odličnu posetu.
Ovom prilikom pozdravljam našeg bivšeg igrača legendu Mešu Čekovića i pozivam ga da se pridruži ovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 12:25 pm

Uz dres kao poklon moze se uruciti pretplatna karta za sledecu sezonu
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 12:40 pm

Nervno ::
MarjanRnic ::
naravno ,radujem se susretu sa njima ,bide to pravo zadovoljstvo za sve od igraca preko publike pa neka pobedi bolji king
Joj koje crno zadovoljstvo, sve utakmice sa njima su pravi vasari, jos samo fali mecku da dovedu sa sobom pa da dozivljaj bude potpun. Ne zna se dal je gora stoka koja se skupi da dodje da navija za njih ili njihovi funkcioneri, sudije i delegati. Sve u svemu utakmice sa njima nagone na povracanje, bukvalno. Uostalom videcete i sami i seticete se ovih mojih reci. Utakmice sa njima su sve osim fudbala i sporta. A prave utakmice za uzivanje i zadovoljstvo su oni pravi stari srpski lokalni derbiji. Posle cu postaviti snimak jednog od njih.
Nervno potpuno se slažem sa tobom. Jeste da bi gostovanje ova dva kluba privuklo dosta publike ali njihovi takozvani navijači bi nam napravili haos na tribinama i na terenu. Nisam siguran da bi ove utakmice donele kvalitet kao što je bio na utakmici sa Javorom. Utakmice treba da privuku cele porodice ali teško da bi neko doveo decu na njihovo divljanje. Već sam ranije naglašavao da je na Bačkinom stadionu lepo videti i staro i mlado, i muško i žensko. Pravi užitak doći na utakmicu a ne da nam je divljaci pokvare.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 12:41 pm

Ja jesam navijac partizana ali bih svakako navijao za Backu.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 3:42 pm

Ovo je praznik fudbala, ovako se voli Sloboda u Uzicu, uzivajte
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 6:25 pm

Evo me sa slave pa ako promasim neko slovo ne zamerite. Pero sto se tice majica mislim da je za pocetak brojka od 100 majica cak i puno, sta znam ali uz reklamu mozda i nije svakako ne mogu da propadnu... A svakako raduje pokretanje sa nule kad je marketing u pitanju.

Pero to je sustina sto si rekao za "navijace", ne bi dosli ljudi familijarno kako je to kod nas obicaj jer sigurno niko ne bi doveo malo dete ili zenu na takvu utakmicu ja prvi ne bih bas zbog tih divljaka sto bi dosli da prave nered. Ne bi to samo dosli Beogradjani i ljudi sa strane nego bi bilo i Palancana tih koji su organizovani u te grupacije. Videli smo svi sta je bilo na derbiju gde su se huligani mlatili jedni preko drugih a sve preko istocne tribine gde je dosao normalan svet da gleda fudbal. Inace sam kao vecina na ovom forumu navijam samo za Backu ali ne bih voleo da nam gostuju dobro Nervno kaze video je covek sve. Ko zna sta bi nam sa stadionom stoka uradila sto dodje samo da divlja bez obzira sto kod nas na istoku i nema sta da se pokida ali opet takve fudbal ne zanima niti uzivanje i pravo navijanje pa makar i organizovano ja nemam nista protiv nego to podrzavam ali ono sto rade je katastrofa. Sto je za Uzicane derbi sa Borcem iz Cacka i Kragujevackim Radnickim to je za nas utakmica sa Novim Sadom, Spartakom, Zrenjaninskim Proleterom a evo zbog Patriote da kazemo i sa Dinamom iz Panceva, na tribinama bi bilo ludo i nezaboravno :D

Nervno odlican je snimak to je prava fudbalska atmosfera tako se navija za svoj grad i nadam se da ce Sloboda isplivati i vratiti se gde joj je mesto vidi se na snimku puno ljudi u Slobodinim dresovima, FF na nivou.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 11:09 pm

Po meni mislim da ce se to nerazumno i nesportsko ponasanje navijaca da ne kazem huligana resiti u saradnji drzavnih organa i FSS ,drakonskim kaznama kako to predvidja predlog Zakona ...u Evropi imate tri kategorije ljudi koje dolaze na stadione
1.Publiku to su oni koji dolaze i gledaju fudbal jer ga vole
2.Navijace to su oni koji obozavaju svoj klub i svesrdno navijaju za njega
3.Huligane ili izgrednike koji se drakonski kaznjavaju slucaj Engleske na stadionu je Sudija i tuzilac i odmah tj. cim se napravi nesto u roku od sat vremena se lice osudi i ide na izdraavanje kazne zato i nema zastitne ograde izmedju terena i tribina ...
Da podsetim na slucaj protiv Javora kada je publika sa istoka isprovocirana pomocnim sudijom i glavnim krenula u teren da nije bilo ograde ko bi ih zadrzao da ne udju i naprave prekid utakmice ...???
Ko bi bio ostecen naravno Backa jer bi bila kaznjena a sudiju bi bilo bas briga ,zar ne .?
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 3:11 am

Nas su sudije nebrojeno puta drasticno ostetile, pokrale, to je vec postalo standardno kad je Sloboda u pitanju, samo zato sto smo se zamerili mocnicima i sto smo hteli da igramo posteno kao i vi sada, ali od te postene igre nema nikakve vajde vec samo stete.Ili ces igrati kako naredi tata ili cao iz lige kao sto se nama desilo [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 3:55 am

Nervno zao mi je sto vam se to desavalo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 47 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 47 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 68 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: