Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac

Ići dole 
+15
x-man
srdjan bp
dunavska76neman
Pera
Daki86
DimaBP
MarjanRnic
Limanac
vlada budala
majstorBP
LjubiteljFudbala
rOLe
Joca
Vojvoda
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
srdjan bp




Број порука : 5
Join date : 18.08.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 10:32 am

ne gubite nadu i ne predajte se mi mozemo makar za taj baraz da se borimo jos nije kasno samo hrabro i manje gledajte reprezentaciju
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 10:50 am

nezalaganje, ukrali su mi 2 sata zivota, ovako se publika ne poziva na stadion
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 10:54 am

x-man ::
nezalaganje, ukrali su mi 2 sata zivota, ovako se publika ne poziva na stadion

Slazem se.
x-man ti uvek kratko ali je*itacno :D
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 11:01 am

Pa ne bih bas rekao da se igraci nisu trudili vise je greska strategije to sto se forsira ceo mec mali Filip Bajic i sto postoji jedna uigrana akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 11:16 am

И на стадиону колико сам чуо већина критикује ту тактику, сморили се људи. Штета што нисмо искористили ову шансу да се приближимо врху пред неколико баш тешких мечева мада можда против Радника и Инђије и одиграмо добро јер ту чисто сумњам да ће победа бити императив посебно са Тривином надалеко чувеном тактиком Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 11:50 am

Danas ipak nisam stigao na mec ali kako vidim i dobro je.Trgnite se ekipa glavu gore i probajte da iznenadite Javor.
Nazad na vrh Ići dole
shaneri shabac

shaneri shabac


Број порука : 9
Join date : 12.10.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 2:00 pm

pozdrav i poshtovanje,,

danas sam prisustvovao mechu izmedju ove dve ekipe navijach sam machve iz shabca i idem svuda pa redom da vas pozdravim i pozelim srecu u nekim drugim mechevima.osecao sam se prijatno na stadionu i chak je atmosfera bila u nekim momentima monotona nije kako prichaju ljudi iz pancheva na srbijasport sajtu.oni kazu da ste ih tukli i ljuvali pratim sajt od kad postoji al bas su ostri prema vama dok sa vashe strane ne vidim to.

shta reci o danashnjem mecu?machva je radila ono shto najbolje ume a to je upravo transformacija iz faze odbrane u fazu napada a napred smo se snasli odlichno.vi ste nekako igrali jalovo i uplaseno kao da ste vi u donjem telu tabele a mi u gornjem i kao da ste vi gost a mi domacin.kod vas sam zapazio samo peticu danas ne znam kako inache igrate ali danas je machva zasluzeno pobedila a milinkovic u njegovom stilu stavio tachku na i.

sa vashe strane jedino publika dobija prelaznu ocenu,onoliko ljudi sam poslednji put na gostovanju video u loznici pre nekoliko sezona ali ne mogu reci da je publika fanaticna vise standard neki ali dupke puna tribina sa krovom,lepo stadionche.i jel mi moze neko reci od kada je to vase rivalstvo sa dinamom iz panceva i jel to samo zbog prosle sezone da su onoliko zapeli?pozdrav za sve forumashe iznenadjujuce dobar forum ne znam da josh neko ima u drugoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 2:08 pm

Mi ne osecamo neko rivalstvo prema Pancevcima to se oni loze bespotrebno, nama je derbi mec kada igramo sa Csk-om iz Celareva, ne mogu ljudi da prezale proslu godinu kada su ostali kratki u zadnjem kolu i to zato sto nisu mogli da kupe utakmicu u Sidu, mislio sam da ce to trajati mesec dana ali ovo sto oni pisu je cista patologija, proslo je vec toliko vremena kontam da ni moj deda nije toliko kukao kada je Partizan 66-te izgubio u Briselu od Reala

Cestitke na pobedi
Nazad na vrh Ići dole
shaneri shabac

shaneri shabac


Број порука : 9
Join date : 12.10.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 2:17 pm

hvala palanchani na brzom odgovoru i dobro ste me nasmejali sa ovim primerom i kukanjem hahaha.i ja mislim da preteruju jeste malo bolno sto je bas jedna utakmica presudila ali ni niste je iigrali direktno.mislio sam da je i od ranije neshto.u svako sluchaju hvala vam,,jedno lepo putovanje u lepom gradu.budite nashi gosti obidjite shabac na prolece i dodjite na nash stadion zasluzili ste da i mi vas lepo ugostimo.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 2:20 pm

drago mi je da Vam je bilo lepo u nasem gradu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac   9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
9. kolo: FK BACKA - FK Macva Sabac
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 7. kolo: FK BACKA - FK Jedinstvo
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: