Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 53 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 3:52 am

nadam se da ce uprava imati razumevanja i sve ih uvaziti i usvojiti kroz svoje odluke ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 3:53 am

Ako Vi predlozite Marjane pa mogu li oni drugacije? :D 8) 8)
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 4:12 am

naravno da mogu,(MISLIM NA UPRAVU ) sve je moguce ,oni koji me dobro poznaju znaju da nisam autokrata , :D
nisam sujetan i samovoljan ..( naucio me zivot da je samovolja kratkog daha hahahah )
Hvala svima ,kako onima koji su verovali u Backu i davali joj podrsku ,a malo manje onima koji su nas kritikovali hahha salim se Hvala svima sve sto je konstruktivno je dobro doslo jer klub moze ici u dva smera .! prvi jos vise afirmisati mlade igrace iz okruzenja i biti od 6 do 9 mesta na tabeli ili ojacati tim iskusnim igracima i "trkati " se za prve tri pozicije ,???
Da li sam zadovolja sa 22 boda ove jeseni ,NISAM zadovoljan ovo je moj iskren odgovor sa koliko bih bio po prikazanoj igri i mogucnostima sa 31 bodom ...Zasto je "samo 22 boda " pokazace strucna analiza jesenjeg dela ... :D Basketball :lol:
Prija me ali istovremeno i "boli" kada nam svi na gostovanjima kazu igrate najbolji fudbal u ovoj ligi ,a smatram da to iskreno misle ,pa cak je i jedan od trenera FK Crvena Zvezda iz BGD ,Vidak Bratic rekao da bi sa ozbiljnim ucinkom mogli sa 80% klubova super lige da se ravnopravno nosimo ... :D to nije rekao samo kurtoazno vec zato sto to covek tako i misli ...
svi smo iskusniji i stariji za 6 meseci PLS u prolece ocekujem bolj skor od jesenjeg 7 pobeda sedam poraza i jedne neresene utakmice ...
Na svim gostovanjima smo docekani od strane ljubaznih domacina na viskoom nivou kao sto smo se i mi sami trudili da takvi budemo u BP.
sto se sudjenja tice mislim da smo imali ODLICNO SUDJENJE sem na dve utakmice u BP ,to mislim na broj datih kartona a ne toliko na presudjivanje u toku igre ...
Igracima i strucnom stabu sledi zasluzeni odmor a onda po prvim danima o Bozicu pocetak primprema i dopunska selekcija novih igraca ... :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 4:13 am

naravno da mogu,(MISLIM NA UPRAVU ) sve je moguce ,oni koji me dobro poznaju znaju da nisam autokrata , :D
nisam sujetan i samovoljan ..( naucio me zivot da je samovolja kratkog daha hahahah )
Hvala svima ,kako onima koji su verovali u Backu i davali joj podrsku ,a malo manje onima koji su nas kritikovali hahha salim se Hvala svima sve sto je konstruktivno je dobro doslo jer klub moze ici u dva smera .! prvi jos vise afirmisati mlade igrace iz okruzenja i biti od 6 do 9 mesta na tabeli ili ojacati tim iskusnim igracima i "trkati " se za prve tri pozicije ,???
Da li sam zadovolja sa 22 boda ove jeseni ,NISAM zadovoljan ovo je moj iskren odgovor sa koliko bih bio po prikazanoj igri i mogucnostima sa 31 bodom ...Zasto je "samo 22 boda " pokazace strucna analiza jesenjeg dela ... :D Basketball :lol:
Prija me ali istovremeno i "boli" kada nam svi na gostovanjima kazu igrate najbolji fudbal u ovoj ligi ,a smatram da to iskreno misle ,pa cak je i jedan od trenera FK Crvena Zvezda iz BGD ,Vidak Bratic rekao da bi sa ozbiljnim ucinkom mogli sa 80% klubova super lige da se ravnopravno nosimo ... :D to nije rekao samo kurtoazno vec zato sto to covek tako i misli ...
svi smo iskusniji i stariji za 6 meseci PLS u prolece ocekujem bolj skor od jesenjeg 7 pobeda sedam poraza i jedne neresene utakmice ...
Na svim gostovanjima smo docekani od strane ljubaznih domacina na viskoom nivou kao sto smo se i mi sami trudili da takvi budemo u BP.
sto se sudjenja tice mislim da smo imali ODLICNO SUDJENJE sem na dve utakmice u BP ,to mislim na broj datih kartona a ne toliko na presudjivanje u toku igre ...
Igracima i strucnom stabu sledi zasluzeni odmor a onda po prvim danima o Bozicu pocetak primprema i dopunska selekcija novih igraca ... :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 4:22 am

Nisam za predlog da se postavi kutija na ulazu pa da se da ko koliko moze, ipak je ovo brdoviti Balkan Smile , sa druge strane ja Vam Marjane u potpunosti verujem da ce mojih 200 dinara koje ostavim prilikom kupovine karte otici u pravom smeru, tacnije otici u kasu kluba
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 4:37 am

Slazem se sa x-manom. Ipak je ovo brdoviti Balkan takvi su ljudi jednostavno. Menjamo se doduse ali sporo to ide za sad.
Nazad na vrh Ići dole
Sloboda Ili Ništa

Sloboda Ili Ništa


Број порука : 106
Join date : 06.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 8:08 am

Ne sumnjam da verujete Marjanu, ali da kažem da je podatak koji je izneo o novcu koji Sloboda dobija iz budžeta grada apsolutno tačan, a samim tim verovatno i ostali. Smile

Frapiran sam novcem koji dobijaju Petrovac nM i Surdulica, još kada se uporedi sa veličinom mesta, NEVEROVATNO! Takođe sam iznenađen situacijom kod vas, stvarno ste ubedljivo poslednji. (Mislim da država i gradovi ne bi trebalo da pomažu finansiranje klubova, ali to je za neku drugu priču, samo sam pomenuo)

Međutim više vredi vaših 600h nego Slobodinih 12m koji odu na sumnjiva potraživanja - blokadu. Samo sam hteo da istaknem, koliko sam primetio, najveći kvalitet Bačke - čist račun!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fksloboda.org
vox populi

vox populi


Број порука : 65
Join date : 17.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 3:06 pm

Ако може пар питања за господина Рнића, пошто видим да овде, на форуму, постоји отворена комуникација између људи из клуба и навијача, па и на тему финансирања клуба (што би и требало да буде нормално за један градски клуб). Код нас то није нити је била пракса, нажалост. Дуги низ година уназад, не само за последње четири године, клуб узурпира група људи, која га води сходно својим скромним стручним квалитетима, претераним амбицијама без покрића и личном користи. Једну такву групу смени друга, па њу трећа, која је добрим делом ова прва и тако... То што је клуб од града добијао убедљиво највише средстава у односу на друге спортске клубове у граду, то је дугорочно било на штету клуба, јер су тако разноразни узурпатори били у могућности само већу штету да направе. Ако не разумете о чему причам, поставићу пар реторичких питања. Ако је један клуб организован као спортско удружење (грађана), зар не би требало да се зна ко су тачно чланови клуба и да ли је њихово чланство у складу са статутом клуба и Законом о спорту? Ако град финансира у доброј мери функционисање клуба, зар представници градске управе не би требало да имају значајну улогу у управљању клубом, односно у надзорном одбору клуба? Ако је клуб делом финансиран парама пореских обвезника, зар ти порески обевзници немају право да знају како је сваки динар из буџета града који је дат клубу утрошен (транспарентно пословање и јавна одговорност)?

Дакле, имам два питања. Прво: Ако град Бачка даје тако мало (а стварно је више него симболично) клубу, на који начин се финансира текуће пословање клуба? Од карата сигурно не. А пошто није ни од градских пара, онда мора да су у питању спонзори. Оно што ме занима је да ли је у питању један већи спонзор или више мањих, локалних фирми. Друго: Колики је оквирни пројектовани буџет клуба за ову сезону у ПЛС?

Ово питам, јер ми се чини да сте пример управе фудбалског клуба која је у стању да са врло ограниченим средствима направи добру и, пре свега, здраву фудбалску причу. Можда нисам у праву, али тако ми се чини. Хвала унапред на одговору. Не мора бити оволико дугачак као моје питање, ја сам више олакшавао своју навијачку душу кроз постављање питања...
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 7:40 pm

@Sloboda ili Nista, potpuno si u pravu najveci kvalitet Backe jeste cist racun. Upravu cine bivsi igraci Backe nakon mnogo godina i znam da je cilj broj jedan nezaduzivanje po svaku cenu pa makar i ispadanje lige sto podrzavam u potpunosti ali Marjan ce vam to bolje objasniti ako nadje vremena.

@vox populi, ja cu ti samo delom odgovoriti dok gospodin Rnic ne nadje vremena da odgovori. Jedini pravi sponzor jeste upravo njegova licno firma "Podunavlje". Godinama je ulaganje u sport u nasoj opstini svedeno na minimum minimuma tako je propao RK Sintelon nekad stabilan prvoligas u rukometu i ucesnik evropskih takmicenja.
Sve ostalo koliko znam je sitno a to je veoma tuzno jer imamo nekoliko jakih firmi na drzavnom nivou samo u gradu tipa Tarket, Sintelon, Nektar, Enia, AD Backa, Dunavprevoz, Merkur, Majevica, Fertil po opstinskim selima najvecu caraparu na Balkanu i Lav pivaru(carlsberg)...
Inace Marjan je pomagao klub i kad je bio daleko od uprave kad su sedeli pojedinci kojima tu nikako nije mesto. Marjan Rnic je bivsi golman Backe a nedavno je pisao ovde o mecu u Uzicu koji je igrao u sezoni 88/89 kada je Sloboda pobedila na penale Backu.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitimePon Nov 24, 2014 7:50 am

Postovani Sloboda ili nista ,tacno je da sam ja finansijski najveci sponzor kluba ,budzet kluba je za celu prvenstvenu sezonu u PLS 2014./2015.g. ukupno 12.milona dinara ,za stipendije igraca na mesecnom iznosu od 550.000.-dinara isplacuju im se 10 meseci kao i trenerima prvog tima ukupno 100.000.-mesecno (ima ih troje) domarima i sekretaru kluba (zbirno 65.000.-) dinara ,za mladje selekcije prevozi ,plus odrzavanje terena ,struja ,voda ,grejanje i slicno i troskak dolaska i odlaska na treninge oko 120.000.-dinara mesecno +prevozi na prvenstvene,kup i prijateljske utakmice i premije koje su vezane za ciklus od 5 utakmica pod uslovom da ekipa osvoji osam ili vise bodova jer u polusezoni ima tri takva ciklusa nasi igraci su osvojili premije samo u prvom ciklusu ali ovaj broj bodova garantuju klubu plasman iznad 9 mesta sto je zacratani cilj ,nema postoje tzv. transfer rate tj. niko ne dobija nista na ruke prilikom dolaska u klub ...
Sto se tice pitanja oko udruzenja gradjana po statutu FSS i svakog kluba clanovi skupstine su ti koji odlucuju o sudbini kluba uz podrsku Izvrsnog odbora kluba koga po meni u vasem slucaju u najmanje 1/3 vecini treba da cine ljudi iz Opstine koji daju novac gradjana i moraju ga kontrolsati nasta se trosi pa cak po zakonu su obavezni da na kraju svakog meseca opravdaju iznos dobijenih namenskih sredstava od strane opstine ,nadam se da ste me razumeli ,Opstina prebaci 1.-milion za klub sekretar kluba je u obavezi da papirima tacno sprezentuje opstini na sta su ta sredstva potrosena i da li je to namenski ili nenameski ukoliko je nenamenski opstina nema vise obaveza da sledeceg meseca prebacuje sredstva ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 16 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 16 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 53 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Super liga Srbije 2016/17

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: