Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Ići dole 
+8
Neko
dunavska76neman
Rale BP
DimaBP
Pera
x-man
miletesic01
Admin
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 11:01 am

Razuverili ste me na sreću. Svaka čast momci! Hajde da pobedimo sve do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 11:20 am

0-0 u Surdulici , od njih odneti bod to je ko 3 boda bilo gde super samo ovako nastavite! :D
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 12:09 pm

10 utakmica bez poraza smo nanizali Smile Moram priznati da me je ovaj bod najvise tek sam ga potajno prizeljkivao. Igramo fenomenalno ovog proleca i bas mi je krivo sto nas je sudija onako osakatio protiv Javora videlo se da smo kvalitetnija ekipa cak i od njih iako su odlicni. Bili su bolji u prvih 20 minuta i to je to i negde u drugom poluvremenu imali su svojih 10 minuta. Mislim da ne bi trebalo odustajati od kupa Srbije i da bi tu mozda mogli da prodjemo u 1/8 finala pa mozda cak i 1/4 finale nikad se ne zna sto da ne. Dobra je ovo ekipica.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 12:24 pm

Ja kad sam razmišljao pre utakmiceo očekivanja, nekako sam se pritajno nadao bodu jer su imali 4 boda prednosti u odnosu na sledećeg i mislio da nema potreba da baš im se gura da i ovu dobiju tako da su molitce uslišene mi dobili bod oni ostali sa 4 boda prednosti, svi srećni! :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 11:51 pm

Sta da vam kazem jos jedna vrlo-dobra igra nase Backe .Domacin se nije nista pitao imali su jednu polu sansu mi jednu sansu i tri poluprilike ... :D
sudija Nemanja Petkovic odlican a pomocnici hahhaha to su blizanci od Maslakovica hahha kakvi likovi oni su za Ginisa ... :D
Ljudi iz uprave Radnika i publika vise nego korektna ,hvala im na srdacnom prijemu i cestitkama koje su nam uputili posle utakmice ,divni i posteni ljudi .Rekli su nam da je Backa jedini tim koji ih je i jesenas kao i juce nadigrao cheers
Kada saberem tok prvenstva do sada ,ostaje mi veliki zal sto bar nismo nekoga u zadnje tri utakmice pobedili jer da imamo dva ili tri boda vise velika je verovatnoca da bi zavrsili na drugom mestu ....pogledajte raspored do kraja sa 57 bodova se osvaja drugo mesto ... :D bounce Basketball cheers king
Idemo dalje i igramo pa sta nam bog i sudbina odredi king ☀
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2015 12:58 am

Sve je bilo super samo jos da smo dali gol .
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2015 10:15 pm

Marjane ljudi iz uprave Radnika mozda jesu divni ali to koliko su posteni o tome bi se dalo raspravljati samo sto ovo nije forum za te stvari. Verovatno ste hteli reci posteno su priznali da ste ih nadigrali Wink
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 03, 2015 11:21 pm

da cak su i to priznali da smo najbolja ekipa u ligi :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 2:11 am

Sve je to ok ali bodovi i pozicija na tabeli se jedino gledaju i najbolje su merilo Smile
Vi u ovom momentu mozda imate ekipu za trece mesto ali gleda se cela sezona. Sto se tice ove polusezone ni tu niste najbolji. Radnik je skupio 26 bodova, Metalac 23, Backa 22 pa onda Javor 20. Prve tri ekipe su od prvog kola znale sta zele i tuy su gde su vi ste kasno upalili motore verovatno da vidite koliko mozete i to je to. Tako meni izgleda. Da li cete sledece sezone dobiti priliku videcemo ali konkurenti za visi rang ce svakako postojati, imaju vise para i opet ce vam biti tesko da udjete u superligu da ne kazem nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 2:26 am

sve je moguce pa cak i za nemoguce treba samo malo vise vremena ... :D king cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA   26. kolo: FK Radnik - FK BACKA - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 25. kolo: FK BACKA - FK Javor
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 27. kolo: FK Indjija - FK BACKA
» Bačka - Radnik, 25.8.2018. 20h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: