Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vasa omiljena mesta za izlazak u BP

Ići dole 
+12
DimaBP
majstorBP
Ланми
plavagarda89
IstocnaTribina
LjubiteljFudbala
кесићЖН
Напред Бачка
tebra bp
vlada budala
Marko 89
Joca
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 9:30 am

auuuu od oktobra evo pola godine tačno a da niko nije išao u kafanu ???
leleleeeeeee...

pravac korner kod Grige večeras Wink Wink

Inače sam toliko kafana obišao po Vojvodini da mi ove domaće više nisu ni zanimljive...

A najjači utisak , evo kobajla će reći, u Vrbasu pre prijateljske utakmice u kafani Žabljak... konobarica sa sve pelenama ... jadna ......

Stvarno su ovde sve sportisti a ne ko ja sa dve LEVE noge. Pa niko ne ide u kafanu Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 3733535733 Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 3733535733 Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 3733535733

Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 9:31 am

uuuff ispravka ... tema je mesta za izlaske u BP  

malo sam promašio ...... kafanu Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 4174080217 Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 4174080217 Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 4174080217
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 4:40 pm

Da li se u Obrovcu (bemu mislim da je Obrovac u pitanju, bilo je to jako pijano ljeto Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 1353276769 ) jos uvijek svira ispod onog satora?
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 4:43 pm

Vec duze vrijeme ne izlazim ali kad se izlazilo po Palanci..kretalo se iz Aleksandrije jer su neki prijatelji zamislili da se tamo lako dodje do neke cupi Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 1353276769 pa onda u onaj klub roof se islo, na cardu na Dunavu ili izvan Palanke, u Obrovac(vjerovatno) i ni ne sjecam se vise. A volio sam nekad doci na pice u onaj kafic u centru koji je bio prije Aleksandrije, bemu ne mogu se imena sjetiti, tamo je dobra mjuza bila i bas mi je bilo dobro, e da ne zaboravim Hard Rock caffe u Celarevu
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitimeSub Avg 19, 2017 4:08 pm

Бос гори, убили су конкуренцију. Ноћни провод у Паланци никад није био лош по мени. Нису ту само народњаци, увек су постојале и алтернативе попут Вивера, Паба, Руфа, Бурета, Стејџа итд...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Vasa omiljena mesta za izlazak u BP - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasa omiljena mesta za izlazak u BP
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: