Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najava kola

Ići dole 
+8
Nervno
Kleka
DimaBP
x-man
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Carapan
Pera
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:03 pm

Da ali mi neigramo privatne nego sluzbene utakmice. Druzba je druzba a sluzba je sluzba.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:04 pm

PLAVOGARDISTA ::
Da ali mi neigramo privatne nego sluzbene utakmice. Druzba je druzba a sluzba je sluzba.
slazem se samo kazem kako se ponasa posle utakmice king
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:05 pm

Da bude još zanimljiviji pevajte mu - Sofija, Sofija, vaš je glavni grad... :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:12 pm

Carapan ::
Da bude još zanimljiviji pevajte mu - Sofija, Sofija, vaš je glavni grad... :D
hahahah nisu valjda takvi ljudi iz NIS ,valjda sam dobro napisao kaze se iz NIS a ne iz NISA ..???
kude je taj Nis .?
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:24 pm

Niš je mesto pored carskog grada, Kruševca. :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:27 pm

Carapan ::
Niš je mesto pored carskog grada, Kruševca. :D
Moze i tako hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 12:34 pm

MarjanRnic ::
PLAVOGARDISTA ::
"Cuveni maslakovic" sudi Bezanija-Zemun
hahha i sta mislite kako ce se utakmica zavrsiti hahah ja mislim 2-1 za Bezaniju a vi .?

Ovi Beogradjani su smesni kao bioskop. Prvo hoce da guraju zemunsku gerantologiju u jsl, pa kad vide da ovi nemaju snage za to, a Bezanija nekim cudom nakupila te bodove, onda "oh hajde bezaniju". Ne bi me iznenadilo da na zimu dovedu hrpu dobrih igraca iz jsl samo da bi im se jos jedan beogradski klub plasirao u jsl da bi lakse namestali, ali nece im ni to pomoci :D

Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 1:00 pm

Ventilslav ::
MarjanRnic ::
PLAVOGARDISTA ::
"Cuveni maslakovic" sudi Bezanija-Zemun
hahha i sta mislite kako ce se utakmica zavrsiti hahah ja mislim 2-1 za Bezaniju a vi .?

Ovi Beogradjani su smesni kao bioskop. Prvo hoce da guraju zemunsku gerantologiju u jsl, pa kad vide da ovi nemaju snage za to, a Bezanija nekim cudom nakupila te bodove, onda "oh hajde bezaniju". Ne bi me iznenadilo da na zimu dovedu hrpu dobrih igraca iz jsl samo da bi im se jos jedan beogradski klub plasirao u jsl da bi lakse namestali, ali nece im ni to pomoci :D

Prvo mesto se osvaja to se ne poklanja
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:10 pm

Napredak je krenuo i oni se nece zaustaviti. U Palanci bod im je dosta a ostalo ce pobedjivati, vi cete svakako negde kiksnuti, dobra prilika je Novi Sad. Drugo mesto je za vas a nije ni to lose jeste lepse uci kao sampion ali ovo je realnije. Svakako veliki uspeh ako uspete to.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:17 pm

Miki Veliki ::
Napredak je krenuo i oni se nece zaustaviti. U Palanci bod im je dosta a ostalo ce pobedjivati, vi cete svakako negde kiksnuti, dobra prilika je Novi Sad. Drugo mesto je za vas a nije ni to lose jeste lepse uci kao sampion ali ovo je realnije. Svakako veliki uspeh ako uspete to.
Mi gledamo samo sebe ,neka Napredak igra i mi cemo ,ne znam zasto bi i nereseno sa njima bio neuspeh za nas kuci .? ako odigramo nereseno sa njima opet ce izmedju nas biti bodovna ralzika od dva boda u nasu korist ..?
ko ima tezi raspored do kraja jeseni mi ili oni .? oni nisu prosli za sada ni jedan tim iz gornjeg dela tabele sem CSK a mi smo sa svima vec odigrali ... bounce po meni svako treba da gleda sebe i mesto koje vodi u JSL je odlicno ja bih sada potpisao da smo drugi i da je kraj prvenstva pa to je istorijski uspeh ne samo Backe vec celog Vojvodjanskog fudbala .. king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najava kola - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najava kola
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 16.kolo: FK Moravac Orion (Mrštane) - FK BAČKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: