Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA

Ići dole 
+14
marko celarevo
Vojvoda
DimaBP
Шоне
Danac
x-man
LjubiteljFudbala
1986Nenad
Neko
Pera
Rale BP
MarjanRnic
vlada budala
Kleka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 7:27 am

Verujem (99% sam siguran) da idu zbog novca, što apsolutno razumem. Svako ide gde mu je bolje. Kakvi su uslovi na tržištu rada (a tu ubrajam i fudbal) u Srbiji, svi dobro znamo.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 11:01 pm

U pravu ste ali nije sportski da napuste klub u toku trajanja takmicarske sezone e to im zameram.23.maja se prvenstvo zavrsava da tada odu ja bih im cestitao ali krajem aprila ili pocetkom maja kada igramo sa svim timovima iz vrha da nas napuste to mi ne ide u glavu ..sta ako mi pobedimo sve te klubove koji se bore za vrh i budemo npr. drugi ili treci da li je njihov licni interes iznad interesa kluba .? Ovakve sanse se pruzaju jednom ili dva puta u zivotu ...?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 09, 2015 4:23 am

Slazem se i sa Dimom i sa Miletom, verovatno su tamo vece pare ali Backa im je pruzila sansu da budu u "izlogu", mi treba da budemo profesionalni klub a ne dobrovoljno drustvo, malo igramo za Backu pa odemo i onako cemo se opet vratiti u Backu koja ce nas primiti. Ono sto meni nije jasno je to da ako smo mi profesionalni klub kako igraci koji imaju validne ugovore koji su "svetinja" za sve i UEFA i FIFA mogu tek tako da odu?
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 09, 2015 4:26 am

To za ugovore ni meni nije jasno, kakvi su to ugovori uopste ako mogu da odu tek tako.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 09, 2015 8:54 am

miletesic01 ::
U pravu ste ali nije sportski da napuste klub u toku trajanja takmicarske sezone e to im zameram.23.maja se prvenstvo zavrsava da tada odu ja bih im cestitao ali krajem aprila ili pocetkom maja kada igramo sa svim timovima iz vrha da nas napuste to mi ne ide u glavu ..sta ako mi pobedimo sve te klubove koji se bore za vrh i budemo npr. drugi ili treci da li je njihov licni interes iznad interesa kluba .? Ovakve sanse se pruzaju jednom ili dva puta u zivotu ...?
Jasno sve, nisam znao da misle odmah da idu.

To je njihova odluka, samim tim i njihov rizik.
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 09, 2015 10:46 am

Igraci backe uglavnom imaju pitpisane kartone a ne profesionalne ugovore...bar vecina njih. Ne znam da li iko ima profi ugovor? Mislite o tome za sledecu sezonu...
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 09, 2015 10:49 am

Mile svakako ove sezone Backa nema ambicije za trece mesto jer kako rece Marjan nismo licencirani za superligu, za sledecu sezonu gledajte da igraci potpisu ugovore ako je moguce.

I drago mi je sto se jedna takva legenda Backe pridruzila forumu, moj otac kaze da ste bili najbolji igrac jedne takve generacije koja je svakako jedna od boljih u istoriji kluba. Pozovite i ostale clanove da se pridruze ovde zaista vlada prijateljska atmosfera i svi su dobrodosli.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimePet Apr 10, 2015 1:24 am

Fudbalski savez Kanade nije clan FIFA i zato onima koji igraju u njihovoj ligi ne trebaju nikakvi papiri i certifikati da bi se registrovali ...te tako igraci mogu tamo i da odu ...Nismo ni mi iz moje generacije imali ugovore ali kada smo se dogovorili da napadnemo ligu i udjemo u prvu B ligu stare Juge ,svi smo ostali u klubu mada smo svi imali daleko bolje ponude od drugih klubova ,u to nase vreme rec je bila Zakon...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)
» 17. kolo: FK BACKA - FK Sloga Kraljevo
» 30. kolo: FK BACKA - FK Sloboda
» 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA
» 4. Kolo: FK Bezanija - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: