Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najava kola

Ići dole 
+8
Nervno
Kleka
DimaBP
x-man
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Carapan
Pera
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 2:57 am

Na Arenu sam mislio, a da Bežanija - standardno.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 3:35 am

Ventilslav ::
Zasto ga njegov zamenik ili sta vec i usput clan Backe Uros Malinovic ne pita zasto sve to radi, zasto ignorise i zasto nece da opstina stane iza kluba? Kao sto finansira pivaru. To za pocetak, a verujem da cemo se morati nakupiti i sve to objaviti na Fejsbuku pre toga. Previse je on sebi dao za pravo.
Zato što se SNS i SPS organski ne podnose i koalicija opstaje samo zbog pritiska iz BG-a.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 3:50 am

DimaBP ::
Ventilslav ::
Zasto ga njegov zamenik ili sta vec i usput clan Backe Uros Malinovic ne pita zasto sve to radi, zasto ignorise i zasto nece da opstina stane iza kluba? Kao sto finansira pivaru. To za pocetak, a verujem da cemo se morati nakupiti i sve to objaviti na Fejsbuku pre toga. Previse je on sebi dao za pravo.
Zato što se SNS i SPS organski ne podnose i koalicija opstaje samo zbog pritiska iz BG-a.
a mi kao klub trpimo njihova ne slaganja ,sta nam je sudbina dragi boze .!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 9:58 am

miletesic01 ::
Ventilslav ::
Ako mozete napisati ovde da li su Backoj otpisani dugovi kada je ugasena ili sta vec fk Backa i "osnovana" ofk. Ako su ti dugovi otpisani na racun opstine onda ima nekog smisla zasto se Djedovac inati, ako to nije slucaj onda za Djedovcevo ponasanje nema ama bas nikakvog opravdanja. Svejedno i da je otpisan dug nije pravno da se ne finansira ofk Backa, a i ipak ovo verovatno nije slucaj jer su pare uplacene mislim maja 2014te, tako da...ne znam
sustina je sledeca kod pripajanja ,objavi se oglas u novinama i pozovu svi kojima se duguje da se prijave i ako se neko prijavi da ima potrazivanja ona se prenose na klub kome se pripaja .posto se u slucaju Backe niko i slovima NIKO nije prijavio da mu Backa duguje svi ti dugovi koje je imala Backa se brisu i nepostoje ,nadam se da je sada svima jasno sve ...Posto se niko nije prijavio u ostavljenom roku od 30 dana u periodu od 12.juna do 12.jula 2015.g a pozvani su preko oglase oni gube pravo na potrazivanja i ne postoji vise ni jedan pravni lek kako bi ostvarili neka svoja bivsa potrazivanja koja su imali , :D  Mozda iz ovoga nauci nesto i MIki veliki i patriota oni  su ugasili dinamo i presli dva  ranga nize i na taj nacin otpisali obaveze koje je Dinamo imao prema tome izabrali su losu opciju ili niko njih nije hteo da im se pripoji ili su kasno krenuli u postupak ali to je vec njihova stvar ...

Lepo onda, onda tek nema nikakvo pravo da finansira pivaru a ne Backu, i jos mi je nejasnije.
A sto se tice odbornika, tamo ima hrpa priglupih lopina i na njih se takodje ne treba obracati previse paznje ako nesto pogresno izglasaju, a nadam se da nece. Niti ste vi cudaci, niti smo mi cudaci sto hocemo klub u ligi nego bi jedino bilo da su oni mega idioti, a jos imam vere da nisu.

I molim vas, nemojte odustajati od cilja superlige ukoliko opstina ne stane iza kluba, jer cemo se svi mi pobuniti, pocecemo sa peticijama, sto ce potpisati 50.000 Palancana ako treba, a ako im ni to nista ne bude znacilo nakupicemo se ispred opstine, ulaziti im u prostorije i sve, ali necemo dozvoliti da ovaj plan propadne zbog bahatosti lokalnih kvazi-politicara.

Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 9:59 am

Čuj odbornici, pa i oni koji imaju čime, ne smeju da misle.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 10:06 am

Na politicare ne treba obracati paznju, sto dalje fudbal i politika. Do sad je uradjeno i previse bez njih. Bolje i Backa u 3. ligi kao stabilan klub, malo preurediti istok, na zapad staviti sve plave stolice i limove sa strane u plavo ofarbati i dovidjenja.

STOP MAFIJI!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 10:55 am

Zasluzujemo superligu, a opstinare cemo pritisnuti ako budu nastavili da kenjaju.

Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:20 pm

Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:27 pm

Nervno ::
Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?

Nervno, nas su poneli uspesi u prethodnih 7 kola i odlična igra naših momaka. Jeste da je jako rano ali smo željni uspeha i nemoj zameriti na ovoj euforiji. Niko ništa ne zna, da zna ne bi se fudbal ni igrao. Jednostavno odrasli smo ali imamo dečji duh (radujemo se uspesimo ko detetu kada daš lizalicu).
Mi bismo voleli da uđemo u super ligu a da li ćemo ući pokazaće vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:42 pm

Pera ::
Nervno ::
Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?

Nervno, nas su poneli uspesi u prethodnih 7 kola i odlična igra naših momaka. Jeste da je jako rano ali smo željni uspeha i nemoj zameriti na ovoj euforiji. Niko ništa ne zna, da zna ne bi se fudbal ni igrao. Jednostavno odrasli smo ali imamo dečji duh (radujemo se uspesimo ko detetu kada daš lizalicu).
Mi bismo voleli da uđemo u super ligu a da li ćemo ući pokazaće vreme.
Razumem nas navijace, evo i mi smo u kao nekoj euforiji, vec smo isplanirali da dobijemo Indjiju kuci i Kragujevac u gostima pa da se umesamo u borbu za Super Ligu sto u nasem slucaju to trenutno izgleda kao naucnafantastika obzirom kakvo je stanje u klubu, nego mi cudno za Mila kao ozbiljnog coveka i rukovodioca jednog kluba kako olako planira plasman u Superligu i kako je isplanirano gde ce i koliko bodova se osvojiti sto je malo neozbiljno, ako vec nesto nije dogovoreno. Ne zamerite Mile ne mislim nista lose samo zapazam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najava kola - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najava kola
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 16.kolo: FK Moravac Orion (Mrštane) - FK BAČKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: