Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ФК Бачка слике

Ići dole 
+4
Шоне
napredBacka
Киламанија
Rale BP
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeČet Apr 30, 2015 11:02 am

Да започнемо тему, ко шта има нека качи. Ко зна да прави ,нека прави :D

Ево за почетак нешто од мене :
ФК Бачка слике Untitled-1

Већа резолуција
http://www.dodaj.rs/f/1J/11r/2Prh4y6F/untitled-1.jpg
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimePon Maj 04, 2015 9:55 am

Dobra tema i lepo je sto se fura cirilica na nasim slikama tako i salove i majice treba raditi.
Inace "Kilamanijak" ako umes sa fotosopom evo jedna ideja.
https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/28ix3ro.jpg
To je nocna panorama grada i bilo bi lepo nekako preko celog gornjeg dela slike odnosno preko neba staviti grb Backе cheers
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimePon Maj 04, 2015 1:29 pm

Добра идеја Wink
Кила буразере верујем да ћеш ти то добро одрадити 8)
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 3:11 am

Нисам ја неки професионалац, мало нешто знам да радим у фотошопу. Углавном одчина идеја , ако може још неких идеја и ако неко зна исто да барата са истим програмом нека качи слике. Ево нешто на тај фазон од мене, толико од мојих могућности за сада.

пс: Знам људе које раде професионално на истим и сличним програмима, надам се да ће да направе коју за Бачку :D

ФК Бачка слике 28ix3ro-copy

Већа резолуција
http://www.dodaj.rs/f/2S/11o/2KfCwHlL/28ix3ro-copy.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 3:14 am

Druze jel moze jedna ista takva ali bez natpisa (fk backa 1945 i plava garda 1989) samo grb. Treba mi za pozadinu na kompu na poslu :D
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 3:25 am

I grb da bude veci jos da zahvata vise ako uspes naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 5:34 am

Одмах да појасним , реч о домаћим клубовима . Клубовима из вашег града, подршка истом и навијање за исти. Време је да се свест мења и да будуће генерације недају на своје. ''Локал Патритизам'' свима јасана порука, ''а не турцизам'' јер нам се цела Велика Србија своди за кога навијаш?(Партизан или Звезду?)

Порука је јасна, нека се нова навијачка револуција роди код нас! :D

Рале биће слика, није проблем. :D

ФК Бачка слике 123132untitled-1

Већа резолуција
http://www.dodaj.rs/f/O/vy/3kYPGdMp/123132untitled-1.jpg

Иначе ово ћу ставити као пример неки који би требали да следимо, за ову слику има још много посла. Нпр: да се уједини цела наша општина , на нашој тробојци да се нађу грбови навијачких друга Бачке (Стара Паланка, Калош,Синај, Нова Паланка,Мајевица,Центар,Њивице...Челарево,Визић,Нештин и тд ...)
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 6:49 am

Lepo ti decko radis nije ovo tako lose.
Inace kao i Rale mislim, ako budes mogao napravi i jednu bez tih natpisa sa grbom preko grada.
Dobra je ideja navijati za domace. Bez jakog lokala i ljubavi prema svom gradu nema ni jake drzave niti ljubavi prema otadzbini. Razumemo se potpuno. Ono sto raduje to je da se sve vise ljudi i omladine opredeljuje da navija za Backu i na tome treba raditi. Glavni posao je na klubu (rezultati, stadion, marketing) ostalo je na nama simpatizerima i navijacima. Na zapadnoj tribini mozes primetiti koliko ljudi srednje generacije navija za Backu, to su ljudi koji su Backu gledali i u drugoj ligi Jugoslavije kad je Backa mogla svakome da pokaze zube. Dolazi ponovo izgleda to vreme i omladina je to prepoznala.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 7:13 am

Кила супер је ово. Исто као и претходници мислим, дај ову са грбом преко града без тих натписа. Што простије то боље да не буде кич Wink
Иначе cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitimeUto Maj 05, 2015 10:34 am

Svaka čast derane, odlično!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ФК Бачка слике Empty
PočaljiNaslov: Re: ФК Бачка слике   ФК Бачка слике Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ФК Бачка слике
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 21. коло: ФК БАЧКА - ФК Бежанија (Београд), 09.04.2016. 15:30
» 20. коло СЛС: Спартак (Суботица) - БАЧКА 10.12.2016 13:00
» 21. коло СЛС: БАЧКА - Рад (Београд) 14.12.2016 13:00 среда!
» 22. коло СЛС: Борац (Чачак) - БАЧКА 18.02.2017 14:00
» 28. коло СЛС: ФК Радник (Сурдулица) - ФК БАЧКА 01.04.2017 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: