Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorPoruka
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimePet Sep 30, 2016 9:16 am

Dugo se nisam oglasio posto mnogi pisu kako se forum umrtvio ajde malo da ga ozivimo mada znam da mnogi ovde ne vole kada ja pisem. Zeleo bih da pitam navijace koji su zaista prarili utakmice Backe od kada je dosao Djuric kako vam se cini stoperski tandem Djuric Ilic? U prva 3 kola protiv protiv Partizana, Vose i Javora( euro gol) nismo imali napad primili smo samo 2 gola tada nam je odbrana bila najbolji deo tima. Pogledajte statistiku poslednjih par utakmica koliko golova primamo a poceli smo da igramo bolje u odnosu na pocetak sezone.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimePet Sep 30, 2016 3:15 pm

Nisam najbolje razumeo pitanje ali Đurić nije igrao protiv prtizana ... Ilić je naš trenutno najbolji štoper i to sam mu lično u lice rekao na prijateljskoj utakmici protiv Rada, kada sam ga navatao na tribini.
Ima i on svojih grešaka u toku utakmica ali je definitvino odnos dobrih poteza i pogrešaka u korist dobre igre.
Đurić je odigrao tek 4 ili 5 utakmica i vidi se kvalitet koji je nepobitan , pogotovo u toj mislikm prvoj utakmici protiv Rada u Palanci , ali mu treba još malo da se uklpi u tim.

kartone koje je dobio je čist rezultat sudijske sugestije da sude protiv nas. Pogotovo onaj minimlani kontakt protiv zvezde kada je dosuđen penal.
To da nije zvezda u pitanju niko nikada ne bi svirao ....
Definitivno moje mišljenje je da su Đurić i Ilić prva postava štopera u trenutnoj situaciji .....

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 3733535733 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 3733535733

Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 01, 2016 7:06 am

Samo malo ::
Dugo se nisam oglasio posto mnogi pisu kako se forum umrtvio ajde malo da ga ozivimo mada znam da mnogi ovde ne vole kada ja pisem. Zeleo bih da pitam navijace koji su zaista prarili utakmice Backe od kada je dosao Djuric kako vam se cini stoperski tandem Djuric Ilic? U prva 3 kola protiv protiv Partizana, Vose i Javora( euro gol) nismo imali napad primili smo samo 2 gola tada nam je odbrana bila najbolji deo tima. Pogledajte statistiku poslednjih par utakmica koliko golova primamo a poceli smo da igramo bolje u odnosu na pocetak sezone.
Strasno je koliko si ti pristrasan,svako ko je gledao protiv Lucana prvo poluvreme mogao je da vidi koliko je Klisura tanak igrac a to sam ti vise puta pisao,za njega je plafon treca liga veruj mi.
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimeSub Okt 01, 2016 7:24 am

Nakon svega Klisura mi ne bi igrao vise!!! Nek on silu sprovodi u Proleteru ili Kabelu pre!!! Da je valjao igrao bi u Spartaku ali jok najurise ga oni zato nam ta ekipa dade sest komada u dve utakmice a mi njima jedan!!! Sto se tice menadzera na forumu i aimar je menadzer ali mnogo manje dosadan i pristrasan. Nije Klisura Pujol jbt!!!
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimeNed Okt 02, 2016 1:23 am

vlada budala ::
Nakon svega Klisura mi ne bi igrao vise!!! Nek on silu sprovodi u Proleteru ili Kabelu pre!!! Da je valjao igrao bi u Spartaku ali jok najurise ga oni zato nam ta ekipa dade sest komada u dve utakmice a mi njima jedan!!! Sto se tice menadzera na forumu i aimar je menadzer ali mnogo manje dosadan i pristrasan. Nije Klisura Pujol jbt!!!
Ma kakav menadzer,obican sam navijac kao i ti.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitimeNed Okt 02, 2016 4:48 am

Rodjak jednog fudbalera je Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 21 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: