Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FK Backa - himna kluba

Ići dole 
+22
vlada budala
Напред Бачка
Vojvoda
djomla bgd
SirkBP
patriota-pancevo
Rale BP
miletesic01
x-man
MarjanRnic
Daki86
Ludak
Gogi
tebra bp
BraneBP
napredBacka
Ланми
Marko 89
plavagarda89
LjubiteljFudbala
sportista
Admin
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 4:42 pm

Mi imamo jednu pesmu iz studija a koliko vi imate? Koliko znam ni jednu. Nama pricas o tome kako smo se uzdigli a ti kao da navijas za Niski Radnicki a ne za Dinamo iz Panceva. Kao sto vidis ima nas "seljana" koji cemo navijati za Backu ko god da dodje i budi siguran da Backa ima vise takvih navijaca nego sto je to kod vas slucaj s obzirom na to koliko ste blizu Beograda i koliko ste povezani, vi tamo dodjete kao predgradje bukvalno. U Pancevu svi navijaju za Zvezdu ili Partizan a neki cak i za Rad. Ne pripadate zvanicno Beogradu ali ste mnogo blizi od Mladenovca, Lazarevca, Obrenovca i nekih drugih mesta koja pripadaju gradu Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 22, 2015 8:43 am

Najlepše "selo" na svetu cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
djomla bgd




Број порука : 9
Join date : 05.05.2015

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 09, 2015 4:11 am

na prvo slusanje onako ali na drugo slusanje mi se dopala bas je karakteristicna muzika za taj kraj srbije. jel imate jos snimljenih pesama na jutubu osim ove pesme?
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 6:17 am

Mislim da nemamo osim himne ni jednu snimljenu pesmu u studiju nek me neko ispravi ako gresim. Mozda bude uskoro Smile
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 4:46 am

Admin ::
Evo Vam i himna Backe, jedna od najstarijih himni fudbalskih klubova u Srbiji napisana davne 1946. godine i otpevana u Beceju na utakmici Jovan Crni - Backa.

https://www.youtube.com/watch?v=1Zo9fZV01EI

Tekst :

Mi sportisti, Palancani, plavu boju nosimo, gol za golom mi dajemo, i pobede nosimo.

Mi se gola ne bojimo, jer ga znamo i dati, protivnici racunajte, da cemo se boriti.

Реците Милету Кременовићу да пушта химну Бачке сутра!
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2016 11:22 am

Cika Mile ne zaboravite da pustate himnu sutra!!!! Upravo je slusam na telefonu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2016 10:27 pm

vlada budala ::
Cika Mile ne zaboravite da pustate himnu sutra!!!! Upravo je slusam na telefonu!!!!
Necemo zaboraviti ,hvala Vlado
Himna se pusta pred sam pocetak utakmice kao i uvek FK Backa - himna kluba - Page 3 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 12:51 am

Možda sam previše razmišljao pa će neko reći da preterujem, ali evo barem kao ideja :

Da se himna , naravno s poštovanjem prema autoru , kako se to kaže u žargonu , OBRADI
Konekretno mislim da se snimi naravno sa originalnim textom ali da se muzički dodatno potkuje. Recimo da Santos Braders Bend odsvira i otpeva naravno himnu sa prizvukom blagog RNR . Naravno da ne ispadne od himne neki treskavac. Već da se doda malo više tonaliteta u nekoliko oktava i sa više instrumenata od same tamburice koju naravno ne treba izostaviti. A naravno bi bilo dobro i višeglasje kao simulacija publike...

Ne mislim da originalna himna nije dobra i da je treba zaboraviti ali s obzirom da se krenulo sa promenama NAPRED, mislim da bi i nova verzija himne doprinela ukupnom utisku kada neko sa strane (mislim van Palanke) čuje i vidi da se ovde radi i da ima promena naravno na bolje !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 3:02 am

Ili recimo da se spoje više palanačkih bendova i muzičara tipa Paket Aranžman bend,Santos Brothers bend,tamburaši... da se sve snimi kod Davida Blagojevića
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 3:06 am

Pa da se snimii nekoliko varijanti himne,u starogradskom duhu,u rock maniru,pop maniru pa da se odluči koja je najbolja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FK Backa - himna kluba - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Backa - himna kluba
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Novosti iz kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015
» Forumska kafana "Backa"
» 25. kolo: FK BACKA - FK Javor
» Sajt FK Backa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: