Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta najvise fali nasem gradu?

Ići dole 
+9
Vojvoda
Pera
DimaBP
Daki86
Gogi
tebra bp
BraneBP
Joca
Danac
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 6:43 pm

Joca ::
S obzirom na povrsinsku velicinu grada rekao bih da nam fali jedno 10-15 hiljada ljudi. Grad bi dodatno zivno. Tako nesto s obzirom na katastrofalno nizak natalitet u Srbiji moze se uraditi samo mehanickim prilivom odnosno dolaskom ljudi u nas grad a tako nesto moguce je samo jacanjem privrede i otvaranjem vise hiljada radnih mesta. Izuzev stanovnistva fali jos mnogo toga poput novog pozorista, zavrsavanjem otvoreno-zatvorenih bazena, novog mosta, sredjivanje priobalja Dunava, Tikvare, Bagera i regatnog jezera. Jedan veliki korak na sportskom planu jeste plasman Backe u superligu, sredjivanje stadiona i dobijanje pomocnih terena to su sve veoma znacajne stvari za buducnost grada. Trebalo bi spojiti rukomentne klubove u jedan pod imenom RK Backa, danas postoji rvacki klub Backa ali i tek osnovani kik boks klub Backa, raduje sto se klubovi tako zovu moglo bi se osnovati sportsko drustvo Backa pa bi na taj nacin imali lokalni brend i poznato ime sirom zemlje.

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 3733535733 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 3733535733 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 6:49 pm

LjubiteljFudbala ::
Joca ::
Fali mnogo toga ali leglo bi jedno dva parka, jedan negde na Dunavu ali blize mostu a ne sve da bude na jednom mestu i jedan u centru grada ali da ne bude kod narkica ili opstine. Takodje i pozoriste.
Nisam primetio to a svaki dan setam ka Dunavu bas tuda kraj Tikvare. Ali komunalna policija zasto ne. Bas dobra tema.
Verujem da si pogrešno citirao drugi post.

I ja sam skoro svaki dan na Dunavu, ne znam kako nisi primetio.

Komunalna policija nije realna, zbog troškova i veličine grada, ali bi bilo dobro dati to u nadležnost lokalnoj policiji.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 6:58 pm

Pogresan citat da. Primetio sam ali ne nesto previse a i ja sam stariji covek nosim naocare tako da dok ne ugazim ja i ne primetim Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 6:37 am

Uvek zanimljiva tema. Jel neko bio skoro do Bagera fino su ga sredili bas sam se iznenadio kad sam video novi pesak na plazi i sve ono s obzirom koliko je bio zapusten u odnosu na Dunav i Tikvaru.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 21, 2016 5:16 pm

Доста тога стварно не знам шта бих издвојио јер толико тога има незавршеног да не причам о неким новим пројектима. Требало би оживети ове градске теме, очито да ова мала али одабрана чета са форума има велики медијски утицај само кад хоће Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 4:03 am

Čelnici opštine se stalno hvale kako je grad nezadužen. To jeste lepo, ali ta činjenica može lepo da se iskoristi uzimanjem nekog kredita (ili npr. izdavanjem municipalnih hartija od vrednosti) i da se završe bitni projekti u BP kao štto su bazen i pozorište, da se srede plaže i dr. Kredit nije ništa loše, naprotiv, samo da se novac iskoristi pametno.

Kad se setim da je BP imalal suficit jedne godine (moguće i prethodne), i još se hvale time. Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1777517561 Lokalna samouprava nije tržišno orijentisana organizacija koja ima za cilj ostvarivanje profita.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 3:44 pm

Kljucno je to sto kazes da se novac pametno iskoristi. Kad bi se uzeo kredt velika je sansa da bi opstinari sebi uzeli deo tog kolaca verovatno veci deo a od ostatka nekvalitetno obavili ono zbog cega su i uzeli kredit. Nisam stranacki obojen i nisu mi bitne stranke ali svojevremeno Kertes mi je bio simpatican. Sta mislite o ovom Susnici sto je sad predsednik opstine? Pricaju navodno da je vredan i da zeli da resi mnoge neresene projekte i da zapocne nove. Sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 26, 2016 3:41 pm

E ovako. Staviti Marjana za predsednika opstine i da mu narod postavlja ovde pitanja, sugestije, kritike isto kao sto je slucaj bio i sa Backom. Mislim da bi brzo pretekli Jagodinu po svemu Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769

Iako se salim nije daleko od istine.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 27, 2016 3:25 am

Daki86 ::
E ovako. Staviti Marjana za predsednika opstine i da mu narod postavlja ovde pitanja, sugestije, kritike isto kao sto je slucaj bio i sa Backom. Mislim da bi brzo pretekli Jagodinu po svemu Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769 Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 1353276769

Iako se salim nije daleko od istine.

Marjan je bio predsednik Izvršnog odbora skupštine opštine B.P. od 2000 do 2004te i veruj mi da je taj posao obavljao odlično (provereno to znam) !!! Nisam siguran da on ima želju da se više bavi politikom a to može i on sam da kaže.
Mislim da njega intresuje fudbal (pored posla u Podunavlju) i da tu ostane i postane legenda. Što već i jeste Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 27, 2016 3:07 pm

Joca ::
S obzirom na povrsinsku velicinu grada rekao bih da nam fali jedno 10-15 hiljada ljudi. Grad bi dodatno zivno. Tako nesto s obzirom na katastrofalno nizak natalitet u Srbiji moze se uraditi samo mehanickim prilivom odnosno dolaskom ljudi u nas grad a tako nesto moguce je samo jacanjem privrede i otvaranjem vise hiljada radnih mesta. Izuzev stanovnistva fali jos mnogo toga poput novog pozorista, zavrsavanjem otvoreno-zatvorenih bazena, novog mosta, sredjivanje priobalja Dunava, Tikvare, Bagera i regatnog jezera. Jedan veliki korak na sportskom planu jeste plasman Backe u superligu, sredjivanje stadiona i dobijanje pomocnih terena to su sve veoma znacajne stvari za buducnost grada. Trebalo bi spojiti rukomentne klubove u jedan pod imenom RK Backa, danas postoji rvacki klub Backa ali i tek osnovani kik boks klub Backa, raduje sto se klubovi tako zovu moglo bi se osnovati sportsko drustvo Backa pa bi na taj nacin imali lokalni brend i poznato ime sirom zemlje.

Slazem se. 15 000 mladjeg stanovnistva, naravno i radna mesta. Tada bi sve drugacije izgledalo. Ali posto to moze samo u masti treba se zadovoljiti svakim covekom kojeg privuce Backa Palanka i njeni potencijali.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sta najvise fali nasem gradu? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta najvise fali nasem gradu?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: