Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Iz kog dela grada ste?

Ići dole 
+28
Ventilvoje
NikolaRadjenovic
x-man
1986Nenad
SirkBP
miletesic01
patriota-pancevo
Lukic87
Ludak
grnja
Admin
LjubiteljFudbala
Marko 89
napredBacka
ПлавоБели
Напред Бачка
Daki86
majstorBP
tebra bp
Kleka
Joca
Pera
Шоне
Gogi
dunavska76neman
sportista
Vojvoda
Danac
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 23, 2015 6:25 am

Probaćemo, ali centralci su valjda po defaultu razmaženi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 23, 2015 11:42 pm

Kod nas u Pancevu svi delovi grada su podjednako aktivni samo sto su kod nas delovi grada ko pola Palanke. Sve sami blokovi, bulevari, pesacke zone. Veliki grad u odnosu na Backu Palanku. Ja ne znam kako vam nije depresivno da zivite u tako malom mestu? Ne vredjam zaista lep je gradic svidele su mi se neke stvari posebno ona jezera kod centra grada i Dunav ali moj kvart ko pola vaseg grada.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 23, 2015 11:50 pm

Da li se lepota mesta meri veličinom istog?!?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 23, 2015 11:55 pm

Ne meri se lepota. Lepota je u oku posmatraca. Ali kvalitet zivota jednog mladog coveka kakav moze biti u Backoj Palanci od 30 hiljada stanovnika naspram Panceva koje ima 75 hiljada? Racunam bez sela iskljucivo gradove. Da li Backa moze na stadion da dovede toliko publike kao Dinamo s obzirom da imamo 2.5 puta vise stanovnika? Moj deo grada ima vise stanovnika od pola BP.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 12:07 am

A koliko dolazi publike na utakmice Dinama?
A kvalitet života u BP je sasvim dobar,pogotovo za porodice sa malom decom.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 12:09 am

Trenutno ne bas onoliko koliko bi trebalo ali za trecu ligu i s obzirom na stanje u klubu dolazi dovoljno. Mi da smo u PLS kod nas bi svaku utakmicu bila festa. Veliki grad i velika baza ljudi jer grad sa selima ima 120 hiljada ljudi. Duplo vise nego vi sa selima. Wink
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 12:10 am

Patriora Backu gleda vise navijaca na pojedinim utakmicama nego Vojvodinu ako izuzmemo gostovanja Zvezde i Partizana iako je Vojvodina superligas iz Ns...
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 12:18 am

Meni nije jasno ko su svi ti ljudi sto dolaze na stadion niti mi je jasno ko su ovi ljudi na forumu i fejsbuku. Sve mi je ovo veoma zbunjujuce i ne znam na koji to nacin terate sve te ljude da dolaze i da ucestvuju ovde, ko je napravio ovaj forum? Forum jeste zanimljiv priznajem. Sto se tice Vojvodine ima Vosa dobru posetu sasvim. Ali Dinamo je u Pancevu ljubav nasih stanovnika. Svaka zgrada, svaki kvart tamo navija za Dinamo i morate priznati ako ste pravi ljubitelj fudbala da je steta sto Dinamo ne igra bar drugu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 1:29 am

Patritota, meni nije jasno kako ti to sve znaš o Bačkoj??? A inače, sve je pogrešno što pišeš o navijačima koji dolaze da gledaju Bačku Wink
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitimePet Apr 24, 2015 10:47 am

Znam ti ja o Backoj vise od vecine vasih navijaca i ne samo o Backoj. Ne bi verovao sta znam o nekim klubovima iz trece lige samo sto nisu tema. Pisao je jedan moj kolega ovde o nekim detaljima kad je vasa uprava u pitanju ali bese banovan a ja ne bih da rizikujem sad kad imamo ok komunikaciju i kad ste se primirili. Recu ti samo da Backa kao i Dinamo ima dug Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Iz kog dela grada ste? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iz kog dela grada ste?   Iz kog dela grada ste? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Iz kog dela grada ste?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Prva liga Srbije 2015/16

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: