Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 3:41 pm

Ne budi bukvalista, fudbalsko predgradje na to mislim. U poslednjih 10 godina CSK je mnogo vise godina proveo u drugoj ligi a opet su tu da vam nabijaju komplekse cak ni onu sezonu kad ste bili sampioni Srpske lige niste uspeli da ih pobedite u dve utakmice. Osvojili su kup Vojvodine i eto ih u kupu dogurace jace od vas. Sto si ti ljuti sto sam naveo cinjenice a sve je istina od onoga gore sto sam napisao. Sto se tice uvreda necu se spustati na nivo na bilo koga vredjam.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 3:42 pm

Joca77 ::
Ne budi bukvalista, fudbalsko predgradje na to mislim. U poslednjih 10 godina CSK je mnogo vise godina proveo u drugoj ligi a opet su tu da vam nabijaju komplekse cak ni onu sezonu kad ste bili sampioni Srpske lige niste uspeli da ih pobedite u dve utakmice. Osvojili su kup Vojvodine i eto ih u kupu dogurace jace od vas. Sto si ti ljuti sto sam naveo cinjenice a sve je istina od onoga gore sto sam napisao. Sto se tice uvreda necu se spustati na nivo na bilo koga vredjam.

Nisi mi odgovorio na pitanja. CSK ce ispasti iz lige ono u kupu je bilo jako jako tanko
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 3:50 pm

x-man odgovorio bih ti da si bio ozbiljan, ja zaista nemam nikakve veze sa Pancevom rekoh nek admin vidi IP adresu iz kog sam kraja vas je forum pa gledajte i nek okaci javno sto se mene tice zaista nemam nista sa Pancevom ali jesam itekako upoznat sa desavanjima po nasim fudbalskim klubovima registrovao bih se i na druge forume ali samo Kragujevcani i Uzicani jos pored vas imaju a oni mi nisu intresantni nego samo klubovi iz Vojvodine i Beograda.

CSK nije tanko pobedio u kupu nego 3:1 ako se ne varam a lako su dosli do finala. Uporedi timove Backe iz koje je otislo nekoliko najboljih igraca i CSK koji se silno pojacao kvalitetnim igracima plus Marjanom kao podrskom mozda ce i superligu napasti o kakvom ispadanju govoris?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 3:54 pm

Tu su igraci Kerkez i Vukanovic, ostalo je slabo za drugi rang, dobio sam potvrdu Marjan odlazi u CSK u zamenu za Kerkeza 1.1 mil eura i dva slepera piva.
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 4:05 pm

Duhovito...
Sacekaj dete Marjana ili Mileta da ti potvrde ono sto sam napisao ne trci pred rudu.
Nema Backa par i katanac je blizu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 4:11 pm

Mrdja Gorane, previse si mator da bi se bavio takvim glupostima, rekao bih ti da popijes jednu da se malo smiris ali si ti to vec uradio i bez moga saveta, bolje se pokrij usima, da li pustis suzu kada prodjes pored stadiona Dinama pa se setis sta si mu napravio i jos imas obraza da ovde pises umesto da kao moka pobegnes na Island
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 4:15 pm

Nisam Mrdja Goran niti sam iz Panceva. Necu se vise oglasavati dok se ne jave Marjan i Mile.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 4:47 pm

Joca77 ::
Ne budi bukvalista, fudbalsko predgradje na to mislim. U poslednjih 10 godina CSK je mnogo vise godina proveo u drugoj ligi a opet su tu da vam nabijaju komplekse cak ni onu sezonu kad ste bili sampioni Srpske lige niste uspeli da ih pobedite u dve utakmice. Osvojili su kup Vojvodine i eto ih u kupu dogurace jace od vas. Sto si ti ljuti sto sam naveo cinjenice a sve je istina od onoga gore sto sam napisao. Sto se tice uvreda necu se spustati na nivo na bilo koga vredjam.
Nemoj biti bukvalista.

Nisi ni svestan koliko si providan.
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 4:54 pm

Da sam iz Panceva kako bih mogao znati ove informacije? Da nije Pancevo malo daleko? Iz Novog Sada sam a sve ovo moglo se juce cuti u vasoj kafani sve to sto sam napisao samo cekam Mileta i Marjana.

Zato i hocu da administratori pogledaju IP. Cim dodju ljudi iz uprave dobices i potvrdu onoga sto sam napisao posebno kad su finansije u pitanju.

Zar mislis da bi Zecevic, Klisura i Ivelja otisli da Backa ima para? Nema nista od superlige nego opstanak najvise. Backu ne mrzim samo iznosim cinjenicno stanje da svi pokusavaju da se domognu CSK Pivare i njih da poguraju jer u Backoj nemaju sanse cak ni Marjan to ne moze ipak je i on covek a ne ide ga mnogo toga.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 6:04 pm

Postoji nešto što se zove Proxy.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 7 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: