Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlozi, sugestije

Ići dole 
+12
Киламанија
SavoGajdobra
Rale BP
pdvfc
MarjanRnic
Vojvoda
PrhicPG
shilePG89
ZarkoPG89
Marko 89
кесићЖН
plavagarda89
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
plavagarda89




Број порука : 3
Join date : 03.08.2014

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeNed Avg 03, 2014 11:36 pm

otvaram ovu temu ako neko ima nekakve predloge ili sugestije o radu plave garde u predstojecoj sezoni
moj predlog je da pevamo pred pocetak svakog meca himnu kluba koja se pusta tad a glasi
mi sportisti palancani, plavu boju nosimo
gol za golom mi dajemo i pobede nosimo,

mi se gola ne bojimo, jer ga znamo i dati,
protivnici racunajte da cemo se boriti,

evo i link od pesme pa poslusajte i naucite reci da grmi istok a moze i zapad da se pridruzi

https://www.youtube.com/watch?v=1Zo9fZV01EI
Nazad na vrh Ići dole
кесићЖН

кесићЖН


Број порука : 3
Join date : 02.08.2014
Локација : црвени терен, ЖН-БП

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimePon Avg 04, 2014 11:57 am

гледајте да песме буду оригиналне да се не копира много од других јебига
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimePon Avg 04, 2014 3:27 pm

Ovo za himnu je super trebalo bi to uvezbati.

A slazem se inace za navijacke pesme gledati da budu nase, melodiju uzimati iz nekih pesama i udri nas tekst!
Nazad na vrh Ići dole
ZarkoPG89

ZarkoPG89


Број порука : 13
Join date : 24.07.2014

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeSre Avg 06, 2014 12:38 pm

Pevace se himna na pocetku kao sto je to nekad davno bio slucaj, grmice sa istoka!
Napravljen je novi udarni transparent, izgleda kao onaj prvi iz 89-te  :D
Trebao je biti malo duzi ali dobro, ako sa strane dodju i transparenti podgrupa bice ok.
Nazad na vrh Ići dole
shilePG89

shilePG89


Број порука : 4
Join date : 04.08.2014

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeČet Avg 07, 2014 1:19 am

obavestenja su jako bitna, treba pozvati sto vise ljudi da nam se pridruzi na istoku
brojnost je ipak jako bitna, nije isto kad je u kopu 30 i kad je u kopu 100 ljudi
Nazad na vrh Ići dole
PrhicPG

PrhicPG


Број порука : 1
Join date : 14.08.2014
Age : 28
Локација : Backa Palanka

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Plava Garda   Predlozi, sugestije Icon_minitimeČet Avg 14, 2014 7:16 am

U subotu cete svi videti ko su nasi navijaci i da su postali mnogo jaci i bolji,ja sam inace samo bubnjar,ali ne bojte se vi za nase navijanje Smile imamo za sada nase pesme,nalepnice,bubanj i jos par stvari uskoro nesto novo.
Nazad na vrh Ići dole
shilePG89

shilePG89


Број порука : 4
Join date : 04.08.2014

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeČet Avg 14, 2014 7:19 am

U subotu bi trebalo da se mnogi pridruze istoku.  Treba pozvati mnoge momke sa zapada da predju. Bubanj je nov jako lepo odzvanja, proslu sezonu sam samo posmatrao ali ako se vrate i stariji docu i ja. Grupa ima dosta prostora za napredovanje da to bude ka nekad.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeČet Avg 14, 2014 7:51 am

Podrska za Vas omladinu, prosle sezone ste stvarno bili dobri. Lepo je sa zapada cuti vas, mnogo doprinosite dobroj atmosferi. Bilo je i sezona bez navijanja, tad imam utisak da se radi o nekoj nizeligaskoj utakmici. Secam se pre nekih 25 godina sam nastanak grupe, osnovali su je momci od po 25 godina, bas su bili dobri u svoje vreme.

Samo napred plava garda 1989, grad je Vas.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeSub Apr 18, 2015 1:58 am

Odlicna ideja x-mene ,rado cemo docekati posetu iz Skola u klubu ...unapred se radujemo da deca organizovano dodju na stadion ...sto se tice besplatnog ulaska na istok ,jutros je to i dogovoreno sa Zoranom Karpovom Toljom tako da ko hoce na istok imace besplatan ulaz ... :D
na sutrasnjoj utakimici igracima treba gromoglasna podrska sa tribina ... cheers
Molim sve one koji citaju nas forum da se angazuju i da pokrenu ljude da dodju u nedelju ..
Hvala unapred :D
Nazad na vrh Ići dole
pdvfc




Број порука : 10
Join date : 08.05.2015

Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 3:32 am

Pozdrav,lepo je videti da se cimate za svoj,lokalni klub.Ali bih vas savetovao da izbacite tu brojku osnivanja 1989 Trebal da pocnete lepu,zdravu pricu od pocetka,pa ako vec i mora neka brojka da se ubaci neka bude kada ste krenuli 2014 ili 2015 nije sramota.Ovako mi je u startu malo neozbiljno.Ne postojte vi u kontinuitetu od 89' nema slika,materijala...Zato zdrava prica i od pocetka.Da se napravi jedan udarni transparent 15-ak metara kao nekada, sa nazivom grupe,po mogucstvu ne stampan,jer je to cisto pomodarstvo i udri!!!Cimanje ljudi iz BP da idu na utakmice,grafiti,plakati,marketing.Moze da bude dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi, sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi, sugestije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Plava Garda 1989-
Skoči na: