Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 3:08 pm

Covece, pa niko od nas ne zeli nista lose Backoj, pogotovo ne ja koji sam iz BP i koji pratim Backu sa jednim duzim prekidom skoro dve decenije. Samo skrecemo paznju na moguca sranja iz razloga da ih uprava predupredi, tj.da ih shvati ozbiljno. Ja prosto nekad ne razumem neke ljude... A ako se ne sme brinuti za svoj klub onda ok.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 1:27 am

Ventilmir ::
Covece, pa niko od nas ne zeli nista lose Backoj, pogotovo ne ja koji sam iz BP i koji pratim Backu sa jednim duzim prekidom skoro dve decenije. Samo skrecemo paznju na moguca sranja iz razloga da ih uprava predupredi, tj.da ih shvati ozbiljno. Ja prosto nekad ne razumem neke ljude... A ako se ne sme brinuti za svoj klub onda ok.

Briga je ok . Ali pisati dezinformacije me nervira. NE ti . Bilo ko. To sa mo diže tenziju bez ikakvog osnova.
Čak je i bolje prećutati i kad imaš neku proverenu informaciju nego pisati svašta bez osnove
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 3:09 am

Nagibe odjebi od mene, rekao sam ti da me se manes!
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 8:28 am

nagib ::
@ventil i @aimar .... ako Bačka ne bude igrala super ligi a vas dvojica sa vašim pesimističkim postovima tj komentarima budete u pravu ja ću da vam popušim racku , ali ako vaše pesimističko pisanje (pišanje) po forumu ne bude na kraju stvarnost .. onda ima da mi vas dvojica svaki dan duvate u "frulu"....


Ajde molim vas smanjite te pesimističke gluposti !!! I onaj goran123 sa njegovim "vizijama" kao i miki veliki i milko i gomila PESIMISTA, da ne upotrebim neku drugu reč, su mi i NAMA (mnogima članovima foruma) preseli sa tim pesimizmom i glupostima iz fantazije im i snova ....

BAČKA JE U SUPER LIGI  i ako vam nije drago i ako se bojite nečega idite i lečite se !!!!
Ako vam treba pomoć srediću vam preko veze kod doktorke  Konjević Lovre Branislave psihijatra i  kod dr. Milene Miletić  psihologa !!!!!

I to vam ozbiljno govorim jer sam radio u DZ .....i nećete čekati u redu !!!!!!


PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 1264396300  PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 1264396300
Ja samo komentarisem ono sto cujem a tebi ako se ne svidja ti nemoj da citas,sto se tice pomenutih doktora ocigledno je da i nisu neki strucnjaci cim tebi nisu pomogli i pored veze koju si imao.
Nazad na vrh Ići dole
backisti




Број порука : 10
Join date : 06.03.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 5:31 pm

ljudiii jel ima novosti da dolazi neko?i jel se zna nesto ko ce ostati?kaze mi drug da se prica da ce Meri iz Vose doci,sada ne znam koliko je to tacno...
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 6:54 pm

Georgijevic iz napretka na pozajmici u indjiji, istice mu ugovor sad na kraju sezone i cuo sam da su ga iz backe kontaktirali, igrao je u partizanu odlican napadac, koga je gledao u indjiji nek napise neki kom. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 2:39 am

maurinjo ::
Georgijevic iz napretka na pozajmici u indjiji, istice mu ugovor sad na kraju sezone i cuo sam da su ga iz backe kontaktirali, igrao je u partizanu odlican napadac, koga je gledao u indjiji nek napise neki kom. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733

Dečko je brz i spretan kao mačka. I dade nam 2 komada laganica .... Šta ćeš više PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 3:56 am

nagib ::
maurinjo ::
Georgijevic iz napretka na pozajmici u indjiji, istice mu ugovor sad na kraju sezone i cuo sam da su ga iz backe kontaktirali, igrao je u partizanu odlican napadac, koga je gledao u indjiji nek napise neki kom. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733

Dečko je brz i spretan kao mačka. I dade nam 2 komada laganica ....   Šta ćeš više PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733
Juce je potpisao za Vojvodinu
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 5:30 am

miletesic01 ::
nagib ::
maurinjo ::
Georgijevic iz napretka na pozajmici u indjiji, istice mu ugovor sad na kraju sezone i cuo sam da su ga iz backe kontaktirali, igrao je u partizanu odlican napadac, koga je gledao u indjiji nek napise neki kom. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733

Dečko je brz i spretan kao mačka. I dade nam 2 komada laganica ....   Šta ćeš više PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733
Juce je potpisao za Vojvodinu

Nek mu je sa srećom PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 6:37 am

Nije Georgijević bio u Inđiji na pozajmici iz Napretka,nego Lemajić.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 9 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: