Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara

Ići dole 
+9
x-man
vlada budala
Daki86
Momir
Vojvoda
dunavska76neman
LjubiteljFudbala
Pera
Admin
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 10:28 am

Drago mi je da se slazes sa mnom. Naravno ne gledamo svi fudbal istim ocima. Napred Backa slazem se sa vama ima tu dosta mladih i dobrih igraca pred kojima je lepa buducnost.I ja bih voleo da cujem misljenje gospodina Marjana :-)
Nazad na vrh Ići dole
Momir




Број порука : 13
Join date : 20.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 1:06 pm

Momir ::
Bilo bi dobro da nasi fudbaleri nauce nesto od reprezentacije. Vodili smo povukli se i dobili dva gola. Danci vode ali napadaju kao sto su radili ceo mec, evo daju i treci gol i zavrsavaju stvar. Od koga smo videli to povlacenje posle vodjstva da mi je znati a svi nasi tako rade zato je publike na stadiona sve manje a bice jos manje, nece niko da gleda takve budalastine. Muka mi je od naseg fudbala, kao da se neko trudi da otera i ovo malo nas ljubitelja koji idemo na stadione.

Poslusali su me. I na 2:0 napadali smo bez ikakvog povlacenja, penal napravili bez ikakve potrebe daleko od gola. I na 2:1 napadali i da smo koristili sanse lagano bi priveli utakmicu kraju. To treba probati i sa jacim ekipama, iznenaditi ih napasti visoko. Sutra da izvucemo u kupu Zvezdu, Partizan, Vojvodinu i da igramo u Palanci to bi izgledalo tako sto bi svi nasi igraci bili na nasoj polovini i cekali da prime gol. Sa takvim mentalitetom ne moze se daleko. Ovo danas je bilo cheers
Nazad na vrh Ići dole
Momir




Број порука : 13
Join date : 20.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 1:20 pm

Proslo vreme za "edit". Zasto tako malo ljudi danas? Nije valjda zbog ubedljivog poraza protiv Metalca pa se ljudi smorili? Ne treba tako posmatrati. S obzirom na stanje u nasem drustvu, fudbalu i gledajuci posetu na ostalim stadionima bio bi veliki uspeh zadrzati prosecnu ovo sezonsku posetu da ne racunamo 2 meca koja su bila bas dobro posecena. Valjalo bi malo poraditi na marketingu, Backa ima poprilicno simpatija posebno u gradu ali i ostatku opstine. U temi "marketing" ima vise dobrih predloga a najbolji je izneo x-man da bi trebalo po osnovnim i srednjim skolama sprovesti akcije. Nista ne kosta a dugorocno daje velike rezultate i priblizava Backu nasih najmladjim sugradjanima.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 2:49 pm

Mozda bi klub mogao uvesti popust za penzionere tj. starije od 65 godina koji zele uzeti pretplatnu kartu

nisam penzioner da se razumemo :D
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 2:50 pm

Kad bi bio neki popust na budale pa da ulazim besplatno!!!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 5:29 am

Postovani navijaci Backe ljubitelji fudbala,Marko Zecevic je nas igrac i ima sa Backom ugovor do kraja ove sezone do juna 2015.g. Zogovic je ustupljen iz Vojvodine takodje do juna 2015.g. kao i Sale Ivkovic iz Partizana sem ukoliko ga Partizan ne bi vratio u klub inace nema razloga da ide od nas ( tako stoje stvari sem njih dvoje sve su nasi igraci i sto je najvaznije nemaju menadzere ) ne prija mi i ne volim kada igraci imaju neke nazovi menadzere koji im pune glavu raznoraznim "idejama" drago mi je kada svojom igrom skrenu paznju superligaskim klubovima i oni ih traze da predju kod njih ,Backa ce u takvim situacijama uvek izaci u susret igracu da napravi karijeru ali ne po svaku cenu ...
Da li bi vi svi pristali da nam je neko rekao pre pocetka ove sezone da cemo imati 20 bodova verovatno velika vecina da ,ja licno nisam zadovoljan do sada brojem osvojenih bodova 22 jer sam gledao sve utakmice i mislim da je najrealnije bilo da imamo jos minimalno 5 bodova i to 1 sa Bezanijom,1 sa Slogom iz Petrovca na Mlavi + 1 sa radnikom iz Surdulice 1 sa Proleterom u NS i 1 sa Macvom iz Sapca ove sezone jedini tim koji nas je nadigrao i gde smo lose odigrali bez volje i zelje je Metalac iz Gornjeg Milanovca ...
posle utakmice sa Slobodom iz Uzica podvucicemo crtu i znati sa cim raspolazemo za prolece kako u bodovno saldu tako i u igrackom jer cemo se nekim igracima zahvaliti vecinu zadrzati i svesni smo da moramo da dovedemo jos najmanje tri kvalitetna igraca a onda po meni nije nerealno da budemo najmanje do petog mesta ..!? Sta vi Mislite .?
Svi klubovi kazu da igramo najbolji fudbal kada gostujemo ne igramo bunker vec napadacki . :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 5:43 am

Korisitim priliku da se svim vernim navijacima zahvalim na podrsci i mnogobrojnoj poseti na utakmicama koje smo igrali kuci u BP ali bilo je i onih koji su nas pratili i na gosotovanjima ...koliko ja imam informacija i u Uzice na utakmicu ce ici 4-5 kola sa nasim vernim navijacima ....( Vojo Knezevic ,Mijo Grbic ,Mesa Cekovic i jos njih ...)
u Uzicu cemo igrati otvoreno pa neka bolji i srecniji tim pobedi,znam da je Sloboda pod pritiskom moranja pobede kako bi sacuvala svoj status prvoligasa i da ce krenuti na sve ili nista i to je nasa sansa ...tamo je atmosefera i sam stadion jedan od najlepsih u Srbiji pa zar to nije dovoljan motiv za nase igrace ...?
strucni stab je poceo sa sumiranjem kvaliteta igraca sto znaci da ce dati predlog upravi koga mozemo da usmerimo na kaljenje u neki drugi klub ,ko da ostane i koga da dovedemo a narocito vodeci racuna da to budu igraci iz nase blizine jer po meni ne treba da imamo ni jednog igraca na stanu i hrani u BP ,vec se moramo fokusirati na mlade i talentovane igrace iz okoline poput Kerkeza,Tanasica i da dalje ne nabrajam igrace ...
Svakako da cemo pojacati i strucni stab kako bi ovi mladi igraci imali vise treninga i priliku da napreduju kroz strucnu obuku ...ovde mislim na igrace iz prvog tima ali i igrace pionira,kadeta ,omladinaca ...za ovo nam trebaju najbolji treneri iz naseg okruzenja ...! :D a da li ce oni prihvatiti nasu ponudu videcemo :lol: :D 8) prvi tim ce imati u pogonu 19 igraca + 3 golmana ali nema potrebe da sada licitiram imenima
odrzacemo i godisnju skupstinu kluba i napraviti jos jaci upravni odbor koji ce verovatno slediti politiku kluba koja se odnosi na saradnju sa klubovima iz okruzenja -pravi partnerski i fer odnos -zelja nam je da svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo na zadovoljstvo nasih vernih navijaca :D
Iskreno vas ,Marjan Rnic
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 12:18 pm

Samo tako nastavite, polako ali konstantno a Zecevica ne dajte Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: