Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija

Ići dole 
+17
Joca
DimaBP
dunavska76neman
ZarkoPG89
Momir
grnja
Ludak
Gogi
Vojvoda
GALO
MarjanRnic
napredBacka
Rale BP
JovanRaskovic
Daki86
x-man
Admin
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 8:34 am

Kakva neocekivana golcina 8)
Hrabro bre momci hrabro mozemo svakog pobediti!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:33 am

Konacno pravi pristup, svaka cast momcima, realno mislim da je Zogovic zeleo da centrira no nema veze u ovoj ligi se svaka sansa mora iskoristiti pogotovo kada se igraju ovakve tvrde utakmice
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:49 am

Nisam bio na utakmici ali prenecu utiske mog prijatelja koji je bio. Stigao je u Backu Palanku pre 12, prosetao gradom i uputio se ka stadionu, sam prilaz nije narocito lep(nepokosena trava, zemlja, los i uzak trotoar na ulazu u stadion). Sam stadion lep i ofarban. Otisao je na tribinu bez krova i stolica preko puta glavne. Na ulazu ga je iznanadilo da ste podigli toliko cenu karata kao da dolazi Zvezda a ne Indjija, lepo sto nas toliko cenite. Kod nas je godisnja pretplatna karta za 15 utakmica svega 1000 dinara.

Kaze da nije video vise publike poslednjih 20 godina na nekom "obicnom" gostovanju to jest utakmici koja ne odlucuje nista. Indjija je atraktivan protivnik svima i drago mi je da smo vam napunili stadion i da je toliko ljudi doslo da gleda FK Indjiju, pretpostavljam da u zadnjih 20 godina ni vi niste imali vise ljudi na stadionu.

Sto se tice igre nije zadovoljan igrom Indjije, u duelu smo jaci i pojedinacno ali timska igra je zakazala. Gol nije najbolje video ali neko je probio po desnoj strani i sutirao sve regularno. Indjiji je ponisten gol pri kraju meca zbog ofsajda ali ni to nije dobro video jer je bio vise ka sredini tribine a pred golom je bila guzva. Realan rezultat 1x a Indjija mora bolje jer je cilj superliga. Backa je bodovno sve bliza opstanku, meni je licno ipak drago zbog toga bez obzira na moje ranije duele sa Palancanima na Sremskom sajtu, odusevio me je profesionalni pristup vase uprave posebno Marjana Rnica koji je uvek rad gost u Indjiji, ponosu celog Srema.

Srecno u nastavku forum je boli glava, profesionalno kao da ste Real Madrid sve pod konac iznenadjen sam poprilicno, Marjane odlicno ste napravili sve ovo, marketing je neophodan za svaki iole ozbiljan klub.




Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:52 am

Malo sam oduzio ovo ne zamerite mi , oce covek s godinama da se malo izgubi kad pise. Ja sam penzioner Wink :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:54 am

cena je 200 dinara citave sezone a i poseta drzi ovogodisnji prosek
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:58 am

Koliko ste vi skupi bre, derete. Otkud onda toliko ljudi? Hoces da mi kazes da nije Indjija privukla toliku masu nego da uobicajno imate toliko ljudi?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:01 am

da, to je prosek ove godine, mislim da je jedino protiv Surdulicana bilo nesto ispod proseka
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:07 am

Otkud toliko ljudi x-man, odgovori mi ako te ne davim? Znam da imate dobru posetu od ranije ali kolega je odusevljen bio. Shvatio sam na fejsbuku i forumu da vas dosta ljudi prati ali ipak sam iznenadjen, u cemu ste to posebni u odnosu na ostale klubove u Sremu, Banatu i Backoj?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:15 am

Poseta je konstantna.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:35 am

JovanRaskovic ::
Otkud toliko ljudi x-man, odgovori mi ako te ne davim? Znam da imate dobru posetu od ranije ali kolega je odusevljen bio. Shvatio sam na fejsbuku i forumu da vas dosta ljudi prati ali ipak sam iznenadjen, u cemu ste to posebni u odnosu na ostale klubove u Sremu, Banatu i Backoj?

ne gnjavite me, mislim da su ljudi zeljni ovog stepena takmicenja, pravi ce zadatak biti odrzati ovaj nivo posete i dogodine ako Bog da da ostanemo u ligi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 27. kolo: FK Indjija - FK BACKA
» 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: